Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalalunia

Botoks w wieku 25lat?Pomaga czy szkodzi?Nie za wcześnie???Pomocy!

Polecane posty

Gość Lalalunia

Nie jestem jeszcze jakaś stara ale od minimum 2 lat na moim czole pojawiają się zmarszczki poprzeczne :/ Boję się,że jak teraz nie zacznę z botoksem w wieku 30 lat będzie już za późno bo będę miała za głębokie bruzdy, piszcie proszę co wiecie na ten temat, szczególnie interesują mnie efekty i czy w moim wieku można zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa23194
Można, ale ja bym Ci radziła spróbować najpierw metod naturalnych: gimnastyki twarzy, niacynamid, kwasy, jak Cię wciągnie to retinoidy :) Powinno wystarczyć :) Poczytaj to forum: http://www.laboratoriumurody.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
w moim przypadku gimnastka twarzy nic nie pomoże bo zmary są na czole, ktoś miał botoks czy jesteście zadowolone ? /zwariowałam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa23194
Czoło też się ćwiczy, bo są na nim mięśnie :) A o "naturalnym botoksie" słyszałaś? Chodzi mi o dipeptide i tripeptide (ja jeszcze nei stosowałam, ale za jakiś czas mam zamiar, bo opinie jakie czytałam były pozytywne) http://naturaliskosmetyki.pl/dipeptide-psuedobotoks-p-140.html?osCsid=8c2c7bcd7d7722a291fe44e8c74ec83a I nie zwariowałaś, całkiem naturalny odruch masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna z Kraka
Zdecydowanie polecam Ci zabiegi falami radiowymi. Ladnie rozprostują czoło - zresztą możesz zoabaczyc efekty na stronie www.doris-dorin.com. Nie wiem , czy jesteś z KRK , ale może Doris Dorin jest też w innych miastach.Polecam , bo sama się przekonałam jaka to skuteczna metoda. z botoksem nie ma sensu zaczynać - ja bym się bała. Jest jeszcze jeden zabieg - urządzenie saftox - też wykonują zabiegi tym urządzeniem w Doris Dorin. Można je kupić też do domu. Na zachodzie jest uznawane za alternatywę dla botoksu. Trochę to trwa , ale efekty też super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
Dzięki za odpowiedzi, a co do tych ćwiczeń jak je robić? a co do fal radiowych słyszałam od pani dr ,że "to długotrwałe i najlepszy jest botoks" - ogólnie wszędzie gdzie się nie dowiadywałam radzą botoks- może to jakaś moda, nie wiem już sama jak się ustosunkować do tego... a jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgd
jesli ktos doradza 25 latce botoks, to spieprzac od takiego kogos w podskokach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia
dla mnie to też trochę dziwne bo zawsze dodatkow pytam"czy nie za wcześnie" ale zmary są na prawdę nie uroiłam ich sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamłodajesteś
wiesz co, odradzam, bo teraz zrobisz 1 zabieg, efekt będzie na pewno zadowalajacy, tylko gdy efekt minie ty będziesz znowu chciała mieć gładkie czoło, a wiec 2 zabieg i w ten sposób wpadniesz w błędne koło, pomijając pieniadze zniszczysz sobie twarz, to się mówi:nie uzależnie się, ale żeby zobaczyc ten efekt będziesz chciała 2 zabiegu, a są inne metody, fale radiowe, laser, dużo fajniejsze efekty i mniej efektów ubocznych, botoks to może zrobić sobie 45latka ale nie 25 latka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia25
A MOŻE ROBIĆ GO TLKO OD ŚWIĘTA RAZ NA ROK P.PRZED SPECJALNYMI OKAZJAMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić. Botoks jest na zmarszczki dynamiczne (które powstają podczas pracy mięśni twarzy), zalecany głównie dla ludzi młodszych, (z niewielką iloscią zmarszczek statycznych) a kwas hialuronowy dla osób ze zmarszczkami statycznymi. Oczywiście stosuje sie też terapie łączoną, botoks + kwas hialuronowy - osoby z oboma typami zmarszczek. Botoks mozna również stosować jako częściową profilaktykę powstania zmarszczek statycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że nie ma granicy na pierwszy botox czy kwas hialuronowy. sama mam znajoma która ze względów kosmetycznych (bardzo znacząca wada zgryzu) zrobiła sobie kwas hialuronowy w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia25
do hostess: a mam pytanie na czym polegała wada zgryzu ,że potrzebny był zabieg na zmarszczki? robiły się bruzdy przy ustach? a jak dzisiaj Twoja koleżanka się z tym czuje,że miała juz usuwane zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za różnica ile ma się lat? W wieku 25 lat organizm nie wytwarza kolagenu i można powiedzieć, że od tego momentu zaczynamy się starzeć. Jeśli koleżanka hostess źle się ze sobą czuła, to nie widzę nic złego w tym, że "pozbyła się problemu". Tak samo, jak ma się spora asymetrię warg - w ciągu 20 minut można poprawić to, co nas męczy kwasem hialuronowym. A co do botoxu - to często stosuje się go profilaktycznie, żeby opóźnić pojawienie się zmarszczek. Jeśli ktoś będzie nie zadowolony z efektu, to po pewnym czasie jego działanie zanika i może nie kontynuować. Ale taką decyzję trzeba podjąć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalunia25 u mojej koleżanki bardziej chodziło o asymetrię twarzy niż o zmarszczki :) efekt był bardzo ładny i ktoś kto wcześniej jej nie znał nie domyśliłby się że miała wstrzyknięty kwas hialuronowy :) a czy była zadowolona myślę że na pewno tym bardziej że widziałyśmy się niedawno na chwilę i nadal miała śliczna buźkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia25
a propos asymetrii a kojarzycie naszą gwiazdę bachlędę-curuś teraz chyba b.c.-farell ;) ona miała na pewno asymetrię ,bardzo nierówną twarz miała a teraz ma równą szczekę to też może być zasługa kwasu hialuronowego ?? jak tak to rzeczywiście cuda on może zdziałać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainwestuj w dobry krem i nie szalej z botoxem. Jesteś za młoda. Niby nie jest szkodliwy,tak jak wiele innych środków,które po upływie paru lat okazały się niebezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że nie ma co demonizować botoxu, a jeśli ktoś ma osobiste obawy to bardzo dobrym rozwiązaniem jest kwas hialuronowy który jest naturalnie występującym glikopeptydem w organizmie dlatego nie wywołuje ostrych reakcji w naszym organizmie :) co do pani Alicji, to bardzo możliwe, że miała wstrzyknięty kwas hialuronowy bo symetria jej twarzy różni się od tych z przed kilku lat w szczególności jak się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się pojawiają zmarszczki, to chyba jednak lepiej botoxem zadziałać. Ale z drugiej strony można jeszcze teraz "poczekać" i potem je wypełnić kwasem hialuronowym :) Prawda jest taka, że jeśli w wieku 25 lat zmarszczki Ci przeszkadzają, to po prostu trzeba działać. Dobry krem może opóźnić powstanie nowych zagłębień, ale tych, co już masz raczej nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiAnQ
oczywiscie Lalunia ze to czas na botoks :D ja mam 24 lata i za 2 tygodnie zamierzam sie wybrac na 1 zabieg wszak on powstrzymuje progresje zmarszczek ;) i to trzeba powtarzac co pol roku, co rok... ;) poraza miesnie mimiczne i nie poglebiasz zmarszczek sobie ;) super sprawa ze mlode dziewczyny moga elegancko sie zabezpieczyc przed tym paskudztwem ;) no ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiAnQ cieszę się że masz takie podejście :) rozumiem że twoje zmarszczki są już na takim etapie że warto ten proces zatrzymać :) i uważam że nie ma granicy wiekowej bo niestety niektórzy mają taki typ skóry który mimo pielęgnacji, unikania nałogów itp. szybko pojawiają się zmarszczki mimiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox jest zbyt demonizowany. Jedna moja koleżanka stwierdziła, że czas na botox, ale jak ją lekarz obejrzał, to stwierdził, że nawet profilaktycznie teraz za wcześnie :) Już chyba minęły te czasy, że lekarze robią wszystko, czego pacjent sobie zażyczy. Jeśli komuś zabieg nie jest potrzebny, specjalista odradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościara
Nie słuchaj tych co odradzają, masz już 25 lat więc aż taka strasznie młoda już nie jesteś ;) Ja też mam 25 lat i tak samo jak Ty od dwóch lat mam bruzdę pionową na całą długość czoła, kończy się na lewej brwi od jej wewnętrznej strony, próbowałam wszystkiego - masaże czoła, hexapeptyd, przyklejanie plasterków frownies, rozsmarowywanie, retinoidy też, ale nic nie pomaga a bruzda jest coraz twardsza i głębsza a do tego zaczyna już mi się żłobić druga przy drugiej brwi! Po prostu mam taki "tik" że marszczę nawet nieświadomie czoło, zwłaszcza przez sen mocno zaciskam powieki i co rano całość wygląda coraz gorzej. Ci co doradzają kremy na zmarszczkę mimiczną nie wiedzą NIC na ten temat, zmarszczki mimiczne można zlikwidować tylko przez rozluźnienie mięśni, nawet wypełnienie kwasem hialuronowym tylko sprawi, że problem zniknie wizualnie, ale pod spodem mięśnie będą nadal skurczone. Więc jeśli nie mamy jeszcze zmarszczek mimicznych to lepiej już zapobiegać i stosować profilaktycznie masaże rozluźniające (odsyłam do youtube'a). Więc jak skończy mi się retinoid i uzbieram trochę pieniądzy to pójdę na botox, im wcześniej się za to zabiorę tym lepiej, bo bruzda nie utrwali się jeszcze aż tak bardzo, a przez kilka miesięcy po zastosowaniu botoxu oduczę się trochę marszczenia czoła, a przez ten czas mięśnie odpoczną i proces tworzenia zmarszczki się zatrzyma. Nie mam na pewno zamiaru od 25 roku życia do późnej starości wstrzykiwać sobie co chwila botox. Ale spróbuję 2,3 razy, jest szansa że stan skóry się trwale poprawi. To co piszę to wiedza wyniesiona z lektury podręczników dermatologii estetycznej, ekspertem nie jestem, ale trochę wiem. Tylko u nas botox to takie tabu, w stanach to całkiem normalna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wiek nie ma tutaj dużego znaczenia bo każda cera starzeje się w różny sposób i w różnym tempie. Ja na botoks zdecydowałam się kiedy miałam 30 lat, więc dla niektórych to również wcześnie. Robiłam zabieg w Arte Clinic i polecam ten salon. Efekt jest bardzo naturalny, więc dla młodych osób idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×