Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwanna

nowoczesne imiona dla dzieci

Polecane posty

August, chyba że autorka ma na nazwisko Pietrucha. Natan Pietrucha :classic_cool: Niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august piety
mi sie podbija i żygi w gardle staja jak slysze: amelia, wiktoria, weronika, julia, bartek, kacper, no na kacpra to juz rzygam odrazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august piety
sępisko haha dobre, wtedy to by pasowało :D nie moge sie nadziwic co za debilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna dla kobiety
jest najpiekniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla15000
august i sepicho.... mielismy podawac nowoczesne imiona a autorka sobie wybierze jakie bedzie sie jej podobac podajcie swoje "durne" propozycje zamiast krytykowac innych... Sami nie macie pomyslu a innych krytykujecie to sie nazywa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august piety
a czemu z gory zakladasz ze beda durne co? ktos dal ci takie prawo tak pisac, i wyrokowac na przyszlosc? cos ci sie niepodoba moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen... w Australii... a my mowimy o realiach Polski... Czy to tak trudno pojac?? W Australii dala bys dzicku na inie Stefania albo Alkojzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla15000
to trzeba bylo pisac swoje propozycje a nie komentowac innych. a tobie dal ktos prawo ublizania....? ciekawe jak ty masz na imie bo cos mi sie wydaje ze masz za nisko samoocene ze ublizasz innym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august piety
ja mam na imie Augusta jak w niku napisane. juz sie przyzwyczailam jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sępisko odpuść już sobie!!!!!!!! nikogo nie obchodzi twoje zdanie!!! Amelia to śliczne imię i bardzo pasuje do mojej ślicznej córeczki. a co do filmu to nie ma to żadnego związku, ja nawet nie oglądałam tego beznadziejnego filmu!!!! zastanawiam się nad imieniem Vanessa dla dziewczynki ale nie jestem pewna do końca, dla chłopca nie mam propozycji nic mi się nie podoba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla15000
heh no to lepszy juz nawet Natan Pietruszka niz jakas Augusta jakakolwiek by była....Hehe w sumie twoje imie jest bardzo orginalne...na tym koncze z toba Augustynko heh zegnaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla15000
Salwanna.... Vanessa jest ładne...Ładne moim zdaniem jest tez Nadia, Tatiana, Ilona(moze zdrabniac Ilka) Olimpia, Iga, Inga, Paula... Dla chlopca jest tez wiele ladnych imion np. Oliwier, Filip, Alan, Alex, Paryk, no i tak jak wyzej pisalam Natan, Nataniel...;] moze cos wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august piety
sylwana co z tego ze sliczna jak ma matke kretynke? z tego powodu odrazu ta mala dziewucha jest skreslona na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanessa?? Dajcie spokoj... Co to Australia jest? Masakra... Ja bym byla wsciekla jak by mi matka tak dala na imie i od razu jak bym tylko mogla to bym je zmianila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
august piety sama jesteś kretynką!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za głupie bzdury!!!!!!! skreślona to ty jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idylla15000 dzięki za propozycje Olivier śliczne ale zajęte przez mojego chrześniaka:-) bardzo też lubię Laura ale też zajęte przez siostrzenicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech ti
ludziom to sie w dupach przewraca! jaki NORMALNY czlowiek dałby na imie dzieciom jak niektore tu wase propozycje? i nie wciskajcie kitu ze "kwestia gustu", nie gustu tylko zdrowego rozsadku! do załozycielki tematu. matka dwojga dzieci a zachowuje sie jak glupia pusta i rozwydrzona nastolatka... wspolczuje im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny i wypoczety tigrrr
sylwanna ( tak jestes glopia i pusta a na dosatek przed oltarz szlas juz z poczetym bahorem w brzuchu (z amelka ) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan ten spoierwakk
bazienka ty sie dobrze czujesz? wlasnie ameli jest teraz 15 w klasie a nie ani czy asi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan ten spoierwakk
ja to tez nikmk wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan ten spoierwakk
stara 30 letnia baba a głopia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla15000
mogla sobie isc do oltarza jak chciala.... czy tutaj mamy ja oceniac czy podac jej propozycje... Zaluzcie sobie temat " Wzajemne ublizanie i osadzanie" i tam sie wszyscy spotkajcie....Amelka imie jak imie. lepiej jakby dala Józia czy Tereska??? Kazdy daje imie jakie sie mu podoba a przez imie Amelka nie sadze zeby dziecko mialo nie przyjemnosci w przyszlosci...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
proponuje ignorować idiotów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie takie podobaja
Amelia Anielka - po babuni mej kochanej :D i karolinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan ten spoierwakk
idylla15000 taka juz jest kafeteria niestety. wlasnie zglaszam autorke topiku do zbanowania przez moderatorów kafeterii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan ten spoierwakk
gdyby nie ta amelka to bylby moj gust, kocham te imiona, anielka i karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
Magda jest ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×