Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iza88

ciąża?

Polecane posty

Gość iza88

może zacznę od początku: moje cykle trwają zazwyczaj 35-36 dni. W styczniu troszkę mi sie okres opóźnił(8-9 dni) gdyż brałam przez prawie trzy tygodnie w grudniu antybiotyki na trądzik. Dodam że antybiotyków już od końca grudnia nie biorę.Byłam niecałe 2 miesiące temu u gina, stwierdzil ze wszystko jest ze mną ok,miałam cytologie i tez wyszło wszystko dobrze.Zrobiłam nawet wtedy test bo myślałam że to może ciąża,ale ginek stwierdził ze to przez antybiotyk. Teraz od tamtego okresu mam dziś 51dzień cyklu i @ nie dostałam i jak na razie żadnych objawów takich jak ból piersi nie mam, a zawsze bolały strasznie i były obrzmiałe przed okresem. Tak sie zastanawiam czy tym razem to nie będzie ciąża? Dodam że kocham sie z moim TŻ bez zabezpieczenia (nigdy we mnie nie kończy no ale zawsze coś sie moze przedostać) Wiem, powiecie żebym zrobila test, ale sie nakręcę ze to ciąża i nic nie wyjdzie. Mój narzeczony już też jest nakręcony ze bedzie dzidzia i chce żebym zrobiła test ale wole poczekac jeszcze pare dni, może okres przyjdzie. Co o tym myslicie, czy antybiotyk na az tak długo może namieszać w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×