Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

zmywarka-wasze zasady korzystania

Polecane posty

Gość jacobs
Mam taką szuszarkę już kilka lat.Swietna ,szczegolnie zimą lub gdy chcesz szybko coś wysuszyć .Ma regulowaną moc suszenia co ważne i nieprawdą jest ,że ubrań nie trzeba prasować .Teraz jakoś używam jej mniej ale z kolei jestem zachwycona wirówką do ubrań .Z niej wyciągam pranie prawie suche.Raczej wszystko piorę w pralce ale czasem mam jeden sweterek czy jeansy więc wtedy do wirowki.Na szczęście mam w domu oddzielną pralnię i nie zagracam łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiurka a te 75 gr to na cale
zmywanie? a na 55 sprawdzlas? Ja mam Bosha 60tkę, umiem upchnac spokojnie kilka garnkow, 2 osoby mycie co 2gi dzien, zawsze na 55 stopni, domywa, niczego kompletnie nie myję w reku, nie znosze tez widoku brudnych naczyn wiec je natychmiast wsadzam do zmywarki. Ludwik ostatnio, przedtem Calgonit, Ludwik tanszy tak samo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chyba zastanowie sie nad zmiana tabletek ,wiele z was pisze ,ze calgonit sa przereklamowane a ja tylko ich zawsze uzywałam tylko na samym pocżatku miałam równie dobre claro w samorozpuszczalnej folii ,do tego mam sól claro albo domol z rossmanna no i nabłyszczacz claro ,i tak kupuje tabletki 5 w 1 a wychodzi na to ze niepotrzebnie :/ zawsze myje w 70 'C tez mi się wydaje ze przesadzam ,zadna z was widze ze w tylu nie myje .rachunki za prąd wzrosly mi w porownaniu do roku poprzedniego o 30 zl no ale doszly nowe sprzety ,byla tez podwyzka prądu ,siedze calymi dniami w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,75 gr za całe zmywanie na 65 stopni oczywiście bez tabletki na niższej temp.nie sprawdzałam,zmywam co 2 ,3 dni więc taka temp.jest ok też słyszałam że ludwik jest Ok,ale czy on jest w tabletkach czy tylko w proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam Ludwika w tabletkach a z kolei nie widziałam w proszku :) zastanawiam sie nad somatem w zelu zamiast tabletek ,czy faktycznie jest taki dobry ,radzi sobie z mocno brudnymi garnkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam somat w żelu i niestety nie jestem z niego zadowolona, cała marka somatów nie odpowiada mi. Miałam ludwika i też nie jest rewelacyjny. Najlepsze są jednak calgonity, ale te przynajmniej 7 w jednym i tabletki z lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mila :) zawsze sie zstanawiałam jak to jest z tymi tańszymi tabletkami ,ja kupuje calgonit 80+12 gratis za 39,99 i takie wielkie opakowanie tabletek starcza mi na poł roku przy co dwudniowym korzystaniu ze zmywarki wiec wydaje mi się ze sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam i strwierdzam, że chyba my strasznie nieekonomiczni jesteśmy w używaniu naczyń ;-) Mieszkamy tylko we dwójkę, mamy zmywarke "60" Whirlpoola (6 Zmysł), i używam jej codziennie, a czasem nawet 2 razy dziennie! Samych kubków po kawie, herbacie jest 8-10 codziennie, do tego patelnia, ze 2-3 garnki, i połowa dolnej szuflady talerzy... Nigdy nie namaczam wczesniej naczyń -no bo po co? czy po to mam zmywarke, zeby się "babrać' w zlewie? w ogole od roku zlew słuzy mi tylko do mycia warzyw :-) Używam tabletek Calgonit All In One -i ZAWSZE naczynia są pięknie domyte (nawet po jajecznicy, czy np sosie bolognese). Więc nie wiem, czy mam takiego fuksa? czy po prostu zmywarka jest lux? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i czytam i strwierdzam, że chyba my strasznie nieekonomiczni jesteśmy w używaniu naczyń ;-) Mieszkamy tylko we dwójkę, mamy zmywarke "60" Whirlpoola (6 Zmysł), i używam jej codziennie, a czasem nawet 2 razy dziennie! Samych kubków po kawie, herbacie jest 8-10 codziennie, do tego patelnia, ze 2-3 garnki, i połowa dolnej szuflady talerzy... Nigdy nie namaczam wczesniej naczyń -no bo po co? czy po to mam zmywarke, zeby się "babrać' w zlewie? w ogole od roku zlew słuzy mi tylko do mycia warzyw :-) Używam tabletek Calgonit All In One -i ZAWSZE naczynia są pięknie domyte (nawet po jajecznicy, czy np sosie bolognese). Więc nie wiem, czy mam takiego fuksa? czy po prostu zmywarka jest lux? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie ja tez zawsze byłam zadowolona z calogonitu i tak jak piszesz resztki po jajecznicy i bolognese mi nie straszne ,albo fakt ze mamy dobre zmywarki :) ja z mojego bosha tez jestem zadowolona ;) aż z miłosci i wdzięcznści do niej wyczysciłam dziś jej filtr :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodnicka
My jesteśmy we 2 i mamy zmywarkę 60 . Zmywarka chodzi raz albo 2 razy dziennie . ( Sniadania , obiady , kolacje jemy w domu). Wszystkie naczynia ,sztućce ,deski do krojenia , przystosowałam do zmywarki. Kompletnie nic nie zmywam ręcznie . (Zlew mam 1 komorowy bez ociekacza). Naczyń też w zlewie nie opłukuje i nie namaczam. Zmywarkę kupiłam taką , żeby wszystkie bolce składały się, a górną szufladę można było obniżyć lub podnieść , dzięki czemu również garnki mogę myć w górnym koszu. Zwrot za wodę co roku mam w wysokości 500 zł , wczęsniej zmywałam pod wodą bierzącą. Z własnego doświadczenia , mogę polecić również suszarkę do ubrań , uwielbiam tą miękkość ubrAń , ręczników, pościeli, po godzinie wszystko suche . Prąd przy suszarcę poszedł mi w górę o jakieś 30 zł . Ja natomiast lubię sobie ułatwiać życie , więc nie robi to na mnie wrażenia . Liczę się z tym, ze uzytkowanie kosztuje. Aczkolwiek w przypadku zmywarki jest odwrotnie , sporo kasy na niej przyoszczedziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnicka a ile kosztowała taka suszarka ? mozna ja dokupic osobno (wiem ,ze niektóre modele pralek posiadaja suszarke ale ja mam sprawna pralke wiec szkoda mi wymieniac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze mozna dokupic
suszarkę, nawet lepiej sie sprawdza bo pralkosuszarki z reguły susza połowe wsadu pralki ja niestety mam malutką łazienke i nie mogę wstawić suszarki ani nawet pralkosuszarki bo się nie zmiesci 😭 teraz własnie jestem na etapie wymiany pralki na nowa , kombinuje, mierze, ale nici z tego wejdzie pralka maksymalnie 40 cm gleboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do lidla
wiele z was zachwala lidlowskie tabletki, ja również ich używam tych z serii all in 1 , 40 szt za coś ok 17 zł, rewelacja i działanie bez zarzutu wszystko błyszczy, ale ja nie o tym od 15-ego będzie w lidlu akcja błysk i super produkty z serii w5 , będzie płyn do mycia zmywarki 250ml za coś ok 13 zł, będa też zawieszki do zmywarki też dość tanio, nie pamiętam dokładnie bo wyrzuciłam gazetkę ale chyba warto dopieścić nasze zmywareczki tymi cudeńkami, a będzie też wiele innych produktów do czyszczenia domu z seri w5 to chyba warto w poniedziałek wybrać się do lidla, podobno rewelacyjna jest ta pianka to szyb luster itp taka w aerozolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez mam mała łazienkę ,ale widziałam kiedys gdzieś u kogoś jakby jedna pralke na drugiej i chyba na górze stała suszarka ale nie jestem pewna ,tylko ze ten znajomy miał takie pomiesczenie gospodarcze niby taka mala pralnia bo w sumie w lazience w bloku glupio bedzie wygladala taka kolumna z pralek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za informację odnośnie lidlowych przecen :) ja z serii w5 kupuję płyn w spryskiwaczu do mycia łazienki (żółty) bo idealnie czyści kabinę prysznicową. poza tym mleczko do czyszczenia typu cif sprawdza się równie dobrze jak oryginał :) a zawieszki do zmywarki kupuję w rossmanie (firma bodajże "domol" - tanie a ładnie i długo pachną :) a co do kostek to ja lubię tylko calgonit. kiedyś kupiłam somat, ale miałam niedomyte naczynia :/ więc ludwików i lidlowskich wolę nie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam post i mi zniknął :> więc jeszcze raz: dziękuję za informację odnośnie przecen w lidlu. z serii w5 używam mleczka a'la cif oraz płynu w spryskiwaczu do sprzątania łazienki - myję nim kabinę prysznicową. zapach do zmywarki kupuję za śmieszne pieniądze w rossmanie (firma się nazywa bodajże "domol"). a jeśli chodzi o kostki to używam tylko calgonit, bo kiedyś kupiłam somat i byłam nie zadowolona. ludwików i lidlowskich kostek wolę nawet nie próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbdf
Żadne calgonity i somaty nie spelniły mych oczekiwan. Za to śmiertelnie jestem zakochana w Ludwiku, nei zamienię go na inne kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodnicka
Natusia88 Moja suszarka kosztowała 2200 , ja mam akurat siemensa. Mam oddzielnie pralkę i suszarkę . Suszarka stoi na pralce w słupku. Naprawdę ułatwia życie . Uważam , że teraz bez suszarki to jak bez zmywarki, lodówki czy odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavan
Janie mam takiego problemu. Wszystko wrzucam i zmywam na bieżąco. Jeśli mam naprawdę brudne naczynia to nastawiam program intensywnego prania i po kłopocie. W mojej zmywarce Candy program intensywny zmywa w 75 stopniach. Żaden brud nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed włożeniem talerza np. z resztaki ketchupu płuczę, go, żeby nic się nie zapchało. Jak zmywarka zaczyna szwankować, dzieje się coś nie tak, to zaraz dzwonię po serwis www.technikan.pl Dają gwarancję na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY/PIE/RDA/LAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nas dwoje, mamy zmywarkę 60 cm. włączam przeważnie co 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×