Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marikabini

Zaniża poczucie mojej wartości.

Polecane posty

Gość marikabini

Witam, Jestem w związku ze starszym facetem, ktory od 10 lat jest w separacji. Poznaliśmy się w tamtym roku. Od poczatku znajomości mowil mi,ze rozwod nigdy nie był mi potrzebny wiec,gdy zadawalam mu pytanie:"w takim razie do czego masz mi byc potrzebny Ty?",pytał zartobliwie,czy mam zamiar wyjsc za niego za mąż. Zaznacze,że zona pracuje z nim w jego firmie. Przede mna spotykał się przez kilka lat z inna dziewczyna,która zostawil. Notorycznie opowiada mi o swoich przygodach seksualnych,przeszlosci. Jednym słowem,mówiąc jezykiem potocznym- -kto, z kim,gdzie i za ile itd. O swojej zonie mowi rowniez w samych superlatywach,nie byłoby w tym nic złego,gdyby nie komentarze typu- " ona jest piekniejsza od jakiejkolwiek 20-letniej dziewczyny,klasa,ktora posiada jest do pozazdroszczenia,nie zasłuzyłem nigdy na taka kobiete jak ona, jej gust jest powalajacy,dzis wygladala przepieknie,kazdy mi jej zazdrosci"itd. Nigdy nie uzyl zwrotu "była żona",zawsze jest "zona". Jest to dla mnie b.krepujace,szczegolnie gdy jestesmy w towarzystwie,gdyz zawsze wtedy zastanawiam sie kim ja jestem w jego zyciu?Dodam,ze nie mowi tego tylko o niej.O dziewczynie, z ktora spotykał sie przede mna mowi podobne rzeczy. Raz zabrał mnie na kolacje,po ktorej stwierdzil,ze musi mi powiedziec jedna rzecz- ze mimo iz jego poprzednia partnerka byla ode mnie piekniejsza,bardziej wyrafinowana i lepiej sie ubierala,to ja mam to cos,co mu sie podoba. Dodam,ze obydwie kobiety są ode mnie starsze o ok. 20 lat. Obojetnie o jakiej kobiecie, by sie nie wypowiadal nigdy nie brakuje slow komentarza na temat jej wygladu itd. Rozmawialam z nim na ten temat - z b.mizernym skutkiem. Uwazacie,ze sie czepiam,czy lepiej zakonczyc znajomosc, z osoba, ktora "wyżywa się" na mnie w ten sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×