Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

co0zrobic

swingersi kręcą mnie takie klimaty, chętnie udałabym się do clubu

Polecane posty

Witam! MAM 23 lata, chciałam zapytać jakie macie poglądy, zdania na temat swingowania? Chetnie sama poszłabym do takiego clubu, ale tylko popatrzeć, Czy jestem jakaś nienormalna, czy to rodzaj zboczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitajec
Jesteś jak najbardziej normalna. Kiedyś szukalem kobiety która wybrała by sie ze mna do takiego klubu ale niestety nie było chetnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
mazy mi sie takie wyjscie do takiego klubu ale niemam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitajec
Niestety nie byłem ale też o tym marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDTRT
BARDZO INTERESUJACE MIEJSCE,ZWYKLE PRZEBYWANIE TAM JEST DOSYC PRZYJEMNE,INTERESUJACE, POBUDZAJACE. WARTO POJC RAZ, ZOBACZYC,POLECAM, RACZEJ W DNI PRZEZNACZONE DLA PAR TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnWFuIUIFSAHEFUI
tez chcialabym sie wybrac :) rozmawiam o tym z mezem on tez jest chetny wiec prawdopodobnie sie zdecydujemy. do klubu mozesz wejsc sama, jako singielka wchodzisz za darmo, jakkolwiek rozumiem, ze takie rozwiazanie nie byloby dobre bo troche krepujace :) wlasnie mam pytanie, jaki jest powod, czego oczekujecie po wizycie w takim klubie? czy kreci Was patrzenie na pary, czy moze to, ze bedzie to inny partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mks69
Witam wszystkich! znalazłam ciekawy artykul na stronce http://seksoot.com/news/spec-a.php i poszperalam trochę w internecie i tak trafiłam tutaj :-) Znacie jakies miejsca w lubelskim gdzie mogłabym się wybrac z mężem na "taką" impreze, bo ostro się nad tym zastanawiamy. Prosze o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×