Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

No nareszcie się ktoś odezwał ;) teraz wychodzę do pracy, ale jutro napewno napiszę :) papatki miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora:) ten przedswiateczny wir pracy w domu i pracy okropnosc:( u mnie waga troszke sie znow ruszyla jest 73kg-zyciula w koncu cie dogonilam:) jestem na etapie obmyslania wielkanocnego menu dla siebie bo nie chce zbytnio grzeszyc.jakis czuje dziwny lek w zwiazku z tym zycze milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami masz racje z zamieszaniem przed swietami :) ja 2 razy zgrzeszylam ostatnio i w swieta bedzie ciezkoooooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeee
czy na diecie proteinowej mozna pic wino? Chodzi mi o wino czerwone wytrawne? Pija ktoaras z Was? Chce przejsc na te diete ale winka raz na jakis czas musze sie napic i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohole sa zabronione ale jak czaaaasem napijesz sie winka to waga i tak powinna spadac byle nie za czesto to winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! widzę,że każda zarobiona po uszy, ja oprócz sprzątania mam zachrzan w pracy, ale jutro ostatni dzień, w środę jajeczko i laba , wyjeżdżam już w środę na święta , więc na spokojnie chyba pogadamy już po świętach, lecę spać papa u mnie waga stoi :( :( ale jestem przed @ a do tego spóźnia mi się już tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ale mam świetny humor , oto moja weekendowa historia . Cały weekend spedzilam z moja przyszla teściowa kurde i tak ciezko bylo mi sie przyznac że jestem na diecie. Poprotstu tak jakos wstydziłam sie ze zaraz bedzie mi jakies kazania prawic. Wiec w sobote jakims cudem wytrzymalam , na szczescie bylam na P+W . Natomiast niedziele to klapa musialam zjesc normalny obiad z ziemniakami i nawet ciasto. Szok - bo wcale tak swietnie nie smakowalo jak to sobie wyobrazalam. Chyba ta dieta jakos mi smaki pozmieniala, albo podsiawiadomie wiedzialam ze to zakazane dlatego nie smakowalo. No nic stało sie. Ale dobra wiadomosc ze nie przytyłam od tego ani grama :D :D :D i takiego kopa mi to dało. Az chce sie nadał serki wcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ma może ktoraś przepis na jajka faszerowane z pieczarkami ale bez majonezu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja tylko na chwilkę. Wklejam przepis i muszę śmigać po małą... serniczek jest pyszny, tylko radzę nie używać twarogu mielonego we wiaderkach, bo jest za mokry! SERNIK JAK PRAWDZIWY - 0,5 kg sera chudego (najlepszy taki w kostkach, mieciutki, zeby nie trzeba bylo mielic) - 4 jajka - 2 do 3 lyzek slodziku w proszku - 3 lyzki zmielonych na puch otrab - 3/4 szklanki mleka 0,5% - dowolny aromat Ser, zoltka, slodzik, aromat, otreby wrzucic do miski i zmiksowac dodajac po troche mleko. Masa bedzie dosc rzadka i taka ma byc. Na koniec dodac ubite na piane bialka i delikatnie wymieszac. Tortownice (najlepiej taka o srednicy 19 cm) wylozyc papierem do pieczenia (koniecznie papier bo, do wszystkiego innego sie przylepia) i wylac mase serowa. Piec 1 godzine w temperaturze 170 stopni. Mozna dodac do czesci masy kakao, bedzie wtedy sernik we wzorki. Samkuje jak prawdziwy, szczegolnie po kilku tygodniach diety, kiedy kryteria smakowe zmieniaja sie radykalnie Tylko dajcie mu godzine, lub dwie zeby stężał, nie jedzcie goracego Smacznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam stopkę. mój mały ubytek spowodowany jest pewnie przez moje piątkowe balety ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jutro wyjeżdżam już na święta, więc życzę Wam wesołych świąt, wytrwałości w diecie i mało grzeszków , buziaki u mnie waga stoi od 10dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczynki, widzę że tu mały ruch ..., pewnie każde szykują się na święta, ja w piętek wyjeżdżam,oczywiście postanowiłam nie grzeszyć a jak będzie zobaczymy;) Zapraszm na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja to raczej nei dam rady przetrwac świat. Plan mam taki ze przez te dwa dni bede jes normalnie , barszcz , ciosta itp trudno kurcze najwyzej diete pociagne dwa tygodnie dluzej. Moja decyzja chyba spowodowane jest tym ze chudne bardzo powoli i w moim przypadku przedluzenie diety chyba nie zrobi roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja planuje nie grzeszyc chce zrobis sernik z przepisow i muffiny tylko nie mam foremek ale moze upieke takie placuszki i tez bedzie :) jezeli w przespisie jest 2 łyzki slodzika w proszku to ile to mzoe myc tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney gdzie obliczylas to ze wedlug dukana uda ci sie w polowie lipca osiagnac swoj cel???nie moge tego nigdzie znalezc.jesli moge prosic podaj link.Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga wklejam tlumaczenie do testu i link ( SKOPIOWANE Z DIETA.PL) 1. Państwa Imię: 2. Jesteście: (une femme) kobieta, (un homme) mężczyzna 3. Wasza aktualna waga w kg - na czczo i bez ubrania: tylko cyfry 4. Ile chcielibyście ważyć: tylko cyfry 5. Czy przechodziliście już jakieś diety: (aucun - żadnej, plus - więcej niż 3) 6. Wasz adres e-mailowy: 7. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): 8. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): 9. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: (tylko cyfry) 10. Wasz wzrost w cm: (tylko cyfry, a więc np. 165, a nie 1,65), 11. Spieszno Wam rozpocząć dietę?: oui (tak), non (nie) 12. Czy w Państwa rodzinie ktoś ma skłonności do tycia: (oui - tak, non - nie) 13. Ile razy byłyście w ciąży: (aucun - ani razu, plus - więcej niż 3 razy) 14. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: (facilement - łatwo, difficilement trudno) 15. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: (oui - tak, non nie) 16. Musimy ocenić grubość Państwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku). drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu) normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka 17. Państwa wiek: (wybieramy datę z okienek) 18. Proszę podać Wasz nick: 19. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie) 20. Je souhaite bnficier des rductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com - chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!) Strona z testem Rgime Dukan Coaching minceur: Je m'inscris http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dukan wyliczyl ze powinnam wazyc 58,5 moze juz tyle waze tylko ze wszystko mam w brzuchu a reszta patyczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! widze ze na topiku przedswiateczne pustki:( ja w swieta postaram sie jak najmniej zgrzeszyc choc wiem ze to nieuniknione. we wtorek wracam na 100% do dukanowania. ********** życze wam zdrowych i wesolych swiat w milej i rodzinnej atmosferze,smacznego jajeczka i niezbyt mokrego dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjecie? Dukanka od 27 dni :) start 08.03.2010 - 63,5 kg godz 11 20.03.2010 - 60,2 kg godz 11 04.04.2010 - 59,2 kg godz 17 cel - 50 kg Głupia wago spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć grzesznice !!! :) może któraś napije się ze mną drinka ? wódeczka z colą zero :) zdrówko Wasze , ja troszkę po grzeszyłam a od jutra dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesznica odmeldowuje sie! ja pogrzeszylam dzis i wczoraj z zupelna premedytacja:):( a niech tam raz sie zyje. choc przyznam ze moj organizm przyzwyczail sie do jedzenia light i zle sie dzis czuje;zgaga wzdecie i ogolnie ble. od jutra znow dietka na 100%. czyste P.nawet sie nie waze wejde po proteinach i zobaczymy. a wy jak po swietach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja za wiele nie grzeszyłam w te święta, nadrobiłam troszkę w jedzeniu słodkości- ale nie za dużo. Myślałam że bardziej mnie będzie kusiło ;) Dzisiaj powtórzę sobie badania krwi, żeby wiedzieć co w trawie piszczy ... śmigam z małą na spacer. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×