Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miskaaaaaaaaaa

urzadzam lazienke

Polecane posty

Gość miskaaaaaaaaaa
dziekuje bardzo za te reklame, pralke i reszte juz mam;) nie wiem na jaki kolor sciany jeszcze sie zdecyduje, tyle jest ladnych a do tych kafelkow wiekszosc pasuje:) malinowy brzmii fantastycznie... ale zobaczymy:) dzieki za porady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dobijają te reklamy...;) życzę powodzenia w wprowadzaniu zmian! Jak już skończysz, to zamieść zdjęcie obrazujące rezultat prac i konsultacji;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaa
na pewno to zrobie, ale nie wczesniej niz za jakis miesiac, dwa... ;) pozdrawiam:)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaa
kazdy ma inny gust:) sa dobra podstawa do wszystkiego dlatego sie na takie zdecydowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszanti84
A ja znowu wole jasne łazienki- zwłaszcza tam gdzie nie ma okien.Dlatego tez patrzac an modne wzory glazury królewskiej zdecydowałam sie na odcienie miętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowe wnętrza powstały dzięki współpracy z najlepszymi projektantami z całej Polski. W tamtym roku projektując swoje nowoczesne mieszkanie korzystałam z ich usług. W ich ofercie znalazłam designerskie meble do salonu, sypialni, łazienki, a także pokoju dziecięcego. Zamówiłam gotowy projekt aranżacji, a wystarczyło jedynie wrzucić na ichstronie do koszyka, łatwe i wygodne zakupy mebli. Znaleźć można tam meble w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, retro, prowansalskim, francuskim, egzotycznym (etnicznym). Dla zainteresowanych wklejam link: http://gotowewnetrza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×