Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamatomka to mój dżordż jest inny ! to ja na niego czekam wychodząc na spacer .... zawsze ma jeszcze czas i za 5 minut będzie gotowy.... zazwyczaj się to przeciąga ...a ja wściekła wychodzę znoszę wózek i nieodzywam się przez pół drogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. Ja już w pracy,ale zanim wyszłam to mi sie płakac chciało.Dawid obudził mi się przed szostą i chyba z pół godziny kaszlał.potem wstzł i w miarę normalne się bawił. oczywiście nic nie chciał jesc, tylko herbatki się napił. Na siłę odciągnęłam mu fridą gluciki z noska i zaaplikowałam wziewy.syropy to mwziął, ale połowę wypluł.do tego mu chyba nowe zęby idą. masakra. u nas w domu dzielimy się obowiązkami cieszę się,że mój mąż potrafi wszystko bez narzekania zrobić przy dzieciach(oczywiście jak mnie nie ma w domu),czasem nawet dom posprząta... Ciepła zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo w kwestii chlopow... widze ze znow nie jestem samotna :P i cale szczescie :) moj to robi tak: "daj mi ubrania dla Eryka, pieluche i chusteczki", wiec go przewinie, ubierze i mowi "wychodzimy, pospiesz sie, czekamy w aucie". no a ja tak musze sie szybko ubrac, cos na oko rzucic, pomyslec o wodzie i jakiejs przekasce dla dziecka, wsiadam do auta i slysze "aparat wzielas? telefon? pieniadze masz?" no super, on bierze dupsko w troki i tyle go reszta obchodzi. Pia- hehe Wam nie podpasowal Durex, no to teraz ma nowych wlascicieli, moze oni zadowoleni? :P Mamotomka- ja tez sie nie pisze na drugie dziecko, malzon chetnie za jakis czas, nie ze mna te numery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was wsciekła kolezanka:-P Poszlam z mała na spcer wczoraj i..odpadlo mi koło od wozka;-P Zadzwonilam do serwisu graco-koszt 130zl za częsci,zadzwoniłam do kolezanki-jutro oddaje jej wozek,a ona mi kase.Okazalo sie,ze juz sklejai to koło,o czym ja nie wiedziaam.Na szczescie jest fair wobec mnie i odda pieniadze.Ja juz wyrałam sobie wózek na allegro w podobnej cenie,dzis zapłace-jutro będzie.Ehhhh I jutro jedziemy do kardiologa po papier do zasiłku,bo mamy przyznany do maja ,wiec juz musze zlozyc nowy wniosek na komisję. Mielismy jechac bez małej-tesciowie mieli ja zabrac do siebie,ale dzis znowu u mamy męża bylo pogotowie:((najadala sie fasolki po bretońsku!!!gdzie jest po laparoskopii,nie ma woreczka żółciowego i kategorycvzny zakaz jedzenia rzeczY ciężkich,smazonych,pikantnych!!Ręce opadają:(( Zosia ma sie dobrze,wczoraj dalam jej gorzkiej czekolady(rozpuscilam w garnku)i jak narazie spokoj z kupą.Tylko ma tak odpazona piunię,ze szok!tak sie starałam pilnowac zmiany pieluszek itp,a i tak ma odpażenia:(( Pogoda straszna-od rana leje:((kuzwa co za dzien:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mi doradzicie jeszcze w sprawie spacerówki?? http://www.allegro.pl/item1015388875_spacerowka_hauck_disney_okazja_stan_idealny.html http://www.allegro.pl/item1015388875_spacerowka_hauck_disney_okazja_stan_idealny.html http://www.allegro.pl/item1015695158_wozek_hauck_shopper_6_folia_okrycie_regulacja.html dwa sa uzywane ,a ten ostatni nowy 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 9300 )dł.80cm:)) "Kobieta nigdy nie wie czego pragnie,dopóki...nie zobaczy tego u innej kobiety:))" Faceci są jak buraki cukrowe...słodcy ale jednak buraki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miska zdrowka zyczek. Kasiu30 zdrowka dla Twojego synka.A ona zawsze taki niejadek? Jaka ma wage i co jada w ciagu dnia? Mamusiu ale fajnie ze oddala Ci kolezanka kaske.Moze kup sobie wozek z innej firmy? Zeby znowu nie bylo niespodzianek. A w moim wozku widza jej nozki.Musze tate poprosic zeby jakos ustawic cos w nim albo dokrecil cos:) Jest swietny bo leciutenki i super sie prowadzi tylko nozki jej wisza. Pia z tymi wlosami to teraz jak z tipsami:) Moda na to i duzo dziewczyn sobie je robi.TYlko fryzjerka mowila ze one niszcza wlasne wlosy.Jest kilka metod robienia ich.Najpopularniejsza to te doczepiane a dokladnie zgrzewane pasemka do woasnych wlosow.Dobiera sie kolorem do wlasnych i tak je dopina zeby nie bylo wiadc.Ja ich nie planuje ale tak z ciekawosci sie popytalam fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ten czerwony bardzo fajny.I wyglada na porzadny. A ja wymyslam swoj stary wozek i dalam ogloszenie lokalnie za 200zl ale cisza od wczoraj.CHyba wystaie na alegro tylko ja nie mam konta i musialabym wyslac za pobraniem a to dosc mocno zawyza cene bo wysylka okolo 50zl za taki 20kg wozek.Nie wiem jak mam sie go pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko u nas wysylka pocztexem 50zl,bo wozek wazy ok 16kg z fotelikiem.A moze bratowa ma konto na allegro?sprzedaj z jej konta jesli sie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Ci wysłac na @ moją aukcje-zobaczysz jak opisac wozek ,zdjecia itp-mamunia31@o2.pl napisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - w kwestii wózka nie doradzę. ja mam mutsy na duzych, pompowanych kołach - ciężki jak szlag, ale nie musze go dźwigać. dostałam od koleżanki spacerówkę baby comfort (chyba???) tak w razie potzreby szybkiego wrzucenia jej do samochodu. no i próbowałam dwa razy 0 nie umiem tym jeździć, kółka małe, niem ogę nigdzie podjechać, Tomek znalazł sobie zabawę i staje na podnóżku, więc cały środek ciężkości jest z przodu wózka i nie da sięnim jechać. ale pewnie inne dziewczyny mają lepsze doświadczenia, albo to kwestia akurat tego modelu, który mam. w każdym razie ja zostaję przy moim mutsy - on jedzie jak czołg w każdych warunkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia tu jest reklama i zdjecia jak to wyglada http://www.seniorita.pl/zdjecia.php a tu nawet temat na kafe o tych wlosach. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3275686&start=120 Tylko widze ze duzo negatywnych opini.No ale juz bedziesz widziala o czym mowie:) To jest tak jak z panokciami i mozne je robic tak jak MIska paznokcie a material kupowac przez net http://sklep.racoon.pl/?gclid=COfvzv3MpqECFQuS3wodLDHpDQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu dzieki.Jak narazie skopiowalam sobie opis takiego samego wozka z alegro:) Ja mam konto ale takie bez konta bankowego wlasnie i moge tylko sprzedawac za pobraniem a przez to wiecej kosztuje wysylka.Musze sobie chyba zalozyc konto bankowe na alegro tylko za bardzo nie wiem jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko - nie musisz mieć konta bankowego na allegro. wystarczy zwykłe Twoje konto bankowe elektroniczne. podajesz po prostu swój numer konta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka ja jakas niedzisiejsza.Wystawie ten wozek za pobraniem tylko dokldanie zapytam na poczcie ile zaplace i jak mam go zapakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- spacerowek firmy Hauck Ci nie polecam, szybko sie psuja i uzywanego tym bardziej, bo zywotnosc ich krotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia podlamala s mnie,bo takie fajne za zdjęciu i opis tez ok,pomyslę... Barylko podajesz swoj nr konta do banku,w ktorym je masz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak wy się macie fajnie,że wasze dzieci chcą w wózku siedzieć.My chcieliśmy małemu kupić spacerówkę ale doszlismy do wniosku, że leżałaby bezużytecznie w garażu, bo jego wózek parzy, nie będzie w nim siedział i juz.Od biedy mamy do auta spacerówkę po Kubusiu 4baby,ale w tym usypia go teściowa w domu,jak u niej jest. Barylko Dawid z nie jest niejadkiem, jak jest zdrowy to non stop cos je,teraz tylko tak ma,ale chyba zeby mu ida nastepne, bo smoczek to by obgryzl dokładnie. Waży ok 11,5-12 kg,chudziutki to on nie jest. piszecie o durexach,wiec pytam sie mojego męża co on mysli na ten temat, a on hasło "a co to?" swiatowiec jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w pięty mi poszło, więc zacznę od spotkania: A więc mi pasuje każdy weekend maja, a nawet jak cos mi wypadnie to najwyżej to coś przełożę:) Samadamo, a jak u Ciebie, bo wybacz, ale nie pamiętam czy tak samo? Proponuję 3 weekend, czyli 14 maja, bo fajnie byłoby zacząć od piątku, co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Lenka źle znosi samą wizytę u lekarza, bo jak tylko weszliśmy to przykleiła się do mnie tak mocno. Rozbierałam ją na kolanach, płakała przy badaniu, a przy szczepieniu już się darła:( Ale otrzymała masę pochwał od lekarki i pielęgniarki. Waży 11,6 kg, ciemiączko zarosło i wszystko jest ok. To szczepienie to był infanrix hexa + prevena na pneumokoki, stąd 460zł razem. Mąż namawia mnie jeszcze na szczepienie p/kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych, ale to ewentualnie we wrześniu, więc jeszcze poczytam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia >> na placach JEDNEJ ręki mogę policzyć, ile razy Lena siedziała spokojnie i ładnie w wózku na spacerze. Normalnie to ja latam za nią, a jednocześnie manewruję wózkiem. Na naszej wiosce zaliczyłyśmy już wszystko, łącznie z wozem (takim do którego sie zaprzęga konia), który stoi na polu - każda śrubka i drewienko wymacane. Mamunia >> mi sie ten Hauck podoba. Nie wiem jak obecnie z jakością tych wózków, ale teściowa miała dla swoich dzieci właśnie haucki przywiezione z Niemiec i w owych czasach spisywały się rewelacyjnie podobno. My mamy jedną spacerówkę, dostaliśmy od koleżanki mojej mamy. Rewelacyjna na wyjazdy do marketów, no i tylko do tego nam służy, żeby pakować do niej torby z zakupami, bo Lena i tak woli siedzieć u taty na barana:) Mój dzieć na dworze nie usiedzi. Może np. latać przez ponad godzinę w góre i w dół po schodach przy dawnym sklepie, albo lata od domu do domu i próbuje otwierać furtki i bramy, no albo ganiamy sie po wozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki pada, wieje, ciemno :) rano wstałam orobiłam olasa ( jeszcze nigdy nie wstał bez humoru, zawsze buziak usmiechnięty)- jego łóżeczko- wyciągnał z pudełka paczkę chusteczek nawilżających i po kolei wszystkie porozrzucał w łóżeczku.naszło mnie więc mężykowi uszykowałam najbardziej urozmaiowne kanpaki na jakie mnie fantazja pozwoliła, obcałowałam i do rboty go wysłałam :P. Zgarnęłam mimo tej poogdy Olka na spacer. Po obiedzie raz jeszcze pójdziemy. Mamusiu- w kwesti spacerówki nie pomogę, bo mam tę od x-landera ale w zasadzie my wózka nie używamy. Obiły mi się o uszy pozytywne opnie o baby desing...coś z tych rodzai Jutro przyjedzie moja mama(wzięła urlop) więc cłay dzień mam dla siebie. rano pojadę na tę komisję wojskową. a później pozałatwiam kilka spraw, wieczór dla nas bo jutro nasza rocznica ślubu. babeczko -i jak z tą pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek81[czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu z doskoku i znowu tylko do Kimizi :P 🌼 zastanawia mnie tak hexa.... czemu hexa? a nie 5 w 1. hexa od zwyklego infanrixa różni sie tym, ze ma dodatkowo szczepionke przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B a przeciez nasze dzeici juz skonczyły szczepienia na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wirzę w to co napiszę ale olek od 2 tygodni na spacerach chodzi za rękę a jak sama się zagapię i mu nie podam ręki to się o to dopomina... druga pochwała za to, że poraz pierwszy od chyba pół roku mogłam obiciąć mu paznokciu u dłoni i stóp samodzielnie=dotychczas musiały w tym uczestniczyć dwie osoby jena trzmała druga cieła. -poprostu przed cięciem tłumaczyłam, że tak trzeba, wszytkie dzieci mają obicnane paznokcie ....cała bajka....a on siedział i słuchał,. jestem pod wrażeniem, że on wszytko rozumie...i nie wiem czy się zgrywa, czy mi dorośleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny U nas nadal pada:((zrobiłam juz barszcz biały z kiełbaska i jajkami+ziemniaki dla nas,dla Zosi buraczkowa gotuje,bo jakas kaprysna teraz do jedzenia, a tą zupke lubi.Jakas marudna dzis od rana,posmarowłam dziąsła i juz lepiej-kupy nadal nie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×