Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkostanprzejsciowy

Jak długo jesteś bezrobotny / bezrobotna?

Polecane posty

Gość gość
chcesz zmienić swoje życie? chcesz znaleźć pracę swojego życia? jesteś ambitny? zajrzyj na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, które mogą przykuć Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion090
Miałam ten sam problem, do czasu aż moja znajoma poleciła mi żebym poszukała czegoś innego i podesłała mi stronę z ofertami pracy. rekrutacyjna rewolucja Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIL123123
Witam! Polecam strone ,,Qassa" na tej stronce można sobie dorobić na wydatki, miesięcznie można osiągnąć od 200 do 500 zł, wystarczy oglądać reklamy, określić w skali do 5 jak ta reklama jest dobra, i punkt wpadają :) Jestem Bardzo zadzowolony z Qassa, Poleciłbym ten portal każdemu, Kiedy poprosiłem o wypłąte, została ona zrealzowana bardzo szybko. https://www.qassa.pl/382999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja długo jakieś 2 lata od zakończenia studiów. Dziwna sytuacja......do sprzątania mnie nawet nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 31 lat ze srednim zawodowym, bedzie juz okres 9 lat bezrobocia jestem juz wykluczony z zycia aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 lat (od ukończenia studiów), 3 miesiące w za granicą, 3 miesiące umowa zlecenie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik93
Witam Państwa!!! Dam pracę przy komputerze w domu, sprawdź a nie pożałujesz. Zainteresowanych proszę o kontakt bebs1@interia.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez roboty
Ja od marca tego roku jestem bezrobotna i juz mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk3
Witam Jakiś czas temu dostałem ofertę pracy i udałem się do wskazanego zakładu. W kolejce czekało już kilkanaście osób. (okazało się, ze już było ponad 60 osób ) W kadrach usłyszałem podniesionym głosem : czy chce Pan pracować ?. Nie zdążyłem nawet odpowiedzieć i skierowanie do pracy miałem już w ręku. Potrzebowali tylko 10 osób. Na skierowaniu napisała "odmówił podjęcia pracy". Straciłem status bezrobotnego, nie mogę iść do lekarza. To samo miało napisane kilkadziesiąt osób . Jest to jakaś farsa... kraina czarów, gdzie bezrobotny jest traktowany jak śmieć. Pracownik UP powiedział mi, że bezrobotny powinien nie mieć żadnych praw. "JESTEM DUMNY ŻE ŻYJĘ W TAKIM KRAJU !!!" Brawo PIS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, zwracam się z prośbą o zapoznanie się oraz wypełnienie poniższego kwestionariusza. Badania są anonimowe, a uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie do celów badawczych w mojej pracy magisterskiej. Ankieta jest skierowana dla osób do 30 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia. https://www.ankietka.pl/ankieta/231767/ankieta-dla-osob-do-30-roku-zycia-pozostajacych-bez-pracy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos chciałby pozyskiwac chetnych do odbycia kursow zawodowych online (sa rozne - kucharz, kelner,fryzjer, fitness, dietetyk, animator czasu wolnego, kulturysta,pilot wycieczek ... ) ? Szukamy w internecie, poprzez plakaty, gazety, ... - zgłoszenia przyjmujemy na maila. 90zł od jednego zgłoszenia / klienta Mozliwosc finansowania kursu przez UP, szkołe. Szukam osob do pozyskiwania chetnych na wymiane wanny - nowa wanna wklejana w stara. Szukamy w : internet, plakaty, ulotki, ... 30zł za jedna wymiane Jakby był ktos zainteresowany robieniem zakupow w sklepie online ( duzy asortyment , wiele branz - art. dla domu, dzieci, elektronika, motoryzacja, kosmetyka , art. spozwcze, ... ) z rabatem na wszystko i polecaniem sklepu innym za prowizje od zakupow podaje link rejestracyjny: http://e-candy.pl/?s=245905 lub w formularzu rejestracyjnym wpisz : 245905 Gdyby był Pan zainteresowany ofertami - prosze o wiadomosc ! vanna.1@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dłużej niż miesiąc (jeśli wybrzydzałam) Ostatnio szukałam pracy przez jakieś 10 dni i już w ciągu tych 10 dni znalazłam 3 oferty i miałam 2 zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekruterka128865
Powysylajcie swoje Cv do agencji pracy. Agencje maja rekrutacje stale czyli takie, ze agencja nie zatrudnia tylko rekrutuje i to pracodawca besposrednio zatrudnia . Maja baze i jak rusza jakas rekrutacja to dzwonia do tych ktirzy sie kiedys zglaszali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję
Bardzo proszę o wypełnienie kwestionariusza do pracy magisterskiej. Potrzebuję przebadać osoby bezrobotne, które poszukują pracy z różnych regionów Polski, stąd moja prośba kierowana na tym forum. Wypełnia się szybko (przetestowałam na sobie). Z góry dziękuję za poświęcony czas! https://docs.google.com/forms/d/1f5ERbqGmTAxLHYLlkHnUipiwSLn1-3IfpmAmivVNwIs/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata,ale nie liczę staży,bo mimo, że się na stażach pracuje to i tak się jest uznawanym za bezrobotnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zarejestrować się w biurze pośrednictwa pracy. Czasem może długo się czeka na ofertę ale z tego co mi znajoma opowiadała w biurze http://danddpersonal.pl/ szybko znaleźli jej prace. Warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od ok. miesiąca. Liczę na to, że szybko coś znajdę, praktycznie non stop wysyłam gdzieś CV albo noszę osobiście. Nie umiem po prostu nic nie robić :P Problem jest też w tym, że pracę adekwatną do skończonego kierunku ciężko znaleźć, a jak już chcesz gdziekolwiek, gdzie nawet studiów nie trzeba to nie chcą przyjmować pewnie dlatego, że wiedzą, że jak taka osoba znajdzie coś w swoim zawodzie to zaraz i tak odejdzie. Wiadomo, ktoś z wyższym wykształceniem nie będzie wiecznie np. podawał kawy i ciasta w knajpce. Chyba, że skończył naprawdę jakiś niszowy kierunek, po którym czasem nie wiadomo nawet gdzie można się zatrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam agencje, np. Most Wanted! czy Adecco. Mają fajne i sprawdzone oferty, tam raczej nikt nie zaproponuje 1400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam pracę
Pieniądze leżą na ulicy.. tylko trzeba umieć je dostrzec.. Marketing sieciowy to najprostsza z możliwych opcji zarabiania pieniędzy.. Aktualnie szukam osób, które razem ze mną zajmą się promowaniem marketingu firmy i reklamą. proponuję Ci tworzenie swojego biznesu. Uczysz się? Jesteś mamą? a może pracujesz na etacie? Ta praca jest dla każdej z nas. Jeśli chcesz decydować z kim pracujesz, mieć wpływ na swoje zarobki, spełniać swoje marzenia, mieć więcej czasu.. pomogę Ci, ale to Ty musisz zrobić pierwszy krok. Nie odrzucaj propozycji.. Spróbuj, a szybko przekonasz się, że było warto. Odezwij się : kasiulkagm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie... teraz nawet nie ma chętnych na agencje, popatrzcie na to - http://www.gowork.pl/praca W niektórych miastach stopa bezrobocia spadła do poziomu 2 proc. Jeśli ktoś chce znaleźć zatrudnienie, to bez większych problemów je dostanie. Wiele się zmieniło pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Nie bede sie rozpisywal na ten temat to nie jest nic skomplikowanego, jesli jestes bezrobotny to na pewno przyda ci sie dodatkowe pare dollarow miesiecznie, nie obiecuje gruszek na wierzbie jak to niektorzy robia dlatego mowie zalezy od poswieconego czasu... https://freebitco.in/?r=4287614 Pozdrawiam damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sobą ponad 1,5 roku bez pracy. Wtedy trafiały mi się jedynie dorywcze prace bez umowy. Niestety mimo że bezrobocie spada, to nadal są rejony gdzie bezrobocie jest bardzo wysokie, jak u nas w powiecie szydłowieckim. Jak widać moje rejony przodują pod tym względem w całym województwie http://praca-mazowieckie.pl/rynek-pracy-na-mazowszu/. Przykro patrzy się na to, że większość młodych wyjeżdża za granicę albo ¾ pracuj**** czarno. Ja tez rozważam wyjazd, może za granice a raczej do innego miasta, bo na dłuższą metę nie da się żyć za najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sobą ponad 1,5 roku bez pracy. Wtedy trafiały mi się jedynie dorywcze prace bez umowy. Niestety mimo że bezrobocie spada, to nadal są rejony gdzie bezrobocie jest bardzo wysokie, jak u nas w powiecie szydłowieckim. Jak widać moje rejony przodują pod tym względem w całym województwie http://praca-mazowieckie.pl/rynek-pracy-na-mazowszu/. Przykro patrzy się na to, że większość młodych wyjeżdża za granicę albo ¾ pracuje na czarno. Ja tez rozważam wyjazd, może za granice a raczej do innego miasta, bo na dłuższą metę nie da się żyć za najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że w tym momencie nie ma problemów z pracą i każdy może znaleźć zatrudnienie. EuroKadra Wam coś mówi? Pod tym względem sytuacja wygląda diametralnie lepiej. Ktoś, kto chce zdobyć zatrudnienie, na bank je dostanie - nawet bez doświadczenia. Po prostu firmy potrzebują pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×