Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry duch

Cz faceci są jak kible albo zajęci albo zafajdani?

Polecane posty

Gość hgjghjg
a baby to materialistyczne egoistki lecace na $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest tendencyjne ;-) A tak serio, rozumiem, ze to taka zagajka? będziesz udowadniał, że to stereotyp? że są wyjątki? czy potrzebujesz potwierdzenia w postaci doświadczeń forumowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieobiektywny, stronniczy Faceci sa jak spłuczki... musisz naprowadzić, albo sa naprowadzani komórką. ...ale o co chodzi twojej złości - dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawrr
Ja jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po prostu cytat z jakiegoś graffiti i tyle. Nic podtekstu a temat do dyskusji jak każdy. Nic udowadniać tu nie zamierzam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Duch... skoro graffity czytasz ze zrozumieniem to masz szanse na zwiazek podobny. Bo sam jesteś jak namalowany na desce z ubikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, padły tu mocne porównania ;) Ja tam do facetów nic nie mam, choć przyznaję, że mało jest teraz takich, którzy byliby godni uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wkład do dyskusji: prawdopodobnie tak właśnie jest. Ci, którzy maja sensowne podejście do życia, wiążą się w celu regularnego dostępu do seksu przede wszystkim, oraz tych różnych dodatkowych kwestii uczuciowych. Pozostali nigdy dokładne nie wiedzą czego od związku z kobieta oczekują.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m fb
tak lusia a w grupie "ktorzy nie wiedza" znajdujesz sie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mortifer: Na takim poziomie z tobą nie zamierzam polemizować:)) Trzeba niezłego solara, żeby miec tak złotą myśl:)))) Karelian...Witaj...Ośmielam się mieć również i takie zdanie, że o konkrety trudno również u kobiet zbyt często:)) Zresztą bez dania szansy na samym początku a wyłącznie krytyczne patrzenie jest bezsensowne. To wszystko przypomina mi zbyt częto szybkie randki...albo zaskoczy od razu albo adios:))Osobliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobliwe może być takie fast foodowe podejscie i taki styl owczego pędu. Każdy coś niby chce,ale leci na oślep i dostosowuje się do wszechobecnego stylu papki jak w clipie albo zamyka w kokonie. Przynajmniej takie mozna odnieść wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy coś niby chce" zgadza się, ale nie że leci na oślep, tylko raczej chodzi o to, ze w przypadku, kiedy wiadomo kto/co jest nas w stanie zainteresować, łatwo o szybką ocenę. "albo zamyka w kokonie" brak motywacji czy tam wiary w sens działań spowodowany dotychczasowymi, zakończonymi porażką doświadczeniami. może siła przyzwyczajenia, akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za karę masz czyścić teraz swoj klop, men. Obraziles mnie i resztę przyjaciol Towarzystwa Kiblów PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonywanie trudności,porażki i problemy są wpisane w scenariusz życia, tak jak stres. to tylko kwestia sposobu radzenia sobie z tym. Walka jest ciagła i nie za bardzo da sie tego uniknąć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonywanie trudności, które pojawiają się nieproszone, to nie to samo, co wyszukiwanie nowych, nieznanych sytuacji. Człowiek ma głęboko zakorzenione przywiązanie do starego, znanego, bo wydaje się bezpieczne, a niepokój budzi nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
faceci to swinie, wszyscy, kazdy ma jakies wady, ale oni najczesciej mysla o seksie, alkoholu itp wiec dla mnie denny gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli niepokój budzi neznane, to nie byłoby postępu i kontaktów międzyludzkich. Nie demonizujmy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
no i syfiarze do potęgi, nic nie mozna powiedziec bo od razu sie marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×