Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Daria12345

CO ZROBI

Polecane posty

Gość Daria12345

Witam jestem mężatką mąż za granicą 2 dzieci małych Wszystko było ok do czasu aż mnie nie zdradził pół roku temu chciałam rozwód obiecał że się zmienia ale nie jest dobrze jest taki inny jak przyjedzie to unika zbliżeń przytulania czułych słów jak jest sex to taki oschły Teraz słyszałam bez przypadek jak rozmawiał po alkoholu z znajomym że gdyby nie dzieci to by był z tamtą że było mu fajnie jak mu powiedziałam to powiedział że tamta to dzi**a i że mnie kocha ale ja tego nie czuje Stał się chamski z byle czego tylko się śmieje W niedziele tak mnie zdenerwował że wyszłam z domu i wróciłam jak on pojechał za granice a on tylko napisał wróć czekamy dzieci i ja i dzwonił ale tylko dogryzanie Chce wnieść sprawe o rozwód z winną jego ja myślę że on ma tam kogoś sms kasuje dzwoni raz na tydzień i rozmowa się nie klei tylko nic nie wiem i tyle i na koniec kocham cię Zmienił się całkowicie Powiem gdzieś w środku kocham go ale już mam dosyć tego poniżania dogryzania Chce rozwodu może zmądrzeje przestraszy się co może stracić wiem że nie będzie łatwo 2 dzieci jestem młoda mam 28 lat i dość atrakcyjna ale on widocznie nie docenia tego co ma i myśli że go straszę bo on powiedział że nie da mi rozwodu chyba po moim trupie albo jego tak mówi poradzcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×