Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytna nad rzeką

13-tka na macierzyńskim?

Polecane posty

Gość zapytna nad rzeką

Czy jeśli byłam w ostatnim roku narpiew na zwolnieniu miesiać przed porodem a potem na macierzyńskim to należy mi sie 13stka? czy ktoś sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieliśmy podobnie
to zależy ile pracowałaś. trzynasta zostanie odpowiednio naliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy się 13
Ja dostałam, w ciągu roku byłam na L4 a potem na macierzyńskim w sumie pół roku, dostałam 13 ale bardoz mało. Według mnie nie dostałam nawet połowy, która wydawało mi się, że mi się należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmaljunga
ja dostalam, chociaz tak smao jak dziewczyny bylam na L4 potem na macierzynskim. ale tez mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 -stka jest naliczana od ilości miesięcy, które się jeszcze przepracowało. Ja również dostałam mało, ale cieszę się, że chociaż tyle bo każdy grosz się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dostałam mimo, że się odwoływałam :-0 Miałam 4 m-ce pracy a reszta to L4 i macierzyński więc miesiące nie przepracowane. Do 13-tki konieczne jest przepracowanie min. 6 m-cy w danym roku. Sprawdź sobie w ustawie. I nie pomogło nawet powołanie się na wyrok sądu: http://www.sn.pl/orzecznictwo/uzasadnienia/ipusisp/II-PZP-0009_05.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna blondynka - ja również nie przepracowałam 6 miesięcy, a mimo to dostałam 13-stkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×