Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -----niewierzaca---

czy wierzycie w prawdziwa milosc?

Polecane posty

Gość jedna mała m
Przez 8 lat mój partner fundował mi istny horror. Długo wszystko tłamsiłam w sobie, bo był chory. Wreszcie wszystko we mnie pękło. Zaczęłam mu oddawać to co dostałam od niego wcześniej. Przeżył szok, uspokoił się, ale machina już za bardzo ruszyła do przodu i nie można jej było zatrzymać. Dziś wiem, że żegnając się z nim zrobiłam to co najlepsze. Nie szukam miłości, bo swoją przeżyłam dawno temu. Teraz cieszę się ze spokojnego domu i uśmiechu dziecka na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na koncu naszego zywota
a ja mysle wracajac do tematu glownego ze o prawdziwej milosci mozemy powiedziec na koncu swojej drogi zyciowej. Bo jak widac powyzej moze nie wszystkie panie ale wiekoszosc wychodzila za maz przeciez z milosci i byla przekonana ze to ten jedyny na cale zycie po czym rzeczywistosc szybko zweryfikowala ich nadzieje. Nieraz tez nam sie wydaje ze nie wyobrazamy sobie bycia z kims innym, ze ciezko nam bedzie zaufac, zbudowac nowy zwiazek itd ale tak naprawde nigdy nie mozemy powiedziec na 100% tak to byl moj jedyny bo toz za rogiem moze na nas czekac wlasnie TA milosc. Wiem sama po sobie na poczatku jest ciezko ale w pewnym momencie pojawia sie facet ktory tak Cie zafascynuje ze byly to juz naprawde tylko wspomnienie. A czy to jest milosc sie okaze. Zawsze kochamy pomijam osoby ktore moga byc z kims bez zaangazaowania ale wiekszosc z nas jest z druga osoba z milosci i jezeli za 30, 40 lat po wszelakich burzach, po wzlotach i upadkach ta osoba nadal jest przy nas i nie patrzymy na nia z nienawiscia wtedy mozemy powiedziec tak to jest prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się żeby to lata stazu bycia ze sobą wskazywaly czy to miłość czy nie:) Małżeństwa z milości sa bardzo rzadkie, z reguły ludzie są ze soba z niewłaściwych powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mułła Nasrudin znalazł się w bardzo delikatnej sytuacji. Romansował z trzema kobietami jednocześnie i każdej obiecywał małżeństwo. W końcu zaczęły naciskać na niego żeby spełnił swoje przyrzeczenia. Nie wiedział co począć i poszedł zasięgnąć rady prawnika. proponuje żebyś pozwolił powiadomić gazety, ze popełniłeś samobójstwo, potem przeprowadzimy fikcyjny pogrzeb i to rozwiąze twoje problemy Natychmiast zabrali się do dzieła. Kiedy prawnik dzwonił do gazet , Mułla czynił niezbędne przygotowania z przedsiębiorstwem pogrzebowym. Pogrzeb robił wrażenie. W odpowiednim momencie uroczystości żałobnicy okrążali trumnę ostatni raz żegnając zmarłego. Były tez trzy jego dziewczyny. biedny Nasrudin, byłeś gnidą ale będzie mi ciebie brakować- westchnęła pierwsza patrząc na ciało. zegnaj Nasrudin szkoda ze rzeczy nie potoczyły się tak jak planowaliśmy- szlochała druga. A trzecia była rozwścieczona. Ty plugawy draniu! Umierasz po tym jak obiecałeś ze się ze mną ożenisz?!!!!!!!! Za to cie zastrzelę chociaż jesteś martwy!!!! przynajmniej będę miała satysfakcję krzyczała - wyciągając rewolwer z torebki i celując w mułłe. "Zaczekaj, nie denerwuj się tak! Krzyknęły zwłoki- ożenię się z tobą!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna mała m
do niewierzącej Też w desperacji powiedziałam exowi, że wyciągnę jego brudy. Nigdy bym tego nie zrobiła. Nie przejmuj się jego straszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej w duchy uwierzę niż w prawdziwą miłość,ale taką na śmierć i życie,taka tylko w książkach i filmach istnieje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierze ale nie spotkalam.chociac podobalo mi sie kilku.zaluje ze nic nie wyszlo.tesknie za kims ale nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×