Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bardzo.zimna

Ciśnienie

Polecane posty

Gość bardzo.zimna

Hej! ;) Moje ciśnienie wynosi 82/57. Mam bez przerwy zimne ręce, choć jestem ciepło ubrana i jest ciepło w pomieszczeniu, w którym przebywam. Lekarka zaleciła mi po prostu pić kawę na poprawę ciśnienia i ciepło się ubierać. Proszę, jeśli macie wiedzę na ten temat, pomóżcie mi przezwyciężyć to, będę bardzo wdzięczna. Mam dość zimna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam innego rankingu jak ten na stronie http://rankingcisnieniomierzy.pl/. Wydaje mi się dość dobrze zrobiony biorą pod uwagę różne ciśnieniomierze i te prostsze i te bardziej zaawansowanego do regularnego pomiaru na co dzień z pamięcią wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie badanie krwi, bo zimne dłonie i ręce mogą świadczyć, że masz anemię, co oznacza niedobory żelaza i zbyt niską hemoglobinę. Poza tym masz zbyt niskie ciśnienie. Nie wiem, czy samo picie kawy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majj

Warto kupić coś w stylu Easy Med. Ciśnieniomierz jest uproszczony, poręczny, z dużym wyświetlaczem i przyciskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Polecam ciśnieniomierz z którego sami korzystamy już od kilku miesięcy czyli Simple. Porządna polska jakość marki Sanity, dość długa gwarancja bo 3 letnia, poza tym pomiar rozpoczyna się w momencie gdy startuje napełnianie mankietu, także on nie musi tak napęcznieć żeby cisnąć w rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa

Mi  Simple służy bardzo dobrze ,a jest to mój drugi ciśnieniomierz w dość krótkim czasie bo pierwszy okazał się być zupełnym niewypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

Chwalę sobie komplet SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl od Sanity, nic się nie psuje, oba przyrządy tak samo bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Mam Easy Med i też mogę pochwalić i podpowiedzieć. Nadaje się przy częstym codziennym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rej

Mam Simple i jestem zadowolony z tego jak działa. Muszę przyznać że mankiet bardzo poręczny, upinam go z zamkniętymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 16.04.2019 o 14:35, Gość rej napisał:

Mam Simple i jestem zadowolony z tego jak działa. Muszę przyznać że mankiet bardzo poręczny, upinam go z zamkniętymi oczami. 

Tez polecam ten ciśnieniomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Jeżeli potrzebujesz monitorowac ciśnienie codziennie to zdecydowanie warto miec w domu urządzenie. Ja wybrałem dla siebie Easy Med i jestem zadowolony. Szeroki rękaw, który nie uciska mocno to wielka zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Jeżeli kupujesz dla siebie i lubi naramienne to zdecydowanie polecam ciśnieniomierz SmartCardio. Bardzo dobry i dokładny. Widać tutaj produkt wysokiej klasy, duży wyświetlacz, wbudowana pamięć na dwie osoby. Bardzo dobry przyrząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Szybki i dokładny pomiar ciśnienia na ramianu. Do tego system wykrywania arytmii. Dla mnie numerem jeden jest ciśnieniomierz Simple a miałem kilka już różnych egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 18.06.2019 o 14:08, Gość renata napisał:

Szybki i dokładny pomiar ciśnienia na ramianu. Do tego system wykrywania arytmii. Dla mnie numerem jeden jest ciśnieniomierz Simple a miałem kilka już różnych egzemplarzy.

Tez polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja miałam chyba 3 termometry bezdotykowe, obecnie udało mi się kupić Fast Temp od Sanity, taki sam jak mają rodzice więc teoretycznie jeśli się nie zmieniło nic to powinien być ok, bo oni już od jakiegoś czasu mają i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja mam ciśnieniomierz z haxe i moim zdaniem jest rewelacyjny. Posiada nawet aprobatę Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Czasem warto zainwestować w dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Diagnostic DM 200 🙂 Naramienny, zapamiętuje pomiary i jest super łatwy w obsłudze. Sprawdzi się też u osób  w starszym wieku, bo nawet moja 80 letnia babcia daje sobie z nim radę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CODZIENNYCH pomiarów polecam jakiś model ciśnienomierza od Diagnostic. Łatwa obsługa, wygoda na ramię i długoletnia współpraca 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×