Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamaolka no to dzielny chloppiec z Twojego synka:))obcinałam paznokcie Zosi wczoraj-ale płacz!!!jakbym jej noge ucięła:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pogoda do bani, zimno i wieje, a mielismy dzis z kolezanka spotkac sie ta co ma ta polroroczna coreczke. Kubus wlasnie zjadl kanapke z bialym serem i szczypiorkiem i poszedl spac. Mamuniu- nie pamietam kt czy baby design czy coneco spacerowki ale moja kuyznka miala i szczerze odradzam. probowalam tego nie dalo sie prowadzic. mnie podoba sie ten Hauck czerwony ale nie wiem jak sie spisuja. ja tak przymierzam sie do kupna takiego, tzn tak sobie mysle, bo nie wiem czy ten nasz quinny wystarczy do konca na Kubusia, bo on raczej z tych duzych dzieci:) http://www.allegro.pl/item1016103978_bajecznie_kolorowy_chicco_ct_04.html tzn nie taki dziewczecy,wkleilam pierwszy lepszy link, ale o taki mi cohodzi. ale ponoc fajnie te z chicco ta seria wlasnie CT04 sie prowadzi ma ma duze kola jak na parasolke. i mozna kupic uzywany za ok 200 zl musialabys popatrzec. no i dosc masywny stelaz maja:) Ciepla- zdrowka🌼 Babeczko- wlasnie trzymam kciuki za ta prace. jej jak ja Wam zazdroszcze tego zjazdu dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- my tutaj tyllko mielismy te infarnic hexa a osobno juz nie na WZW B no bo juz w tej Hexie bylo. Kimizi- ceny mnie powalily tych szczepionek:O tutaj mamy je wszytskie za darmo i na pneumo i menigokoki.... ta ich sluzba zdrowia tu pozostawia wiele do zyczenia ale te darmowe szczepienia to maja fajne:) Mamolka- ja Kubusiowi na raty obcinam paznokcie, jednego dnia uda mie sie 4 obciac, drugiego reszte. no nie usiedzi na pupie. zuch Olek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem tylko WZW B robi się dzieciom 3 razy. raz w szpitalu, potem dwa razy w okresie niemowlęcym. nie wiem po co dawać 4 raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że się czasem zafiksuje na myśli " nie podjemuje się tego bo z olkiem się nie da" i go tymk krzywdze jak się okazuje (obicinanie paznokci). kolejnym zaskoczeniem był fakt zakupów w sklepie mięsnym.....dla mnie to były niedostępne zakupy.olek i sklep bez wózka lub drugiej osoby..... w życiu......a mile się zaskoczyła, wczoraj pomyślałam, że spróbuje tym bardzije, że kolejka składała się z 4 osób .....no i co.......olek stał w kolejce razem ze mną trzymając mi portfel......................taka jestem niesprawiedliwa i zafiksowana,czas przewryfikować.....bo mi się syn odmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa >> no to się zestresowałam:o Sama nie wiem dlaczego tą a nie inną szczepionką. Do tej pory ufałam, że wiedzą co robią, a sama chciałam dodatkowo na te pneumokoki i rotawirusy. Mam nadzieję, że nie stało się nic złego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, jejciu, muszę nad sobą popracować, bo kiedyś mnie zawał czeka:o Mamolka >> dzięki, juz też właśnie doczytałam, że 4 szczepienie jest uzupełniające, ale w sumie to teraz nie wiem, czy jak ktoś się decyduje na tą hexe, to musi być to 4 uzupełniające, czy jak? Ale się zestresowałam. Kiedyś zaczęłam czytać o tych szczepieniach jak Lenka była malusia, ale było tak dużo sprzecznych informacji, że zaprzestałam i zdałam sie na lekarzy. Ale teraz miałam chwile niepokoju, bo mi sie znów przypomniało wszystko o tych powikłaniACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- Ty to tak jak ja, naczytasz sie w necie a potem masakre mam w glowie. ja starsznie balam sie tego na MMR a teraz mialam schize jak byla ta akcja z lodowka:O co troche meza zadreczalam swoimi obawami... dobrze, ze juz po... i nast ja beda nasze maluchy mialy 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dalej nie rozumiem :D skoro dzieci szczepi się na wirusowe zapalenie wątroby typu B 3 razy i wszystkim to starcza to dlaczego dzieciom szczepionym infanrix hexa podaje sie WZW B 4 razy? potrzeba im uzupełnienia? dawki są mneijsze? Nadia nie dostanie 4 raz wzwB. dostała 3 i do 5 roku życia mamy spokój ze szczepionkami Kimizi nie chciałam cie stresować :) tez mysle czemu Nadia dostała 3 razy wzwB a Lenka 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku >> to prawda, my to podobne z tymi schizami. Ja to w ogóle jak mam coś Lenie podać z lekarstw to milion razy przeczytam najpierw ulotkę, i jeszcze szukam w opiniach na forum, zanim jej coś dam. A ostatnio miałam okazje przekonać się co to znaczy serce matki. Od zawsze wiedziałam, że dla bezpieczeństwa Lenki zrobię wszystko. No i w ubiegłym tygodniu na Lenkę skoczył pies, chciał sie z nia bawić, ale że silny był to ją przewrócił, a ja jak w amoku (a przecież boję sie potworów jak nikogo) skoczyłam do niego, podniosłam bydlaka i normalnie rzuciłam nim o ulicę, Lenkę przytuliłam i dopiero jak po chwili nogi sie pode mna ugięły jak sopie z całej sytuacji zdałam sprawę. W matkę to nadluckie siły wstepują dla dobra dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie Was przeleciałam po łebkach bo sobie wczoraj pomyślałam co z tym waszym spotkaniem.... Nawet sobie pomyślałam ze zrobie Wam tabelkę nową bo w sumie nie wiecie kto juz sie wypowiedzial a kto nie... Widze ze Meaaa znow sie dopomniała :P mamy czasem te same mysli... Chciałabym zeby wam to spotkanko wypaliło i zebyscie nam tu potem poopowiadały :D:P proponuję zeby każda wpisała sie do tabelki która bierze pod uwagę spotkanie a ta która nie dala poprostu napis "NIE" bedziecie wtedy wiedzialy kto sie odezwal... pozwólcie ze się porzadzę troche Jak kogoś pominę to nie złośćcie sie tylko dopisujcie bo piszę z pamieci nie mam jak otworzyc albumiku :( NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia Mamunia Barylka Amorek Babeczka Asik Cari GumiAga Holly Gonia Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa >> ale jak absolutnie nie ma Ci za złe, a wprost przeciwnie, dobrze jest pisać o swoich wątpliwościach, bo tak można sie wiele dowiedzieć, a ja dzięki temu jednak zacznę się interesować co, jak, i dlaczego dostaje Lenka w przychodni:) W jednej ulotce były opisane 2 warianty, na 2 szczepienia + 3 uzupełniające i na 3 szczepienia + 4 uzupełniające, tylko teraz nie wiem, kiedy jaki wariant i po co skoro to ta sama szczepionka??? Ale zapewne i Nadia i Lena były zaszczepione dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale pogoda..brrrryyyy!!! Pada!!! tesciowa pogonila szwagierki kochasia...bo z 2 roboty wywalili go a w kazdej robil 4 i 5 dni:) Zyli z alimentow dzieci!!! i jaszczura napewno dokarmiala to sie juz znerwowala i chyba dzis mial sie wyprowadzac i przyjezdzac na weekendy...ciekawe za co???? Z praca sie wczoraj nic nie dowiedzialam bo ten co mial sie o nia pytac nie dzwonil wczoraj! wiec pewnie sam nie wie! :) Ale dzieki za dobre słowko i pamiec:) Co do paznokci to ja obcinam Zuzi po 2 na dzien:) A wygalda to tak, ze ja olewam, gdy obcinam Czarusiowi a ona daje mi jeden palec( tylko szkoda ze ten sam) i zeby jej obciac i tym sposobem obetne jej 2 czasem 3 i tak codziennie, a ze rosna na biezaco to prawie codziennie cązki w ruchu:) bo jak ja wezme na kolana i paluchy chce to wyjec taki jakbym ze skóry obdzierała:) Posprzatalam w dzordza szafce bo pierdzielnik nie z tej ziemi , jeden kotłun:) pranko schcie w łazience, suche pozdejmowalam i wystawilam Czarka stroj galowy( spodnie, kamizelke, koszulke i krawat) z chcrzin Zuzu bo w niedziele go ubralam ale juz za male jest a ze w dobrym stanie to pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi >> rządź się jak najbardziej, bo szkoda byłoby, gdyby przy takich możliwościach (Samadamo;) ) spotkanie nie doszło do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- lo matko ale sytuacja, ale to prawda, ze matka w obronie dziecka to jak lwica:D a ja tez heheh mam tak z tymi ulotkami... kiedys lekarka zapisala jakis syrop Kubusiowi a w domu czytam a ze podaje sie go od 3 roku zycia no i dzwonie do kuzynki ona mieszka jakas godzine drogi od nas a pracuje w aptece tutaj co to za lek. a ona, ze ten syrop wczesniej byl dla mlodszych dzieci a potem zmienili ze od tego 3 roku, i lekarka o tym nie wiedziala!! oczywscie nie dalam mu tego syropu.i tak mam ze wszytskim 10 razy sprawdzam. NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia Mamunia Barylka Amorek (niestesty) nie Babeczka Asik Cari GumiAga Holly Gonia Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia Mamunia Barylka Amorek Babeczka..........NIE............. Asik Cari GumiAga Holly Gonia Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - tu są zadowoleni z tych Hauck ale poszukalam Ci opinii na polskim forum http://www.babyboom.pl/forum/polecam-odradzam-f77/hauck-shopper-6-prosze-pilnie-o-szczera-opinie-30921/ Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od ciebie. Poprzez ciebie poznają świat, który już przeminął, ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi. ❤️ Anetka: http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200412111772.html (11.12.2004) ❤️ Martusia http://suwaczki.slub-wesele.pl/200812074558.html (ur.7.12.2008) waga: 4240g i 57 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi dziekuję:))ile osob tyle opinii,ja nie jestem wysoka,wiec chyba bedzie ok:)) NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia Mamunia.............NIE Barylka Amorek (niestesty) nie Babeczka Asik Cari GumiAga Holly Gonia Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia.................NIE Mamunia Barylka Amorek Babeczka..........NIE............. Asik Cari GumiAga Holly Gonia Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................. TAK/NIE......... MAJ.............. CZERWIEC Samadama............TAK................ Meaaa.................TAK................ Myszka................TAK.................. KIMIZI.................TAK.............. Ciepła.................. Mamatomka Kessi...................NIE Mamaolka Pia Ewcia Mamunia.............NIE Barylka Amorek (niestesty) nie Babeczka..............nie Asik Cari GumiAga Holly Gonia...............NIE (BUUU) Misty Szarotka Izu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAm Was :) właśnie jem białą czekoladę studencką - chętnie się podzielę:) KIMIZI - Jestem pod wrażeniem - naprawdę! ja się strasznie boję pająków, ale jak by chodził po Maćku to bym go [ewnie przez szmatę brała o ile wcześniej na sam widok nie posrała bym się w portki - nawet nie wiecie co się ze mna dzieje jak ja małego robaczka widzę.... w sobotę byłam na disco - ja stara dupa z dwójką dzieci - w sumie nie sama , bo mamuś było sporo - kulturalnie nawaliłyśmy sie w domu wiśnióweczką a potem do 5 nad ranem skakałyśmy jak oszołomy na podeście haha:) ale był ubaw. nawet jeden kolo stwierdził, że się zgrywam , że mam dwójkę dzieci żeby go spławić, bo jestem piękna i nieskalana jak kwiat (uwaga!!!) kociepki !!!!!! teraz dziewuchy wołają na mnie kociepa:) jezu kocham was, ale muszę lecieć pranie pozbierać, bo zaczyna padać...ale mnie zmuliło blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmiki,mecz, koncert, impreza, dżordżyki, kąpiele, kolacyjki.....? gdzie pouciekały :) baryłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×