Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkostanprzejsciowy

Jak długo jesteś bezrobotny / bezrobotna?

Polecane posty

Gość gość
Najdłużej 14 dni mi się zdarzyło nie mieć pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Biorąc pod uwagę statystyki, często trudno jest dostać umowę o pracę. Być może najlepszym rozwiązaniem będzie otworzenie własnej działalności gospodarczej? Myśleliście o tym może? Same formalności nie są dziś skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką działalność ?, handel , MLM ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melajka
A po co mi umowa o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lipca po 2 miesiącach pracy w p******ej firmie , od 2011 po studiach nic oprócz tych dwóch miesięcy lipiec i sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pracy od 17 czerwca tego roku, wysyłam na różne oferty moja kandydaturę i nic, Otwieraja w okolicy Rossmana, pracowałam tam chwilę dorywczo myslalam ze w koncu mi sie uda ale dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosckk
Jest mi zle nie mam swojego zycia . Chce tak bardzo sie usamodzielnic a nie mam szans bo pracy nie mogę znależc. Załamka :( taki sa fakty.Tracę cierpliwosc i wiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 3,5 roku, ciągle zarejestrowana w up, nawet na staż sie nigdzie nie dostałam, bo srednio mają ok 40 staży a osób chętnych 8 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja szukałam pracy pół roku, powoli popadałam w depresję. Rozesłałam chyba z milion CV. Pracę znalazłam na http://www.gowork.pl/praca_olsztyn Nie ma co się załamywać tylko trzeba działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiktoria741
Przestan wklejac spam z go workiem w kazdym starym temacie o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiktoria741
Przestan wklejac spam z go workiem w kazdym starym temacie o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Business
Chcesz uwolnić się od swojego Szefa ? Nawet jeśli nie masz pomysłu na Własną Firmę, Studio Business Starter pomoże ci we wszystkim bez opłat i całkowicie przez internet. Od logo, przez wybór rynku aż do Sukcesu ! Napisz do Nas na studiobusiness@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja szukam pracy od 4 miesięcy i nic. Od kilku dni przeglądam oferty pracy na http://outwork.pl/ i uzupełniam CV. Fajnie by było gdybym coś znalazła bo już mam dość siedzenia w domu i wizyt w PUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak kiedys u mnie bylo ale sie potem wszystko pogodzilo :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość783
Bezrobotny od 7 lat - na utrzymaniu rodziny i opieki społecznej. Jakoś wogóle przestało mi się chcieć szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę od zawsze, nie licząc 2 letniego stażu który załatwiłem sobie w znajomej firmie, a na poważnie od jakiś 8 lat Za stary do pracy za młody na emeryturę i dlatego uczę się zarabiać w internecie, może ktoś chciałby sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radekk
już 41 miesięcy - ZADOWOLENI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmują do pracy w sklepach za marne grosze, pracę dostanie się TYLKO po znajomości wiec tak jak poprzednik próbuję znaleźć pracę w necie.... ale może już coś znalazłam zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziel sie efektami ja mam juz niezłe chociaż do zadowolenia jeszcze troche brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem piekna kocham siebie i wszyscy mnie kochaja 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pran
Witam wszystkich. Ostatnio zmieniły się przepisy w Holandii i niektórzy pracodawcy bardzo chętnie zatrudnią osoby, które są bezrobotne ponad rok czasu. Mamy w tej chwili oferty do pracy przy produkcji. Nie wymagamy języka. Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany szczegółami to zapraszam na naszą stronę internetową: http://pran.nl Można też przesłać CV na adres: m.wieronska@pran.eu - w tytule maila proszę napisać: REJESTR/KAF/01 Pomagamy zorganizować wyjazd, zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie. Praca jest legalna dla dużych holenderskich agencji. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień. Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być i tak że spotka tak jak mnie, po dość długim okresie poszukiwania trafiłam na stronę rekrutacyjnarewolucja.pl tam znalazłam sporo ofert pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko, ponieważ znalazłam dzięki stronie rekrutacyjnarewolucja.pl Wam też polecam odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ofertę kursu e-biznesu z jez. niemieckim lub angielskim z możliwościa polecania i zarabiania na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×