Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowany*

Czemu wszystkie ładne dziewczyny słuchają techno i tylko dyskoteki im w głowie?

Polecane posty

Gość nawet jak dziewczyna slucha
gotki w ogole porazka. wygladaja jak smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokowica
daj link ze zdjeciem ladnej wg Ciebie dziewczyny (tylko zeby to nie byla znana aktorka czy piosenkarka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowany*
Hiphop to inna sprawa, w tym ambitnym faktycznie można spotkać dziewczyny ciekawsze od tych techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te rockowe to najgorsze ziolka
taka rocka jak jezdzi na koncerty wszelakie i festiwale, to na pewno zdarzyla sie jej kiedys wakacyjna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze są blachary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampi334rzyca
ja się za brzydką nie uważam a słucham: metallica, slayer, distrubed itp więc jakby nie patrzeć metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem czarna i słucham disco polo.... ;) pewno też źle?? hmm.... ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco polo dobre na wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fawila
Hmm...jak jest ładna metalówa, która się do tego nie puszcza to zajęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do    Fawila
i to jest najgorsze. te wolne i ladne to zapewne miewaja wakacyjne i nie tylko przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampi334rzyca
no ja np jestem zajeta to fakt ale w zyciu zadnej przygody nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszczez raz nie
to nie o to chodzi :) panienki słuchające techna i bujające sie po klubach , lansują się na łądne , sexowne itp. Jak by ten twój tzw "snok" z klubu rockowegu , ubrał mini , utlenił włosy i pomalował oczka też by był tą techno lalą, chodzi o stylizację , a nie o samego "manekina" , widać gustujesz w takim stylu , bo sporo rozkowych kolesi woli szare myszki i własnie to ich kręci , a blond lalami sie brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do    żyję według zasad
bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie brzydze lalami
ale te porzadne czesto sa strasznie wyniosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Techno to najlepsza muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodylka
Zdegustowany, te co słuchają metalu, uważają, że są ponad wygląd, że to próżne. Nic więc dziwnego, że mało wśród nich zadbanych kobit. Te dla których dbanie o wygląd jest ważniejsze, chcą się gdzieś zaprezentować. Potańczyć taniec godowy i czerpać przyjemność z flirtu. Ta różnica jest jasna. Dalej, NIE WSZYSTKIE ŁADNE DZIEWCZYNY słuchają techno. Nie wszystkie ładne dziewczyny są głupie, nie wszystkie ładne dziewczyny są zdradliwe. Szukaj, nie zrzędź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak napisala krokodylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja roka nienawidze chyba nie wszyscy musza lubiec!! 100 razy wole techno ! i jestem ładna a na dyskoteki co tydzin chodze bo sie wyszalec chce poki moge.. bez chlopaka i wgl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraaa16
Ja przeważnie słucham reggae. Jeśli jednak chodzi o imprezy to najlepiej bawić się przy przy techno, dance. W tygodniu ubieram się na na sportowo i w stylu boho. Ale gdy przychodzi weekend i idę na dyskotekę czy imprezę lubię wskoczyć w coś sexy i kobiecego, ale nie tandetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nniania Frania
Ja słucham rocka , metalu , ale jestem zadbana i patrząc na mnie nikt by się nie domyślił,że się lubuję w takiej muzyce :) Nie jestem niczym poobwieszana, poprzekłuwana i nie mam pod oczami czarnych kresek :) Byłam na wielu koncertach, gdzie żadne "przygody" mnie nie spotkały, natomiast na festiwale typu Woodstock nie jeżdże. Na powodzenie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie ładnych kobiet
jeżeli chodzi o urodę to mi rzadko która Kobieta się podoba, ale też jakoś nie przebywałem specjalnie w miejscach gdzie jest ich sporo, więc moje obserwacje są wyjąkowo subiektywne. No ale prawie 30 lat już mam to napiszę: nie przypominam sobie żadnej ładnej Kobiety (no może z jednym wyjątkiem, którego podejście do życia jest jednak dla mnie nie do zaakceptowania), która byłaby ok: - albo została już wypaczona przez swojego byłego/nie może o nim zapomnieć - albo uważa się za niewiadomo co bo jest piękna więc jej się pokłony należą ponadto dużą ilość naprawdę ładnych kobiet można spotkać np na szukamsponsora.pl - zastanawijące, prawda? Tak samo jak zastanawiające jest, że wg jakiś tam badań w polityce co 10 studentka uprawia sponsoring. No i ciekawe czy robią to brzydule czy raczej te ładne (w sensie, kto da kasę brzydkiej, oprócz tych których właśnie kręcą brzydkie?). A nie ukrywajmy na prawdę ładne kobiety nie stanowią nawet 10% w naszym kraju (choć gdyby wszystkie o siebie zadbały, to kto wie jaki to byłby odsetek...). Zatem (o ile interesuje nas szukanie kogoś na stałe): - jest większe prawdopodobieństwo, że średnio ładna dziewczyna jest fajniejsza z charakteru niż ładna dziewczyna, więc jeżeli już nie interesuje nas tylko uroda i mamy dość użerania się, to poszukawania nie ma co rozpoczynać np wśród modelek -jest duże prawdopodobiństwo że jak facet jest jednym z pierwszych, to ładna dziewczyna jest jeszcze ok. Potem może nastać okres niekorzystny dla stałych związków (o ile od początku on nie istniał), ale pewnie może on minąć (w końcu niektórzy dorastają/zmieniają się :) dziękuje, a teraz ładne kobiety mogą mnie zlinczować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slucham techno
Era techno - ot to, dlaczewgo kazdy buja sie przy tej muzce, posiada rymt ktory jest w 'nas'.... ladne dziewczyny? Chyba Polski nawet nie zwiedziales czlowieku... Wiele kobiet sluchajacych muzyki klubowej, sa takkkkkkkkkkkkkkkk zajebiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likeacandle
ja uwielbiam muzyke elektroniczną. najlepiej sie przy niej bawie. no własnie -BAWIĘ! czyli jeśli chcę się pobawić to nie wyobrażam sobie szpilek na disko :P tylko wygodny strój i płaskie butki do poskakania. mordowanie sie w lateksach i szpilach na takiej imprezie byłoby stratą imprezy :P jeśli chce sie poczuć bardziej kobieco ubieram obcasy i jakieś bardziej sexy ciuszki i ide na imprezy ze spokojniejszą nutą, gdzie zamiast skakać -trzeba sie bujać :P czyli np jakieś czarne czy latino dźwięki :) ale nie jest dla mnie problemem by być na woodstocku, pójść na koncert punkrockowy czy na rockotekę ;P na zainteresowanie Panów nie narzekam, w głowie mam poukładane, mam swoje pasje i ambicje... więc muzyka nie ma wiele wspólnego z tym co się sobą prezentuje :) mimo że mogę stwierdzić , iż zdecydowanie LUBIĘ techno -nie mam nic wspólnego z 'pustymi solarami' ...więc uogólnianie jak widać nie ma racji bytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella2
o losie , ale generalizujecie. Od kiedy metalu słucha tylko metalówa z wyglądu? Ja słucham przeważnie black metalu , industrialu , rocka oraz alternatywnej elektroniki w stylu DM a ubieram się normalnie wg mnie, przeważnie elegancko, pantofle ,spódnica, tunika , żakiet... Dress code obowiązuje mnie jedynie na koncertach (mam na myśli glany żeby nie wrócić z połamanymi nogami ) Niestety dziunie sluchające techno ubierają swój dress code na co dzień czyli: jaskrawo , kiczowato , błyszcząco , nic pod kolor byle byc jak choinka oraz tony tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdolisz glupoty autorze. jesli dla ciebie dziewczyna ladna to kurewsko wygladajaca blondyna to wspolczuje ci "swietnego " gustu. no niestety takie w tych techno klubach idzie najczesciej spotkac. wyuzdane dziewki bez wlasnego rozumu. a wyglad, powiem ci , nie jest najwazniejszy. no i to jakiej kto muzyki slucha jest bardzo wazne.bo muzyka ksztaltuje charakter. ja np nie moglabym sie spotykac z facetem ktory jest fanem techno imprez w bialych rekawiczkach albo fanem disco polo. odrzuca mnie od takich ludzi. niech sobie sluchaja czego chca ale nie przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne rockowe sie puszczaja
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella2
puszczanie nie zależy od subkultury tylko od tego co ma się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×