Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość XxXEeXxX

Oczyszczanie twarzy

Polecane posty

Gość XxXEeXxX

Witam mam problem ponieważ,mam dużo wągrów i pryszczy i koleżanka zaleciła mi oczyszczanie twarzy u kosmetyczki . Ile to kosztuje i czy to ma jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozna oczyscic
w domu nos z wagrów???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz dobrą oksmetyczkę
a efekty będą super;-) Kosmetyczka rozgrzeje twarz,oczyści skórę mechanicznie ... najlepiej będzie jeśli zakończy zabieg maską z białych alg (łagodzą). Przez kolejne dni cera będzie jeszcze sama się oczyszczać, nie wolno po oczyszczaniu opalać buzi (może dojść do trwałych przebarwień). Cena u mnie w okolicy od 120 zł do 190. Też właśnie muszę się wybrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz dobrą kosmetyczkę
*kosmetyczkę oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 80 złotych a efekt marny - nie daj się naciągnąc kosmetyczce na częstsze oczyszczanie niż co 2 miesiące. nie daj się namawiac na żadnie kwasy glikolowe ani pirogronowe bo to nic nie dziala - to napychanie kasy kosmetyczkom. kup sobie dobry peeling enzymatyczny i efekt ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja akurat jutro idę na oczyszczanie. Koszt około 100 złotych, ale zależy gdzie. U mnie małe miasto więc taniej. Jak masz problem to pewnie, że oczyszczać, cera od razu ładniejsza. Tylko przed pierwszą wizytą poczytaj sobie jak powinno wyglądać oczyszczanie krok po kroku, bo często kosmetyczki chodza czyli powinny nałożyć jakąś maseczkę a nie nałożą. Jestem kosmetyczką więc pytaj jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry peeling enzymatyczny??? haha ale się uśmiałam- oj nie którzy to mają pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak - peeling . uważam że te zabiegi to pic na wodę - a jak myślicie za co kosmetyczki kupują drogie sprzęty i wynajmują duże salony?? - za kasę zdartą z młodych dziewczyn - nie dajcie się skubac - za tą kasę kupcie sobie kosmetyki i same róbcie zabiegi - to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję raz w tyg peeling enzymatyczny a w drugim tyg. gruboziarnisty po peelingu maseczka z alg i cera jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz dobrą kosmetyczkę
Moim zdaniem kosmetyczka dokładniej oczyści twarz, dotrze wszędzie, da Ci parę próbek kosmetyków do twojej cery i jeszcze udzieli wskazówek odnośnie pielęgnacji. Dla mnie wizyta u kosmetyczki to przyjemność (nawet na oczyszczanie a wiadomo,że to niezbyt fajny zabieg w momencie oczyszczania mechanicznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
kosmetyczka to nie tylko osoba wyciskająca zaskórniaki, to także osoba z która można porozmawiać dzięki niej się zrelaksować i pięknie wyglądać, nigdy nie jest mi szkoda tych 100 zł dla tego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co kto lubi - ja nie mam potrzeby zwierzac się obcym i to za 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
a czy ja mowie o zwierzaniu ? ja mówię o rozmowach na temat kosmetyków, pielęgnacji itp. ja to lubię. to , że nie masz ochoty wydawać pieniędzy to nie znaczy, że inni też wola kupić kilka pizz, paczki chipsów czy słdyczy, ja wole kosmetyczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
góra - ja widzę, ze ty bladego pojecia nie masz o tym co piszesz. to, ze tobie wystarcza peeling enzymatyczny to nie znaczy ze innym tez wystarczy. a kwasy to bardzo dobry zabieg dla skóry problematycznej. świetnie cerę wycisza, juz po 2,3 zabiegach z mocnymi kwasami buzia zmienia się nie do poznania! oczyszczanie manualne raczej nie nadaje sie do cery wrażliwej, mogą popękać naczynka. lepsza jest w tym wypadku mikrodermabrazja. z oczyszczaniem tradycyjnym nie nalezy przesadzać. raz na 3 miesiące wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxXEXxX
Jednak wybieram się w sobote do kosmetyczki i chciałabym wiedzieć ile maseczek powinna zrobić kosmetyczka i jakie to mają być maseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
powiedz, ze chciałabys po zabiegu oczyszczania algi. zapytaj jednak czy drozej bedzie cie to kosztowac. algi sa świetne!łagodzą podrażnienia po zabiegu i maja witaminy i minerały. własciwie nie ma lepszych maseczek jak te z alg.co do rodzaju alg, to juz wybierze ci kosmetyczka własciwe. nie obawiaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe tylko w moim przypadku mikrodermabrazja sie nie sprawdziła zero efektu - a kwasy to mi jedynie portfel wyczyściły. Wiekszość kosmetyczek obiecuje cuda i zdziera kasę - mało która doradzi cos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia z podlasia
żadne oczyszczanie mechaniczne! idź na peeling kawitacyjny albo mikrodermabrazję albo kup sobie maszynę i sama rób (to opcja dla oszczędnych). ja kupiłam sobie z siostrą i mamą na spółkę albo jak kto woli trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
no to ciekawe bo mi kwasy bardzo pomogły. a miałam stężenie 50% a nie 70%.poza tym trzeba przynajmniej 3 zabiegi zrobic zeby był efekt. jednorazowy zabieg nic nie da. mikrodermabrazja jest dobra dwa tygodnie przed oczyszczaniem tradycyjnym. wtedy jest najlepszy efekt. ja tamtą metodą i tą miałam ładną buzię i każdy to zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
oczyszczanie mechaniczne czasami trzeba zrobić zeby dobrze oczyscic skóre. peeling kawitacyjny tez jest dobry ale dość słaby. rzeczywiscie trzeba by było z niego sporo korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0008000 anka
peelingi nie są już takie drogie, sam peeling kawitacyjny można kupić za 500zł a nie robić u kosmetyczki jak kogoś nie stać. A o ile lepiej skóra toleruje taki sposób oczyszczania i nie trzeba się chować po takim oczyszczaniu godzinami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxXEXxX
To ja już niewiem co zrobić piszecie że dobre albo niedobre ;/ I tak już sie umiwiłam do kosmetyczki i pujdę zobacze jakie są tego efekty :) Jeśli efekty będą słabe to trudno sprubować niezaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pUjde ????
pUjde ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukla_Pata
Idz do kosmetyczki ale dobrej, jakiegos Denique najlepiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa 09435
Ech, poczytajta kobity o pielęgnacji tłustej cery, o kwasach i reszcie, bo jak na razie to co jedna to większe bzdury doradza: http://mazidla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=279&Itemid=73 http://www.laboratoriumurody.pl/forum/ http://www.laboratoriumurody.pl/forum/tradzik-zwyczajny-porcja-teorii,t1069.html A poza tym to XxXEXxX zapraszam do księgarni, słowniki ortograficzne nie są drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa mam pytanie:
do Ciebie, czy uważasz że lepiej jest zrobić peeling migdałowy u kosmetyczki czy w domu? zwłaszcza że nie mam zupełnie wprawy w takich zabiegach boje się że krzywdę sobie zrobie. I czy to w ogóle ma sens jakikolwiek, po jednym zabiegu nie widzę poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewyyy
tez jestem za samodzielnym dbaniem o cere, tylko trzeba sie do tego przylozyc. Fajny jest np. peeling kawowy, bardzo go lubię i daje fajne efekty. Ostatnio robiłam zakupy drobnych kosmetyków w aptece za grosze w łodzkiej manufakturze, jak ktos jest z lodzi to polecam, do wyboru do koloru i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka moze doradzic,ale to zawsze jezt drogo ,mikrodermabrazji nie stosuje sie przy tradziku ropnym, najlepszy jest peeling enzymatyczny albo kwas mlekowy, ja zaopatruje sie w sklepie www.estien.pl , maj taniej niz na allegro a sa to kosmetyki gabinetowe mozna kupic w mniejszych opakowaniach ja kupilam 19,90 http://www.estien.pl/kwas-mlekowy-p-60.html 14, 00 http://www.estien.pl/peeling-enzymatyczny-p-19.html 9 zł http://www.estien.pl/algi-oczyszczajace-p-7.html 8zl http://www.estien.pl/algi-glinka-czerwona-p-6.html i za 60 zl z przesylka dostalam te produkty i glinke zielona gratis stosuje juz 2 tygodnie na i skora jest gladka oczyszczona i super, podobno wystrcza na dluzsz kuracje kwas mlekowy rozcienczylam bo nigdy go niestosowalam, ale teraz uzywam tylko w rozcienczeniu 1:3 i jest naprawde co raz lepiej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×