Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Gość gość
A napiszecie czy przyjmujecie w ogole jakies suplementy? Tak sie zastanawiam czy po jakies siegnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na pewno poczytać o takich sposobach tutaj http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html Kazda z nas przed latem jeszcze zdązy sie jej pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie moje drogie na to zeby przyjmować błonnik ? Czy myslicie ze da dobre efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować diety 42 Vital!Jest bardzo skuteczna, smaczna, łatwa w przygotowaniu.Niskokaloryczna.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama, reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na całodniową dawkę uzupełniającą w energie ? Świetna sprawa ten zestaw Get Slim Line . Cały dzień zamiast odmawiać sobie wszystkich łakoci świetnie można zastosować sobie ten program odchudzający Get Slim Morning , Daytime oraz Night świetnie działają i przede wszystkim naturalne składniki . Nie wspomnę o poprawie samopoczucia . Dla poprawy jeszcze wyglądu polecam Get Slim Cellulite http://sklep.noblehealth.com/produkt/cellulite-zestaw Ubóstwiam ten produkt . Zapraszam na mojego bloga tam przedstawione szczegóły progresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dziewczyny uważacie o produktach Get Slim Noble Health ? Teraz wszędzie się o nich pisze i dostępne są w większości Aptek . Chyba dobry produkt skoro farmaceuci go polecają ? Patrząc na stronce trochę kosztują dlatego wolałabym upewnić się ,że działa zanim zakupie całą linie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie tego produktu , jest zdecydowanie nr 1 jeżeli chodzi o zawarte w nim składniki i przede wszystkim na bazie naturalnych składników . Mam bzika na punkcie zdrowej żywności więc te produkty zdecydowanie przypadły mi do gustu http://sklep.noblehealth.com/ Polecam odwiedzenie tej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
METODA STOPNIOWANIA ODŻYWIANIA - nowa mniej restrykcyjna dieta Dukana Metoda stopniowania odżywiania czyli L’Escalier nutritionnel to nowy sposób na odchudzanie . Odżywianie uzależnione jest od dnia tygodnia i rozłożone jest na siedmiostopniowe, powtarzające się cykle. W każdy kolejny dzień tygodnia możemy jeść to co było w poprzednie dni plus nowe produkty z danego dnia. Co poniedziałek cykl zaczyna się od nowa. Zasady nowej odmiany swojej diety autor zawarł w najnowszej książce , która ukazała się we Francji 5 marca 2014 roku (dotychczas nie została wydana w PL.) W skrócie te nowe zasady wyglądają one tak - poniedziałek: jemy tylko i wyłącznie czyste proteiny - wtorek: do protein dołączamy warzywa - środa: trzeciego dnia dołączają owoce (nie więcej jednak niż 150g) - czwartek:: teraz dołącza pełnoziarnisty chleb (nie więcej niż 45g, czyli jakiś dwie kromki) - piątek:: możemy dodatkowo zjeść jeszcze żółty ser (nie więcej niż 40g) - sobota: szóstego dnia do pozostałych składników dołączają produkty skrobiowe - makarony, ziemniaki, ryż itp. (nie więcej niż 200g) - niedziela: dziś można jeść wszystko, ale oczywiście bez przejadania się. Metoda stopniowego odżywiania przeznaczona jest dla osób które nie potrzebują schudnąć więcej niż 15 kg. Ale nawet jesli ktoś chce zgubić więcej niż 15 od czegoś trzeba zacząć. Ważnym elementem tej metody jest stały ruch! Od dwudziestominutowego spaceru na początku tygodnia do pełnej godziny różnych ćwiczeń pod koniec tygodnia! Chcesz poznać więcej szczegółów zapraszam na forum dukanowebanitki w dużej grupie wsparcia łatwiej się chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno moge polecić taki suplement Morning&Night Na pewno efekty będa dla Was rewelacyjne. Ja po miesiącu już -2kg na wadze ;) a jeszcze mam zamiar przyjmowac przez kolejne 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×