Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Marijka- sluszna uwaga- ja juz chyba mam to g...o na pewno na jezyku,nie wiem jak z jelitami ale tez mam problemy ale u mnie to sie zaczelo jeszcze przed dieta dlatego tak restrykcyjnie jej nie przestrzegam a faktem jest ze jest skuteczna tylko trzeba byc konsekwentnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :) bardzo dawno mnie tu nie było. Jak widać waga spada bardzo poooowoli , mialam nadzieje na szybszy spadek biorac pod uwage moją wage. Ostatnio mam problemy z piciem wody strasznie sie meczę pić tak na przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zauważyłam jeszta taka prawidlowosc Jak jestem na P+W to przez 5 dni waga stoi, ani drgnie ani w dol ani w gore. Natomiast jak jestem na P to leci 1 kg w dol i ani grama mniej. Nie pomaga ze zaczelam jesc mniejsze porcje . W morde jeża w takim tępie to ja nawet do lipca nie zdąże z osiagnieciem celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki-zapraszam na kawke :D Ech ale ladna pogoda,w Polsce to juz pewnie bez kurteczek smigacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mala ja sie dołanczam do picia kawki hmm to juz druga będzie dzis. Siedze dzis w pracy do 20 :( juz sie nie moge weekendu doczekac, Wlasnie jzu jest wiosna trzeba zrzucic troche ubran a tu oponka na brzuchu nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wileka szkoda ze nie usłyszalam o Dunanie wczesniej np w styczniu to byc moze bym juz piekna i powabna byla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney dasz rade nie lam sie :D Moze dodaj troche wiecej ruchu i wody do dietki a rezultaty w koncu zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! :) marijka życzę szybkiego powrotu do zdrowia MALA ajak Ty się czujesz??? lepiej już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney ja też na warzywach nie chudnę i nawet na pierwszym dniu p waga stoi, a z woda też mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie waga stoi. na widok kurczaka i serkow mam mdlosci.od jutra znow warzywa:) nareszcie!!! co planujecie przygotowac na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MaaLaa-juz dobrze sie czuje ale jezyk bialy jak mleko :( staram sie duzo pic wody z cytryna i imbirem zeby sie oczyszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA no to dobrze ,że już lepiej kamii ja to nie planuje nic specjalnego w święta, zrobię sobie może jakiś jeden placek np sernik na zimno, flaczki zjem normalnie barszczyk niedzielny też, poza tym wędlina drobiowa i jakieś jogurciki, a może chlebek upiekę jak mi się zechce, na pewno delikatnie zgrzeszę ale nie będę przeżywała, świąt raptownie jest 2 dni , pogoda ma być ładna to będę z chodzić na spacerki z małą a reszta niech się obżera :) aaa kupiłam już sobie majonez 6% tł i będę zajadać sałatki świąteczne które przygotuje moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja na święta zrobię oczywiście...sernik ;) już mi nie wychodzi pusty w środku - tylko taki jak powinien, a smakuje jak tradycyjny sernik. napewno się nie będę objadała, ale też nie zamierzam tak rygorystycznie przestrzegać wszystkich zasad - w końcu to przecież Święta - najwyżej dołożę jeden proteinkowy dzień. a dzisiaj zamierzam pogrzeszyć ;) idę na imprezkę ze znajomymi z pracy i nie zamierzam siedzieć przy wodzie mineralnej ;) najwyżej przedłużę o 1 dzień proteinową fazę na której właśnie jestem. śmigam do fryzjera. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie własnie mija tydzień jutro i jutro sie zważe..ale jakos marnie to widze i tez dzis zgrzeszyłam wafelkami kakaowymi :( kochane padam po całym tygodniu i zaraz spadam spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza cisza...dziewczyny weekenduja :D ja zjadlam salatke z jajkiem i lososiem i siedze jak slon najedzona mmm... milego weekendu wszystkim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;) u mnie waga znowu spadla 1 kg czyli jest 73:) mala0484 jak zdroweczko? apropos swiat ja postanowilam nie grzeszyc :) zrobie cos z przepisow dukana i zadnych wybrykow ....dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzis pustki,wszystkie jestescie pochloniete pewnie swiatecznymi porzadkami:( ja wlasnie zrobilam sobie mala przerwe. zyciula- ja tez zamierzam nie grzeszyc w swieta,no moze za wyjatkiem malutkiej miseczki barszczyku.zamierzam cos sobie upichcic dukanwego. moja waga nadal stoi ale mam nadzieje ze nie zadlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ zyciula-zdrowko calkiem calkiem :) zmykam przyrzadzac homara,nie wiem jak sie do niego zabrac :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luthien91
witam drogie panie! mam wielką prośbę: czy mogłaby któraś z pań sprawdzić ile waży szklanka płatków kukurydzianych nestle corn flakes? Bardzo proszę o podanie ich wagi (bez szklanki :P) bo moja waga niespodziewanie się posuła ;/ z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! MaaLaa19 - napisz mi proszę jakiej firmy majonez kupiłaś? ja dzisiaj szukałam majonezów z niską zawartością tł. ale nie widziałam takiego 6%. najmniej miały 31%....Naprawdę będę bardzo wdzięczna za tą inf. Śmigam robić kolacyjkę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! MaaLaa19 - napisz mi proszę jakiej firmy majonez kupiłaś? ja dzisiaj szukałam majonezów z niską zawartością tł. ale nie widziałam takiego 6%. najmniej miały 31%....Naprawdę będę bardzo wdzięczna za tą inf. Śmigam robić kolacyjkę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelka małe sprostowanie do tego majonezu, kupiłam hellmanns lekki, i ma27g tł w 100ml, dla porównania zwykły majonez mama 76g w 100ml, a jeszcze jest napisane w tym lekkim ,ze ma 60% mniej tłuszczu niż standardowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Isabelka zawsze można dodać do majonezu jogurtu 0% tł i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie na wadze kilogram mnie czyli 68,3 szału nie ma ale zwazywszy na moje wieczne odchudzanie to i tak się ciesze... musze tylkona swieta cos wymyslis noi chyba wejde sobie w system 1/1 lub 2/2 sama nie wiem bo 5/5 na pewnoo nie wytrzymam.. kochane miłej niedzieli wam życze pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj po pracy, a pracy dzisiaj było cięzko jak mało kiedy :( Dzięki MaaLaa za info ;) no właśnie ja też kupiłam helmansa - tylko oliwio (coś koło 30 % tł) ale jak zjem kilka łyżeczek to nie będzie tak źle chyba ;) śmigam ululać małą ; papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem izabelka :) Dukanka od 21 dni :) start 08.03.2010 - 63 kg cel - 50 kg 8 dni uderzeniówka a teraz 2 faza :) 20.03-ważenie- godzina zgrozy ;) - 3kg :) 10 kg do celu :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×