Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna_chlopakaaa

zanikajace jadro podczas pieszczot- czy coś jest nie tak?

Polecane posty

Gość dziewczyna_chlopakaaa

witajcie, otóz mam do was pytanie :) Przy pieszczotach penisa i jąder, jadra mojego faceta gdzies znikają, zostaje pusty worek. Nie wiem czy każdy facet tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz :D jądra z moszny mogą zniknąć pod skóra przy penisie ale to trzeba mocno ścisnąć wręcz wepchnąć i facet to czuje na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_chlopakaaa
ale ja nic takiego na siłe nie robie, po prostu je pieszcze reką, a one gdzieś uciekają ;/ czyli to nie jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :D jeżeli pieścisz i same znikają to musisz mocno moszne scisnąć żeby jądra nie miały miejsca i się " chowają" jeżeli przy lekkim ściskaniu to nie wiem czy to jest normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem, z tym,ze jedno jadro mojego faceta podnosi sie i chowa w glab ciala,moge je wyciagnac,ale jesli go nie trzymam to znow sie chowa.Po wizycie u urologa okazalo sie,ze kiedys musial przejsc zapalenie jadra lub uraz i obecnie jadro zanika i calkowicie zaniknie.Nie wytwarza, tez plemnikow,jedynie sperme.Nie zauwazylam aby kiedykolwiek mial zapalenie,czy bolace jadro.Kto wie jakie jeszcze inne moga byc przyczyny takiego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
rżnął się z tanimi dziwkami i załapał syfa - to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jądra mogą się chować do
podbrzusza podczas podniecenia, kiedy moszna się ściąga, ale nie powinno tak być. Jeśli problem jest mały (u mojego męża lekko "ucieka" jedno :P ), to nie jest to dramat. Gorzej jeśli ten problem jest większy, bo jądro może "nie wrócić" z podbrzusza (autentycznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko
Anna, to straszne, a tylko jedno jądro nie produkuje plemników? Czy oba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroteaa
W czasie mocnego podniecenia to jest normalny objaw...spoko...twoj chlopak jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnn
To jest normalne że jak facet się podnieci to jądra się chowają może dlatego że jak się posuwa kobietę na 2 baty to aby jajka o jaka się nie obijały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaWeganka
Z własnego doswidczenia wiem ze moj partmer zyciowy ma w związku z tym problemy z oddaniem spermy. Należy wiec conajmiej raz dziennie przez 15min przy włączonym kaloryferze ssac pracie partnera. Powodzenia, my testujemy to codziennie, a mieśnie twarzy mozesz miec niezle wycwiczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×