Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Gość emilkaa23
witajcie serdecznie! jestem nowa na tym forum okolo 19 marca zaczelam diete dukana...wszystko ladnie szlo(tak mysle) schudlam z 67 do 61 kg przez 3 tyg.ale niestety przerwalam diete jakies dwa tygodnie temu(sezon grillowania) i powrocilam do slodkosci zaczelam jesc chlebek (na szczescie dwie kromki pelnoziarnistego)i przytylam do 62 kg...chcialabym kontynulowac diete tylko nie wiem czy zaczynac wszystko od poczatku(tzn od uderzeniowki)czy poprostu proteiny przez 5 dni a pozniej p+w.pomozcie prosze...chcialabym dzielic sie juz wkrotce z wami rowniez swoimi dalszymi osiagnieciami wagowymi:) w styczniu mam wlasne wesele...trza wygladac CHUDO:)POZDRAWIAM WSZYSTKIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomóżcie proszę, przerwałam dietę 2 tyg temu i trudno mi wrócić :( planowałam od jutra ale nie wiem jak to będzie, zryta jestem psychicznie i fizycznie. nie mam siły myśleć o systematycznych zakupach a już nie mówiąc o gotowaniu czegoś specjalnie dla siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKA- poprostu zacznij 5/5 proteiny /p+warzywa ;p to na jedno wychodzi bo uderzeniowke tez masz 5 dni a potem wskakujesz ma warzywa z proteinami ;p MAAALA19 mobilizuj sie dawaj jeszcze troche ;p albo wkakuj na 3 faze ale nie przerywaj nie warto zaprzepascic tego co juz osiagnelas prawda? DASZ RADE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🖐️ Dawno mnie tu nie bylo i widze mnostwo nowych proteinek :classic_cool: Ja od niedzieli jestem w Polsce-oczywiscie od razu chorobsko mnie dorwalo i leze biedna w lozku-masakra! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jestem na tej dietce od 19.04.2010, po tym co mnie spotkało postanowiłam że zadbam troche o swój wygląd i samopoczucie.:) Przyjmiecie mnie do swojego grona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , ja dopiero zaczynam ta dieta , moglybyscie mi podac wasz przykladowy jadlospis na caly dzien w fazie ataku ? Nie mam niestety mozliwosci kupic sobie ksiazki na ten temat ,bo mieszkam za granica a wolalaby po polsku , Pozrdawiam i z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.CHCIAŁABYM SIĘ OD JUTRA DO WAS PRZYŁĄCZYĆ I PROSZĘ O WSPARCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.CHCIAŁABYM SIĘ OD JUTRA DO WAS PRZYŁĄCZYĆ I PROSZĘ O WSPARCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii,maalaa19,mala0484 co u Was slychac? odezwijcie sie ...buziaki! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zyciula 🖐️ Ja już jestem w kraju uciekłam przed wybuchającym wulkanem :classic_cool: u mnie dietka bardziej nie łączenia, Dukana sobie odpuściłam bo boję się że zakwaszę sobie organizm o ile już tego nie zrobiłam eh... na razie waga troche niższa niż w stópce ale bez rewelacji. A co tam u Ciebie...jak waga spada...pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala0484 witaj:) ciesze sie ,ze u Ciebie wporzadku :) ja jestem wciaz na diecie dukana ...chociaz wage taka jak mi doktorek obliczyl po tescie juz osiagnelam ale nie czuje sie jeszcze z ta waga dobrze ...chcialabym jeszcze zgubic ok 6kg. postanowilam dopiac swego bo juz i tak wiele dzieki tej diecie osiagnelam;) z czego baaaardzo sie ciesze . Pozdrawiam Cie cieplutko i odezwij sie czasami :) chudzinko Ty nasza:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyciula-tak trzymaj, podziwiam i zycze dalszej wytrwalosci,caly czas tu zagladam ale jakos nasze kolezanki zamilkly ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaść dziewczynki i te nowe i staruchy ;) ja się nie odzywałam bo byłam z małą miesiąc temu w szpitalu, przerwałam dietę a dzisiaj zaczynam od nowa 5 na 5 zobaczymy czy wytrwam, nie przytyłam przez ten miesiąc , nawet schudłam kg, jadłam słodycze ale reszta po staremu wd dukana, chleba nie ziemniaków, smażonego itd, chciałabym schudnąć jeszcze ze 4kg a nawet 6kg ale nie wiem jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myokine
cześć protalki, mam pytanie i proszę o porade. Jestem na diecie Dukana o kilku tygodni po 10 dniach czystych protein schudlam 4kg jednak gdy weszłam w kolejne fazy z warzywami nie wytrzymałam i poddałam sie pokusie kilku mocno zakrapianych alkoholem imprez:P Myślicie że moj wysiłek poszedł na marne i żeby zaczynać całą zabawę od początku i kolejno przechodzić przez wszystkie fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu pierwszy raz na tej stronie i postanowilam tez podzielic sie swoimi spostrzezeniami związanymi z dieta dukana opowiem wam w skrucie jak to u mnie wygladalo wystartowalam od wagi 71kg milam cel 10 kg w dol doszlam do 63kg po miesiacu czasu i uwazajcie teraz przyszedl jeden piekny dzien i pomyslalam sobie a piwko nie zaszkodzi grilek tez i tak z dnia na dzien te same mysli i te same bledy i mija 3 tydzen a ja nie moge powrocic do diety i rosne i rosne i jestem juz zalamana bo waze 68 kg.Aha i jesze jak oge poradzic cos dziewczyna ktore zaczynaja to nie odpuszczajcie sobie otrebów bo bez nich ani rusz i trzeba zazywac jakies witaminy centrum co kolwiek bo ta dieta tak szczeze nie jest za zdrowa ja mialam bardzo duzy problem zdrowotny i wsumie nie przeszlo do tej pory ale gdy osiagnelam 63 kg czulam sie pewnie i cudownie szkoda tylko ze nie dociagnelam do konca.macie jakis sposob na powrut taki bezbolesny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tez niedawno zaczelam i juz 2kg mniej:) Jestem jeszcze na I Fazie. Widze, ze tu cichutko, wiec moze polaczymy sily;)? Razem razniej:D! Dolaczcie do nas na naszym watku! Super byloby, gdybyscie do nas dolaczyly! Im wiecej proteinek, tym lepiej:) NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ-TA DIETA ZMIENIA MOJE ŻYCIE http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3923084&start=5430 Czekamy na Was, kochane, razem damy rade wspierajac sie, pocieszajac, mozemy to zrobic !!! Chetnie przyjmiemy nowe Dukanki! Wejdzcie na strone 182:-) Do zobaczenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem nową użytkowniczką Kafeterii i chciałabym dołączyć do Waszej grupy. Niestety również mam problem ze zbędnymi kilogramami (ok10) i chciałabym je zgubić.Słyszałam ,że dieta Dukana jest bardzo wychwalana chciałabym ją stosować.Tylko nie wiem jak ułożyć dla siebie jadłospis .Mógłby mi ktoś napisać swój przykładowy? Z góry bardzo dziękuję i życzę wytrwałości w walce ze zbędnymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewczyny pomocy
wszedzie wszyscy pisza o chlebku proteinowym, albo o buleczkach dukana, prosze niech ktos zapoda jasny i klarowny przepis, blagam. nie mam pojecia jak to zdobyc, a pozniej jak juz bede miec przepis nie bede wiedziala jak to zrobic, prosze napiszcie wszystko krok po kroku, bo juz jestem zrozpaczona.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewczyny pomocy
z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak40
ja przerwałam diete na dwa dni i nie wiem czy jest sens wracac?? czy bede jeszcze chudła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szukałam mojego starego forum z czasów odchudzania ale przypadkiem trafiłam na to - a skoro już tu jestem to podrzucę Wam temat, który chciałam przedstawić moim "starym" koleżankom :) Gdy już przejdziecie na 3 etap dietki a później na czwarty - warto włączyć do swojej diety jedyny moim zdaniem bezpieczny i wartościowy tłuszcz - olej kokosowy i zastąpić nim ten tradycyjny. Podrzucam Wam jeden link http://www.planetazdrowie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=151&Itemid=178 Poczytajcie i poszukajcie więcej na ten temat bo uważam, że warto - szczególnie dla osób, które dbają o swoje ciało. Ja stosuję ten olej także do ciała jako oliwkę. Pozdrawiam i życzę spadków wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatalina
Masz racje. Oczyszczenie organizmu z toksyn to podstawa. Dopiero tak oczyszczony organizm bedzie w stanie po prostu zacząć tracic kilogramy zwłaszcza jesli zaczniemy własciwą diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby myśleć o skutecznym odchudzaniu trzeba najpierw pomyśleć o detoksykacji a przede wszystkim o odkwaszeniu organizmu.To sie nie stanie szybko.Potrzebny jest program.Zainteresowanych odchudzaniem,zdrowiem,urodą a przy okazji sposobu na dorobienie do pensji lub zmianie pracy zachęcam do kontaktu. 501 266 109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osoby bardzo aktywnej ten suplement jest naprawde rewelacyjny. W porównaniu do innych tez sprawdził sie w swoim działaniu i dzieki niemu udało mi się zrzucić troszkę nadprogramowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×