Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana32

moda dla 30 +

Polecane posty

Gość zdezorientowana32

Szukam stron z modą dla 30+. Pomóżcie proszę. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się czy ciuchy które nosze w ogóle wypada mi zakładać, chyba czas na zmianę stylu. Od kilku miesięcy nie kupiłam sobie nic nowego bo siedzę w domu z bobasem i nie w głowie mi były zakupy ciuchów. Teraz muszę iść na zakupy bo nie mam w czym chodzić a wiosna się zbliża. Mam 32 lata i chciałabym nabyć kilka rzeczy ale sama nie wiem co jest modne itd a na stronach które znalazłam to raczej ciuchy dla nastolatek :( Podrzucicie jakieś stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 lat to przeciez nie jest starosc. Nie wypada abys nosila Hello Kitty, Hanah montana, czy bluzy z kapturem i dresy do pracy albo na wieksze wyjscia :D Ja na pewno nie mam zamiaru zmieniac stylu po 30stce. Grunt to ubierac sie stosownie do sytuacji. Mysle, ze jesli wejdziesz do H&, Zary, bershki (i wielu innych sioeciowke) spokojnie mozesz kupic sobie wszytsko (oczywiscie byle pasowalo do figury). Nie widze powodu dla ktorego mialabys zmieniac styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata
i uwazam to samo co Kolezanka powyżej.Ja osobiscie lubie Reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówczyniami:) 30 nie znaczy ze nie masz mieć bluzy do biegania czy na co dzień albo na grilla. byle nie wpadać w skrajności. i nie strać się odmłodzić ubierając się jak lolita:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku
skończę 39 lat i mam szafę pełną sportowych ubran. Bojówki, wojskowe kurtki i kardigany to podstawa mojej garderoby. Nie uwazam żebym ubierała się niestosownie do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan tamk  spamowac
no ileż można, bez przesady na kazdy watek sie wtryniasz z tymi swoimi linkami do allegro, bez jaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana32
dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Ja lubię taki styl militarno-chłopięcy i czasem zastanawiam się czy nie powinnam trochę "spoważnieć". Chyba zgredziałam odrobinkę siedząc w domu i popadam w przesadę. Faktycznie, przejdę się po H&M-ach itp i coś wynajdę. Może uda mi się kupić jakąś spódniczkę nawet :) Ogólnie to nigdy tak za bardzo nie zajmowałam się modą i przeglądając ostatnio szafę doszłam do wniosku, że nawet jeżeli mam jakieś tam ciuchy które by się nadały do ubrania to kompletnie nie wiem jak je łączyć, zestawiać żeby w miarę modnie i ładnie wyglądać. Najczęściej ubieram bojówki, jeansy i takie tam proste stroje a chciałabym trochę bardziej oryginalnie zacząć się nosić. W najgorszym wypadku kupię zestawy z manekinów :) (chociaż wolałabym wykorzystać już to co mam w szafie bo kasy to nie mam jak lodu niestety). Jakbyście miały jakieś fajne stronki z modą nie dla nastolatek to podrzućcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitak
30 lat to madal młodość, nawet ośmieliłabym się powiedzieć że to najlepszy wiek na modę bo więcej nam "wolno" ;) polecam www.takikaprys.blox.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam na www.yosh.pl/ona mam wszystko podane i nie musze odwiedzać miliona sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiaa333
Jaka jest teraz moda ? Poczytajcie o ciekawych możliwościach ubioru, urodzie i stylu na http://www.fashionelle.pl/ wiele ciekawostek dla każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najciekawszym sklepem jest pull&bear, jak byłem w Polsce odwiedziłem ten sklep w galerii krakowskiej i powiem wam, że był o wiele mniej ciekawy niż te madryckie,miałem wrażenie jakby w nim było to co nie poszło 3-4 lata temu w tamtych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia452
Moda się zmienia jak w kalejdoskopie, raz jest moda na zielone sukienki później na gorsety, moda idzie w jednym kierunku i wraca, poczytajcie i szukajcie modnych ubrań na http://www.kodymody.com/ każdy znajdzie wymarzone ubrania dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam pasuja ubrania z Depare- www.depare.pl a mam 33 latka i często tam coś dla siebie znajduję. ładne, modne i dobre gatunkowo ubrania, koleżanki z pracy zawsze mi zazdroszczą bo ciągle dopytują gdzie kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata to jeszcze młoda :) Ale jeśli chodzi o ciuchy to może bialcon? To polska marka, mają osobny dział dla młodych (rabarbar) a takie poważniejsze ciuchy to na bialcon.pl znajdziesz. Ja jestem bardzo zadowolona z tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tym co wypada a co nie- tak to mamy chyba tylko w Polsce .... Zobaczcie Niemcy, Stany czy inne cywilizowane kraje Jak w czymś dobrze wyglądasz, dobrze się czujesz to po co sie zastanawiać czy wypada to założyć ? Nie mysle oczywiście o skrajnościach typu 40-latka w mini za tyłek, podkolanówkach i warkoczykach z kokardkami ale o normalnym ubiorze - jak 50 - latka nawet dla mnie ma ładne nogi np to czemu nie miałąby zalożyć spódnicy przed kolano? Ma chodzić w worach po kostki bo ma 50 lat i nie wypada? ło matko - do kosza z takimi pogladami Do tego co Ci wymieniły dziewczyny dorzucam kolejny fajny sklepik z ciuszkami - QSQ wg mnie ciuchy które wypada abyś założyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie przesadzajmy, kobieta po trzydziestce nie powinna jeszcze czuć się staro. Przynajmniej ja tak nie mam. Zawsze preferowałam raczej elegantszy styl i tego się trzymam. Po trzydziestych urodzinach chyba nie wprowadzałam żadnych drastycznych zmian. Bardzo lubię Mango, zarę, Dorothy Perkins. Okazjonalnie kupuję też w sklepach internetowych np. w Balladine (dużo fajnych sukienek), na Zalando (tu kupuje głównie torebki), fajne rzeczy można też znaleźć u początkujących projektantów na DaWandzie i Pakamerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek to jedno, ważna też jest budowa ciała i dopasowanie ubrań do figury. Ciekawą ofertę pod 30 plus ma Orsay, H&M, Reserved... Bardzo lubię też nosić sportowe ciuchy, ale nie wyobrażam sobie ubrania się w odjechaną bluzę albo w jakieś obłędne różowe kolorki, bo jestem na to zwyczajnie za stara, nie chodzi o to, że trzeba się w tym wieku ubierać w szare i ponure kolory, ale robienie z siebie nastolatki jest trochę śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybor klasycznych modnych rzeczy ma http://quiosque.pl/, zdecydowanie pasuje dla 30+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że w sieciówkach obecnie ciężko jest kupić coś ładnego i kobiecego i też dopasowanego, jeśli masz więcej niż 30 lat. Sama już dochodzę do tego wieku i zaczynam zauważać problem. Większość tych ciuchów jest po prostu dla dziewczynek. Jeśli chcę kupić coś do pracy, ładny płaszczyk na jesień to jest mi ciężko i chodzę po sklepach dość długo. Moja znajoma jakiś czas temu poradziła mi abym chodziła do butików albo sprawdzała kolekcje prezentowane przez naszych projektantów, niekoniecznie od razu tych najbardziej znanych. I rzeczywiście znalazłam kilka perełek, których nie idzie uświadczyć w galeriach handlowych. Teraz szukam już czegoś na chłodniejsze dni i podoba mi się ten płaszczyk http://luksusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/noble-place Myślę, że jest gustowny, elegancki, ale jednocześnie dosyć luźny. Zresztą ten projektant akurat ma dużo ciekawych propozycji, warto tylko się temu przyjrzeć :)) Może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No błagam? 30 tka to ponoć nowa 20tka :) Ubieraj się tak jak się dobrze czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny płaszczyk, taki.. nietypowy. Trzeba mieć troszkę odwagi, żeby go ubrać i też trzeba wiedzieć z czym łączyć. Ale rzeczywiście, jest dla kobiet koło 30-stki - ładny, kobiecy krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No całkiem ładny. Widzę, że młodzi projektanci mają niezłe pomysły. Trzeba dawać szansę młodym, aby się wykazali. A często to, co proponują jest smaczne i z gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o w o ś c i ............Nie trać czasu zajrzyj !!! Spraw sobie przyjemność z zakupów !!! Już niebawem konkurs do wygrania weekend w spa. http://baobabsklep.pl/ Jesteśmy dla ciebie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ubieranie sie latem w zywe kolory mialoby byc uwarunkowane odpowiednim wiekiem? Ktoras napisala ze nie bedzie robila z siebie nastolatki Gdy jest goraco, upal mam ochote na wszystkie kolory teczy i zupelnie mnie nie obchodzi ze ktos moze uwazac ze udaje nastolatke.Nikogo nie udaje kocham kolory i wygladam we wszystkich swietnie. Nie zabraniam nikomu nosic czarnych kiecek, bluzek, spodni ale w moich oczach wygladaja dramatycznie. szczegolnie latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy dla swiadomych kobiet ..boze rzucilam okiem na sukienki, jako 30 bym tego nie zalozyla zero zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę ESCADA, np. ESCADA SPORT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna jest BIBA (też Escady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jak szukasz odpowiednich butów bądź torebek to najciekawsze inspiracje znajdziesz tutaj: http://www.celebritybycb.com/ - sama regularnie do nich zaglądam i wypatruje nowości, bo mnie po prostu zachwycają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×