Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junaczkowa

Kosmetyki naturalne, bio, eco, organic

Polecane posty

Gość Ann125
Ja, odkąd odkryłam kosmetyki naturalne, tylko takich używam. Mam nawet swoją ulubioną firmę – AVA. Mają rewelacyjne kosmetyki, które wcale nie są drogie jak na to, że są ekologiczne i naturalne. Szczególnie polecam serię Aloe Organic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Kolasa

Najlepsze są kosmetyki bez parabenów i innych substancji ropochodnych to akurat nie od dziś wiadomo 😉 Ja z tkaich naturalnych kosmetyków stosuję Tattoo Butter Loveink. Nie zawiera właśnie parabenów i innych świństw takich jak SLS czy substancje ropopochodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Think Green Shop - tu kupuję nalepsze eko-kosmetyki. Przetestowałam już wiele ich produktów i jestem bardzo zadowolona, bo skład bardzo dobry, naturalny, nie uczulają, są bardzo delikatne i naprawdę świetnie pielęgnują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keratynka22

Również używam Tattoo Butter Loveink do pielęgnacji tatuażu. Ale jak tez kiedyś widziałam na stronie sklepu Loveink.pl mydło hypoalergiczne do mycia tatuażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jeżeli chodzi o naturalne kosmetyki do włosów serdecznie ci polecam linię cameleo natural. Zawiera mnóstwo naturalnych składników i super dba o moje włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudtyaSch

Z Loveink.pl mam teraz mydło do mycia tatuażu ze srebrem 😉 A kosmetyki też używam. w sensie maslo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eko kosmetyki znajdziecie również na https://www.droganatury.com/ . Zobaczcie, jaki mają skład. Osoby o różnym typie skóry znajdą tam odpowiednie kosmetyki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika19

Ja od dłuższego czasu zamawiam kosmetyki na stronie voeko. Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja lubię Orientanę i Avril.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wam serdecznie polecić mój nowo otwarty sklep z kosmetykami naturalnymi - www.PurestBeauty.pl

Produkty bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach. Wybrałam tylko polskie marki aby wspierać nasz rodzimy rynek, który obfituje w perełki kosmetyczne - wszystkim znana Mydlarnia 4 Cztery Szpaki, Ministerstwo Dobrego Mydła, Manufaktura Natura, Auna czy Herbs&Hydro.

Kompletne opisy produktów, darmowa dostawa, ekologiczne pakowanie zamówienia oraz w specjalna zakładka 'specyfikacja' gdzie znajdziecie aktualne daty ważności posiadanych produktów!

Na powitanie 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji rabat ten nie zniknie, nawet wzrośnie przy robieniu kolejnych zakupów do 15%!

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×