Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferba

co dostałyście na zaręczyny?

Polecane posty

Witam. Prosiłabym o krótkie odp. na kilka pytań, pytam z czystej ciekawości tylko :) A więc : -co dostałyście na zaręczyny? -czy były to tylko pierścionki czy może jakaś inna forma biżuterii? np. kolczyki, kolia, bransoletka ? a może jeszcze coś innego? -z jakiego metalu szlachetnego byście chciały aby była wykonana ta biżuteria? -skromna, średniej wielkości czy może "duża" wystawna? Dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal czekam;-) na oficjalne zaręczyny Wiem, że będzie to złoty pierścionek już go nawet widziałam u jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napiszę szczerze, że nie lubię złota żółtego, noszę tylko i wyłącznie srebro. Oglądałam pierścionki z białego złota i jakoś nie wpadły w mój gust, ponieważ są to pierścionki skromniejsze a ja wolę jednak te "masywniejsze". Może wydawać się dla niektórych śmieszne, ale na zaręczyny to wybiorę sobie pierścionek ze srebra. Dla mnie nie liczy się za ile, tylko co to mi się spodoba, a to chyba najważniejsze :) komentarze w stylu : jeżeli facet oszczędza na pierścionku to nie będzie z takim życia - mnie po prostu śmieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrfvsdzfsaefsea
Febra jak to nie ma pierścionków z białego złota masywniejszych źle szukałaś...poszukaj chociaz na amerykańskim ebayu jak siedzisz przed kompem?? srebro podaruj sobie szybko sie utlenia ciagle bedziesz pierscionek czyściź...a złoto jest na całe zycie i taki ma być zareczynowy pierscionek obraczke też chcesz srebrną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrączkę z jasnego złota z dodatkiem innego metalu. Ok, dzięki za radę poszukam, z tym, że są to też pierścionki bardzo drogie, ja bym sobie nawet sama nie kupiła takiego powiedzmy za 700 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy 700 zł to taki wielki wydatek? Nie uważam,żeby wydanie tylko an specjalną okazję jaką są zaręczyny było rozrzutnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, że 700 zł na taką popierdółkę jak pierścionek to dużo jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe to nie wiem jak przeżyjesz przygotowania do ślubu i wesela, bo wydaje się mnóstwo pieniędzy na pierdoły typu zaświadczenia itp. Nawet nie wiedziałam,że aż tyle jest ukrytych kosztów i przy tym cena pierścionka to jest pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarko wiem jakie są koszty weselne :) moje siostry wychodziły za mąż także wie się co nieco :D jednak ja i tak jestem zdania, że szkoda tyle pieniędzy na pierścionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma dostała pierścionek za 10 tys i bała się go potem nosić: -) wiec chyba to nie był taki dobry zakup:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj 10 tys to prawie połowa kosztów weselnych :D no albo i całego wesela zależy kto jakie robi ;) no faktycznie sama bałabym się coś takiego nosić na paluchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Dulska
ja dostalam ładunek spermy w usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgsdgfvsdfsf
hehe ja dostałam oczywiście pierścionek ale spodziewałam sie tez kwiatółw ale mój narzeczony kupił kwiaty tylko mojej mamie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam wielki bukiet czerwonych róż no i pierscionek. Pierscionek wybralam sobie sama- wiemze to malo romantyczne ale mamy z narzeczonym calkowicie inne gusta... bede teraz okropna ale ile razy dostalam bizuterie- niegdy do konca nie bylam zadowolona no ale z usmiechem na twarzy dziekowalam i nosilam... ale pierscionek zareczynowwy bede nosila cale zycie wiec wiedzialam ze musze byz w 100% zadowolona... przesle Wam link jak wyglada: http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,,1173 Pewnie powiecie ze jestem egoistka ze sama sobie wybralam ale narzeczony sam tak zaproponowal i nie zaluje bo caly czas jak zerkam na palec to sie usmiecham... szczerze wolalabym zeby to byal niespodzianka ale jak mialabym potem byc niezadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
Ferba na tej stronce masz duzy wybor pierscionkow i sa rowniez takie masywniejsze z cyrkoniami w dobrych cenach http://sklepjubiler.pl/s/9,Zpiersci_b,0,3,,0,1?PHPSESSID=0e7826c591d35b3e6b928d9b585e289e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
i tak btw to mysle ze Lisiewski ma najwiekszy wybor bizuterii i nawet Apart sie chowa jesli chodzi o pierscionki. ale to tylko taka moja subiektywna opinia:) aa co do tematu to najwazniejsze zeby byl dany z milosci i ta milosc i szacunek zawsze byl w zwiazku :) a poki co to ja tez czekam na pierscionek, pokazywalam mojemu lubemu co mi sie podoba ale nie wiem czy i tak mnie nie wyciagnie w ktorys dzien do jubilera :P bo pewnie biedak bedzie stal w tym sklepie i przez kilka godzin sie nie bedzie umial zdecydowac na model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam duży pierścionek i w ogóle go nie noszę bo mi przeszkadza. Poza tym odkąd urodziłam nosze tylko obrączkę bo pierścionki mi przeszkadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkakkaa
ja dostalam ladny klasyczny piersionek zloto zolte z bialym. Kosztowal 2tys zlotych. Nosze go caly czas i jak dla mnie jest sliczny. Wazne jest to zeby sie podobal tej jedynej osobie ktora go dostaje i tyle. A oprocz pierscionka dostalam dluga piekna roże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tradycyjnie pierścionek, raczej skromny ale taki chciałam. Z białego złota diamencikami i szafirem. :) Jest ciekawy i trochę inny od klasycznych zaręczynowych pierścionków ale taki właśnie chciałam. :) Wiem, że narzeczony chciał mi dokupić do niego jakiś komplet typu wisiorek i kolczyki ale nic do niego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:30 [zgłoś do usunięcia] Noemiii14 bardzo fajnie, że sama wybrałaś sobie pierścionek :) najważniejsze, że ma się tobie podobać :) a ja wole czekolade- dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromny pierścionek z białego złota z brylantem niewielkim lubię prostotę więc przypadł mi do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka to masz już wyznaczona datę ślubu, sukienkę a jeszcze nie było oficjalnych zaręczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot margerita ja mialam taka sama sytuacje jak miarka... tzn juz w styczniu poprzedniego roku zamawialismy sale kamere fotografa itp. a zareczyny mielismy dopiero w pazdzierniku w rocznice naszego zwiazku. chodzi o to ze nasi rodzice sie wogole nie znali i chcielismy zeby to pierwsze spotkanie bylo blizej slubu. moze to glupie no ale tak wyszlo. nie mialam super romantycznych zareczyn tylko takie oficjalne przy naszych rodzicach... najsmieszniejsze to ze dzisiaj nie potrafimy sobie przypomniec jak to bylo z decyzja o slubie- jakos juz od pierwszych randek moj luby mowil ze chcialby zebym byla jego zoną- poczatkowo myslalam ze zarty ale jakos z biegiem czasu coraz czesiej rozmawialismy o tym i tak samo z siebie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam pierscionek najpierw,pozniej pojechalismy do hotelu, w ktorym mielismy spedzic weekend i tam czakal na mnie w pokoju wielki bukiet czewronych roz i szampan. Narzeczony zadzwonil do hotelu z prosba o przygotowanie tej niespodzianki. A wieczorem przed wyjsciem na kolacje dostalam jeszcze lancuszek z bialego zlota z wisiorkiem z rubinem i diamencikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam linka z pierścionkami z białego złota i zostałam mile zaskoczona, myślałam, że ceny z tego szlachetnego złota będą mega duże ale jednak nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chłopak
a ja dostałam samochód :P a co tam, pochwale się :) biżuterii nie noszę, a chłopak "oświadczył" mi się 5 lat temu na odpuście, tak w żartach, ale dostałam wtedy pierścionek i innego już nie chciałam :) a teraz dostałam vw beetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe coś z odpustu też dorzucił do zaręczyn ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×