Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coco85

KSD

Polecane posty

Gość aAnia Przybylska
to jest strasznie obrzydliwa w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak kasia
dlaczego siostra postaci granej przez Dereszowsk mieszka z jej byłym facetem>Nie ogladam od poczatku stad to pytanie.Dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wrocila z Indii i jakos
tak sie wbila do domu siostry jeszcze jak Dereszowska mieszkala z Janem, a potem zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie wygladala Dereszowska
w tej sukience na parapetowie... Nie cierpie Olki Niespielak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
Olki Niespielak tez nie lubie Dereszowska jest ladna tylko ma dziwna figure Przybylska z zachowania i glosu taka typowa meliniara z bramy:) Mi sie bardzo podoba ten lysy-ukochany pani adwokat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja z bajki
mi sie suienka dereszowkskiej bardzo podobała, wogole ona bardzo mi sie podoba z twarzy figury glosu i stylu:) Popieram : ten łysy jest świetny:) a przybylskiej nigdy nie lubiłam,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie Przybylskiej
oglądać! co za MELINIARA - tylko takie określenie mi przychodzi do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobrowski jest boski!!!!
Uwielbiam go :D Drazni mnie Poniedzialek za to Ja Dereszowska lubie i jej figura tez mi sie podoba, ale w tej sukience wygladala jak w worku Poza tym wydaje mi sie, ze przytyla i to sporo, bo w pracy jak iala ubrana spodnice i bluzke to jest brzuch odstawal i tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
adwokatowa jest szczuplutka,ale twarz nie tegez..Bobrowski wymiata:) szkoda,ze juz oscinki na Vod platne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Bobrowski w roli adoratorow wypada bardzo dobrze, jest fajnym aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybylska to faktycznie taka meliniara, jej słownictwo w tym serialu na poziomie rynsztoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadam się Przybylska wygląda staro, a wogóle to wszystkie panny jakieś potrzepane, nie wiedzą czego chcą. Nie będę już wspominala, że stale maja te swoje sabaty. Wszystkie z kasą , masą czasu i 0 obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial jest ok. A co do Przybylskiej - no cóż taką ma rolę, a aktorką jest dobrą i jest bardzo zgrabna. Adwokatka faktycznie ma jakąś dziwną twarz, te oczy i policzki i chyba nosi aparat na zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
widzieliscie kurde dereszowska przespi sie z bobrowskim:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
nie zartuj? to musze ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokatka przypomina
mi japońskiego chomika który napakował sobie żarcia do policzków... A Przybylskiej nigdy nie lubiłam, myślałam, że może ten serial coś zmieni i owszem, zmienił - nie lubię jej jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Lala :)
Ja tam uwielbiałam ten serial :) Wiem że wielu moich przyjaciół ten serial oglądało, i bardzo im się podobał:) Taki zaje... serial i go musieli zdjąć z anteny, wszystko przez to że wam ludzią starej daty [osobą starszym ] ten serial się nie podobał. Co w nim jest takiego strasznego co.? Mało to teraz takich wydarzeń na prawde.? Co prawda was boli.? Wolałam to niż to głupie i pojebane Usta usta, żałosny film.! Fani KSD pozdrawiam i buziaka zostawiam, ale tylko dla fanów nikogo więcej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes zalosna
i naucz sie po polsku pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderczekolada
Widzę, ze ten serial nie zebrał zbyt wielu pozytywnych opinii. No to ma ode mnie. Serail mi się poodoba, jest nieco inny od tych do tej pory emitowanych. Dziewczyny wyzwolone, kobiece, wiedza czego chcą. Miło sie to ogląda, daje oderwanie się od szarej rzeczywistości, no bo kto zna takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×