Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Single

Polecane posty

🖐️ Oco tu chodzi? :-o :classic_cool: Samotność zjawisko subiektywnie odczuwane, stan emocjonalny człowieka wynikający najczęściej z braku pozytywnych relacji z innymi osobami. Często ma wydźwięk negatywny. Singlu -kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesraneeeeeeeeeeeee
mamy :(:(:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los bulwersos
nikt nic nie wie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodz jak sie samemu spi to o kant doopy to potluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
mam szacunek do samotnych kobiet, skoro chce być sama i przytulać do siebie kota to jej sprawa , skoro wszystkim do tej pory dawała znać, że chce być sama to należy tylko uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant🖐️ o to chodzi, ze jestem samotna od jakis 5 miesiecy i mam tego serdecznie doscy, rzygam tym na kilometry:-o probuje rozwiazac zagadke pieprzonej samotnosci :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o cochodzi w tej samotnosci? Jest sie samotnym z wyboru ? Czy moze samotnym z przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba nie potrafie chyba wedrowac w samornosci:-o Nie wiem jak to rozpatrzec :-o Chyba mi pusto :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
zapewniam, że jest wielu facetów bardzo leniwych i na przykład Angole , gdy słyszą tekst kobiety i ona mówi o sobie, że chce i lubi być sama to żaden Angol nawet dupska nie ruszy aby pocieszyć kobietę , myśli taki Angol że skoro kobieta składa deklarację , że woli być sama to niech będzie sama , nikt nie ruszy nawet szklanki do piwa aby się zająć kobietą , niech sobie radzi jak potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant- od kilku weekendow zarzucam sieci takie,ze niemozlowoscia ludzka przechodzi:)Wychodze, imprezuje, bawie sie, poznaje nowych ludzi... W sumie to z jednej str przyzwyczailam sie do samotnosci,a zdrugiej wkkorrvia mnie to okropnie;) Codzinnie klade sie do lozka sama, budzie sie sama:-ogotuje sama, ogladam sama, wszystko sama.Noz kurde ;) chcialabym sie wredzcie z kim podzielis osobowoscia swa :-o Niech mnie ktos wkoncuprzytuli 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prztuli tak jak trzeba, a nie na odczep sie ;) :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skecz
a w Polsce, jak chce być sama to niech siedzi sama , po pracy ma kota i wietrzenie kuwety i programy satyryczne w TV i kumpelka czasem zadzwoni aby się pochwalić co ostatnio kupiła w szmateksie za 10 zł. i temat zastępczy , jak dopilnować dozorcę aby psie kupy wyzbierał z osiedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
Jestem brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancik- nie zapominaj, ze nie ma ani ksiazat :-o ani tym bardziej biauych koni :-o 😭 Jest tylko obraz, ktory masz w glowie, obraz ktory sama sobie wymyslilas😭 ja tez go mam :-0 co za los:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skecz po 1 nie posiadam takiej instytucji jak tv :-o po 2- nie posiadam rowniez takiej instytucji jak kot tudziez pies, choomik, szczur , rybki:-o Po 3, nie mieszkam na osiedlu Po 4, prowadze bardzo imprezowy styl zycia:classic_cool: wiec jak to wytumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam spac, jutro pobudka o 6.30 :-o Dobranoc kochani, spijcie dobrze 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielica
Ja tez sama ale nie samotna i jest super !!!!!!!! Mam stałego partnera z którym sie spotykam nie ukrywam że ma pieniążki i to duzo.... Poznałam go w kinie. Więc nigdy nic nie wiadomo.Urodą nie grzeszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×