Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nynyyyyyyhhaa

ginekolog problem pomozcie

Polecane posty

Gość nynyyyyyyhhaa

mam do dzis zwolnienie jestem w ciazy. i dzis nie mam jak pojechac do ginekologa zadzwonilam i wyjasnilam ze nie jestem w miescie.. a on zemusze przyjechac... dopiero bedzie przyjmowal w poniedzialek i dopiero wtedy pojade bo nie mam jak.... myslicie ze napisze mi od 4,03zwolnienie? bo na prawde nie wiem juz co mam robic dopiero u niego bede w pon a to jest 08 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbgvdgfd
nie wypisze jeden dzień wstecz to jeszcze czasem tak, ale więcej nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynyyyyyyhhaa
a cos sie stanie ogolnie jesli wypisze mi od 08? nikt sie nie bedzie czepial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypisze no moze jeden dzien wstecz ale tyle napewno nie co sie stanie ano musisz isc do pracy w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynyyyyyyhhaa
jestem zalamana :( myslalam ze jest wporzadku lekarzem i zrozumie:( ale niech mi ktos powie jesli mi nie wypisze od 4 tylko od 8 to ktos sie doczepi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynyyyyyyhhaa
do pracy? czyli nic sie nie da zrobic ktos sie doczepi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalunchy
zus każe Ci zwrócić kase jak nie będziesz miała ciągłości, a lekarz może wypisać tylko jeden dzień wstecz zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze do tygodnia wstecz
spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze do tygodnia wstecz
psychiatra moze nawet do pół roku wstecz.Nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc:)
nie wypisze. Zgodnie z prawem może wypisać dwa dni wstecz. Nie wypisze, bo mam w tym ogromne doświadczenie. NIE WYPISZE. Także licz się z tym, ze jak sie nie pojawisz w pracy, to porzuciłaś miejsce pracy. Pierwszy miesiąc płaci pracodawca. jak zrobisz taki manewr za dwa miesiące, to za twój bląd znów musiałby miesiąc wypłacic ci pensje pracodawca a nie zus, wówczas wywali cię z roboty jak nic....dyscyplinarnie... Także licz się z tym, ze nie wypisze, jedyne co możesz to zadzwonic do pracodawcy i powiedzieć, ze do poniedziałku chcesz miec urlop pracowniczy, a od tego i tego dnia doniesiesz zwolnienie lekarskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc;) skad masz takie rewelacje
? oswieć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfea
Czy wyście poszaleli? toż nie ma L4 = MUSZĘ być w robocie inaczej wywalą z roboty w tri miga chyba, że masz urlop to dzwoń i proś a lekarz najprawdopodobniej nie wypisze tyle dni wstecz z jednym wstecz robią problem jakby nie było to za duże ryzyko bo zanim sie okaże, czy wypisze mogą autorkę już z pracy na zbity pysk wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L-4 masz wlacznie z sobotami i niedzielami,powiedzial Ci sam lekarz,ze Ci nie wypisze,jedynym wyjsciem jest np;zgloszenie sie na izbe przyjec w szpitalu w miescie ktorym jestes i cos nasciemniac aby wypisali Ci l-4,bedziesz miala inny symbol choroby ale ciaglosc l-4. Na te 3-4 dni bez problemu dostaniesz zwolnienie,najlepiej jesli bylby to chirurg,mozesz udac skrecona noge(lub stluczona),wtedy jest jasne,ze nie mozesz sie swobodnie poruszac i nie moglas dotrzec do swojego gina na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfea
"zus każe Ci zwrócić kase" jaką kasę? nie ma l4 ZUS nie płaci więc jaki zwrot???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effffkaa
" a cos sie stanie ogolnie jesli wypisze mi od 08? nikt sie nie bedzie czepial ?? " a ty z innej planety jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ied gudgodmxw
Lekarz ma prawo wypisać jeden dzień wstecz zwolnienie w przypadku, kiedy dniem poprzedzającym jest dzień roboczy i 3 dni wstecz, jeśli poprzedzające dni są wolne od pracy. W Twoim przypadku - zwolnienie należało wystawić od 05.03 (napisałaś, że masz ważne zwolnienie do 04.03), więc od piątku. W tej sytuacji łapiesz się pod tę zasadę (3 dni wstecz: 1. niedziela, 2. sobota, 3.piątek). Wiem, że temat przedawniony, ale warto napisać, żeby kobiety nie panikowały i nie szły symulować na pogotowie... Jak masz taką wątpliwość, zawsze możesz zadzwonić do ZUS i się spytać, jak widać forum nie jest dobrym źródłem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest post z marca zeszłego roku :P Już chyba po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×