Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Urządzam dom

Co kupić jakiej FIRMY??? Prosze o opinie.

Polecane posty

Gość Urządzam dom

Potrzebuje informacji co jest dobre z jakiej firmy. Mianowiecie chodzi o to ze wiem ze ZMYWARKE to kupie firmy BOSCH ale co dalej? 1. Lodówka 2. Piec 3. Płyta indukcyjna 4. Pochłaniacz 5. Ekspres do kawy Jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj żadnego sprzętu który jest chińskiej firmy :o to dziadostwo i ma krótką gwarancje :o Ja z mamą ostatnio kupiłyśmy żelazko jakieś chińskie w dobrym sklepie oczywiście i dałyśmy więcej niż za zwykłe polskie żelazka i ono jest jakieś całe nie takie :o trzeba się niezle namęczyć ,żeby coś wyprasować :P kupiłyśmy też miesiąc temu pralkę i tu też bym stawiała na coś Polskiego może bosch :) więc może lodówkę kup z boscha ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, czemu nie chcesz wszystkiego jednej marki kupić tylko zastanawiasz się co jest dobre w danej kategorii. Bosh robi dobry sprzęt, jeśli kupujesz już ich zmywarkę to lodówkę, piec i płytę indukcyjną też możesz. Ekspres do kawy to już inna bajka, bo są różne te najzwyklejsze, które kupisz już za 200 zł i takie bardziej 'profesjonalne' za kilka tysięcy. Ze swojej strony mogę CI powiedzieć, że zelmera są dobre, np. taki który ja mam: http://www.1komp.pl/produkt-41-169-508-36613,ekspresy_expres_cisnieniowy_zelmer_torrido_13z018.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja ma ogromne zaufanie do firmy Bosch i zelmer, więc jak szukam czegoś do domu to sprawdzam co w swojej ofercie mają te właśnie firmy. A jak nie chcę płacić za dużo to szukam na magicznej planecie, bo często mają jakieś fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammaaa
indesit polecam zwlaszcza pralki i piece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu AGD
1. Charkow 2.weglowy 3. Nie kupowac - pole indukcyjne jest bardzo szkodliwe - zagotowanie wody to tak jakby odebrać 500 komórek jednoicześnie 4. Okap 5. Nalepsza kawa jest z wloskichczajniczków do ekpresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja też polecam Bosh, mam, używam i jestem bardzo zadowolona. A jeśli chodzi o ekspres do kawy, to musisz przybliżyć, co dokładnie Cię interesuje, bo jak już napisano powyżej, rozbieżność cenowa jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu .
kurcze Boscha widziałem, ale Bosh to chyba jakaś chińska podróba... Ale Bosch to robie dobre wiertarki, szlifierki i innne narzedzia....jak niemieckie to AEG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu .
A tak poważnie to dobry sprzęt zaczyna się od poziomu AEG. Wiekszości dobrych marek w Polsce nie ma, bo polacy wolą kupować szmelc, slatego rozpanoszyły sie takie marki jak Indesit, itp. Ze średniego poziomu to jest Bosch, Elektrolux.... Tak naprawdę to z porządnych rzeczy nie ma co wybierać....a reszta reprezentuje podobny poziom, tzn. parę lat popracuje...wiec nie ma co się przejmować marką, trlko patrzeć na wyglad i funkcjonalnośc....oraz dopasowanie do przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam poniżej co na nie
te firmy omijaj szerokim łukiem: whirpool haier amica polar aniston mastercook indesit LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×