Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowany*

Czemu wszystkie ładne dziewczyny słuchają techno i tylko dyskoteki im w głowie?

Polecane posty

Malutka-gust ducha jest niezły:)) Krak owianka - i dobrze,popieram:)) Na disco i techno widziałem tylko ten sam standard. wszystkie podobne do siebie. ten sam styl,gadka i plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Otóż dobrze to podsumowałeś ! Te dziewczyny niczym się nie wyróżniają, wszystkie chcą wyglądać jak pani Rabczewska, ale z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany*
Techno i metal to niejedyne gatunki, ale z tym to jest tak: lale słuchają tych modnych gatunków, te mniej atrakcyjne bardziej wyszukanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Jeśli to ma być ładna dziewczyna, to przepraszam bardzo, nie wiedziałam, że takie trendy panują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te mniej atrakcyjne bardziej wyszukanych" Jak sie krecisz w takim towarzystwie to co sie dziwisz... zmien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Techno i metal to niejedyne gatunki, ale z tym to jest tak: lale słuchają tych modnych gatunków, te mniej atrakcyjne bardziej wyszukanych No nie wiem. To nie jest tak prosto ustalone, jak ty to widzisz, bo ja znam różne przypadki. Ty nie nazywaj lalami ładnych kobiet, bo wtedy to mam wrażenie, że mówisz o jakiejś pannie z pomponowanymi balonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
Chyba jakieś platiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdegustowany, Twój ostatni podział rozwalił mnie :D Ty mówisz o tym, jak wyglądają subkultury, a nie normalne osoby, które słuchają muzyki dla przyjemności, ale nie należą do subkultur. Osobiście preferuję muzykę gitarową, ale nie mam okularów, szara nie jestem, tylko pracuję jako modelka (profesjonalna, związana z profesjonalną agencją, a nie taka, która sama sobie szuka fotografów...). Jako nastolatka (do 16 roku życia) należałam do subkultury i glany, czerń itd były moim znakiem rozpoznawczym :D A te panienki z techno, rzekomo ładne... Cóż, kwestia gustu. Widocznie podoba Ci się ta tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
Autor tematu to jakiś małolat z opóźnionym rozwojem a gu gu ble ble buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwatgweyh
Krak_owianka ile masz lat?Mądrze piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak dziewczyna slucha
rocka to mogla miec wiecej penisow w ustach niz taka z techno party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
Pewnie ładne dziewczyny to tylko króliczki playboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Koleżanka ma absolutną rację. Tak, śmiem twierdzić, że to jakiś gimnazjalista, który zna dziewczyny tylko ze szkoły. Gówno wie o kobiecej urodzie, a już chce być jej dyktatorem. Ja mam lat 22, a piszę tak jak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak dziewczyna slucha
znalem te rockowe, znalem te dyskotekowe. te rockowe to czesto wieksze ziolka i wieksze suki na chlopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak dziewczyna slucha
znalem te rockowe, znalem te dyskotekowe. te rockowe to czesto wieksze ziolka i wieksze suki na chlopow i z wiekszej liczby piecow chleb jadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie feministka
Ta malutka to nic innego nie robi tylko zamieszcza swoje zdjęcia. Musi być dziewczyna zdesperowana. Co do ładnych dziewczyn - jeśli szukasz ich na dyskotece to co się dziwisz, że lubia techno? Istnieją jeszcze inne miejsca w których można poznać ciekawych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
To zależy od osoby. Wiem, że rockmenki tak są kojarzone, ale bez przesady. Dobry duchu : wieczna zasada gustów i guścików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Wale nie feministka : tyle, że chłopak w wieku gimnazjalnym z misją podchodzi do każdej szkolnej dyskoteki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak dziewczyna slucha Hmm znam kilka takich rockowych dziewczyn, ale raczej mają normalne podejście do seksu itd :D Za to wielokrotnie spotkałam się z paniami z subkultury gotyku, które były baaardzo wyuzdane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
No i robią to nie tylko z panami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Ale oczywiście wszędzie się takie panny znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham rapu amerykańskiego, a z wyglądu przypominam słodką blondyneczkę:o I na podstawie mojego wyglądu prędzej można pomyśleć, że słucham popu, niż techno. Jakie techno? To najgorsza muzyka, już lepsze pieśni religijne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
Techno to nie jest muzyka dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie najgorszy jest rap, choć techno nie słucham i na dyskoteki nie chodzę :> Spodobałabyś się mojemu bratu, skoro słuchasz właśnie amerykańskiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się różnią, nie tylko pod względem lubianej muzyki. I to jest fascynujące :D I nie ma sensu kogoś szufladkować. Chociaż blond/czarne niunie po solarium, w kusych spodenkach i wysokich kozaczkach często są spotykane na dyskotekach, gdzie króluje głównie muzyka techno xD Pewnie stąd te skojarzenia. A co do brata Twojego - wie, co dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche w zyciu widziałem ale panny z gotyku i to z obiema płciami jeszcze nie:))czas przeleciec sie po tych klimatach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krak_owianka
No to zapraszam do Krakowa - mam wiele koleżanek bi, no i dużo z nich to gotki. Nie myliłabym ich jednak z typowymi szmatkami, bo one mają swoje kusicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×