Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbelek1

Ciąża??

Polecane posty

Mam duży problem i bardzo proszę Was o pomoc. Ostatnio okres dostałam 14 lutego 2010r. w sobote tzn. 27 lutego 2010r. kochałam się z moim narzeczonym on skończył we mnie ;) cukle mam co 30-32 dni i moje pytania są następujące: 1. czy możliwe jest że mogę być w ciąży? czy jest duże prawdopodobieństwo?? 2. Kiedy mogę zrobić test żeby był wiarygodny?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
Prz cyklach ponad 30 dni, 27 luty, to był twoj 14 dzien cyklu, to raczej jeszcze przez owolucją, no ale plemniki moge przetrwać kilka dni do owolucji...szanse ze zaszłas są spore, choć uważam że kilka dni później byłyby jeszcze większe...test Ci nic nie wykaże, za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo duże ryzyko, tym bardziej że miałaś wtedy prawdopodobnie dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
test robi się w dniu spodziewanej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź już się nie mogę doczekać ;) mam nadzieję, że się udało ;p a jakie testy polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To za wcześnie
Zajmij się czymś innym, niż myśleniem o ciąży. Szybciej czas zleci i nie będziesz świrowała. Aha - I zrób test dopiero jak miesiączka zacznie się spóźniać (kilka dni), bo przez ten stres owulacja Ci się może przesunąć. A test - dowolny jest dobry. Ja robiłam i pre-test i bobo test i Quick vue... płytkowy i strumieniowy... Nie ma znaczenia. I tak najlepszy jest test z krwi. Jeszcze żeby nieco ostudzić Twój zapał - kochałam się w najbardziej płodne dni, i w dzień owulacji (stwierdzony przez USG) i.. w ciąży nie jestem. Nie ma aż takiego znaczenia, kiedy się kochasz. Znaczenie ma relaks i to, czy wszystko działa prawidłowo u Ciebie... Ale do tego konieczny jest spokój... Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszyłaś ;/ bardzo chcemy tego dziecka ale dopiero zaczynamy starania więc gdyby była taka stytuacja że udałoby nam się już teraz to byłoby to spełnienie marzeń ;) ale wiem że dużo par stara się duzo dłużej i nic nie wychodzi więc się obawiam czy się udało? ale mam jakieś takie inne pzreczucie niż zawsze jakoś inaczej się czuję - dół brzucha jest bardziej czuły, wrażliwy - ale to pewnie psychika... sama już nie wiem ?? co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nakręcaj się - 3/4 objawów wczesnej ciąży jest takich samych jak przed nadchodzącą miesiączką. Szanse na zapłodnienie wynoszą 25-40% i właśnie dlatego statystyczna para zachodzi w ciążę dopiero po kilku cyklach starań. Testu nie rób wcześniej niż 14 dni po stosunku, a najlepiej poczekać jeszcze dłużej (trzeba liczyć czas w jakim mogło dojść do zapłodnienia oraz czas na zagnieżdżenie się zarodka). Najlepiej po tych kilkunastu dniach zrób sobie betę hcg - większa pewność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do berbelek
Im bardziej chcesz zajść i czujesz presję - tym większy stres i .. paradoksalnie niemoc zaciążenia... Wyluzuj, to zajdziesz w ciążę właśnie wtedy, kiedy najmniej się tego będziesz spodziewała i będzie to najwspanialszy moment w Twoim życiu:) Poczytaj ile jest zdesperowanych kobiet, które tak bardzo chcą zajść w ciążę, że świrują niemalże, kiedy kolejne cykle zakańczają się niepowodzeniem... I zobacz dodatkowo ile kobiet, które sobie wreszcie odpuściło starania i zajęło się czymś innym - zaszło w ciążę za pierwszym-drugim podejściem;) Więc ... kochaj się, nie starając sie zajść w ciążę - a zaliczysz 'wpadkę' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten stres jest najgorszy ;/ trudno nad nim zapanować ;) no ale mam nadzieję, że się udało... okaże się na pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. stwierdzono u mnie bezpłodność wtórną brak owulacji, leczyłam się clostylbegyl po tym leczeniu była owulacja. Otóż mam problem ostatnią miesiączkę miałam 31 stycznia teraz się spóźnia 5 dzień zrobiłam test płytkowy wyszły 2 kreski jedna z nich tylko nieco bledsza byłam u ginekologa powiedział że nic nie widzi jedynie pogrubione endometrium zrobiłam badanie krwi jutro wyniki mam nadzieje że to ciąża a jakie jest wasze zdanie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simka słaba kreska to ciąża :-) Moja była tak słaba, że test wyrzuciłam, bo my,ślałam, że po tylu negatywnych testach wmawiam sobie, a jednak to dzidzia, ja tez leczyłam się CLO GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by było w końcu spełnione marzenie by się ziściło .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, czuję to i juz ciesze się z Tobą :-) Napisz prosze o kolejnym teście, ja zrobilam ich 3 (słaba kreska) ale jeszcze przed miesiaczką ( cykle 50-70dni) potem betę wynik 92-wczesna ciąża, , ale jeszcze 1,5 tyg, poźniej test z moczu i 2 mocne krechy, taki ze mnie niedowiarek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ważne jest, czy tą kreseczke zobaczylaś w wymaganym czasie , bo po20min.lepiej ie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o  jak bym
jak juz bedziesz wiedziala to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się będziemy mieć dzidziusia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po tylu latach w końcu się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się będziemy mieć dzidziusia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po tylu latach w końcu się udało :-) wynik bhcg wykazał ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooooosko !!!!!!!!!!!!! Jezu Sinka, ale Ci gratuluję, wiedziałam, ale teraz jestem mega szczęśliwa z Toba, bo domyslam sie , co przeżywasz :-) :-) Dbaj o siebie i zapisz się na forum rodzących w listopadzie :-) super dzielic sie opowieściami i troskami, buziaki ślę przyszłej mamuśce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No booosko szczęście mnie rozpiera oby teraz tylko betka ładnie rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda Wam się dziewczyny wkrótce wasze marzenia na pewno się spełnia będę trzymać kciuki i modlić się żeby każda z was zobaczyła w końcu swoje upragnione 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej nic
SIMKA gratulacje !!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×