Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastoletnia mama

najczęściej nadawane imiona

Polecane posty

Gość bershkaa
synek Kuba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub to bardzo pospolite imię!! Ale ja mam tak samo.Gdzie się nie odwrócę słyszę,że ktoś woła Oliwię:P:P Dlatego przy drugiej córce stwierdziłam,że nie będzie miała oklepanego iminie i jest Karinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
nastoletnia mama ale on jest Kuba a nie Jakub:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W akcie urodzenia ma KUBA?? a ostatnio czytałam,że Kuba nie jest samodzielnym imieniem a jednak okazuje się inaczej tak?? Oj tak Julka to wszędzie jest!!! Ale wiecie co!! ja jeszcze nigdy nie słyszałam żeby małe dziecko miało na imię jak ja!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kacperka:)
ja mam Kacperka i gdzie nie pójde to same Kacperki;D hehe.. Mi się podoba; Nikola, Amelka, Emilka; Patryk, Olivier, Krystian, Adrian Ale tych imion też wszedzie pełno, więc najlepiej nazwać dziecko normalnym imieniem jak Dawid czy Kasia:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, ze Kuba a nie Jakub. Czy przez to jest bardziej oryginalnie? Przeciez na kazdego Jakuba mowi sie Kuba. Co za roznica, co ma w papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bershkaa- dokladnie, Kuba, nie Jakub :-D Przyznaj sie, jestes moja daleka krewna ;-) spod Wrocka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie o tym samym pomyslalam co Hiena... co to za róznica... ja do tego stopia zaczęłam żygac wszedzie obecnymi Julkami ,że moja 4 letnia córeczke przerobilśmy na Julitę - Julitkę ...albo Juliankę tylko tak się do nie zwracamy ...ona sie przyzwyczaiła ... ale i tak przedstawia sie " dzien dobry nazywam sie truskawka" "_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączka
noooo... Julki, Paulinki, Zuzy, Wiki, Patrycje.... od groma.... i niech piorun trzaśnie modę.... Kuby, Wiktory, Szymonki i Dawidki.... ludzie - trochę inwencji, pls! obrzydły mi te imiona do bólu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
A moje dziecko ma na imię Aleksander - nie znam zadnego dziecka o tym imieniu i super :) A to te imiona co wymieliliście to fakt, na każdym kroku.... nastolatnia mamo - fajne mają daty urodzenia Twoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest teraz w ciąży i wymyśliła bardzo oryginalne imiona jeśli będzie dziewczynka: Nadia, Lena, Julia lub Maja :) Mi osobiście ręce opadły, no ale ja już swoja szansę wykorzystałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bina99
Pracuję w przedszkolu,rzygam już Zuziami, Weronikami, Julkami Wiktoriami i Oliwkami. Rodzice krzywdzicie swoje dzieci nadając im popularne/modne imiona. Są one sfustrowane (w wieku 6 lat) tym,że co chwile słyszą swoje imię a nie chodzi o nich. Już kilkoro przez to płakało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Ooo matko! Same najpopularniejsze teraz imiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adleka
bina99 dlaczego myslisz ze krzywdzimy swoje dzieci ja mam corke Weronike ale w chwili kiedy dawalam jej to imie w mojej miejscowosci nie bylo zadnej weroniki a wiem bo mieszkalam w malej miejscowosci a w tej chwili moja corka ma skonczone 6 lat i co druga dziewczynka jest Weronika ale skad moglam o tym wiedziec 6 lat temu ze to bedzie tak popularne imie nie dalam jej tak na imie bo bylo znane tylko poprostu uwazalam ze jest ladne i wcale nie uwazam ze skrzywdzilam swoje dziecko ja mam bardzo popularne imie i nie czulam sie tym skrzywdzona jako dziecko wrecz przeciwnie lubie swoje imie a skolei moja siostra ma zadkie imie a go nie cierpi juz od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollyannya
Ludzie, nie wiem czym się tak burzycie. Ja mam synka Kubusia, znam z 10 innych rówieśników, którzy mają na imię Kuba i żyję. Pospolite imiona mają swój urok i sorry, ale wolę dac dziecku na imię Jakub, jak tysiące innych rodziców, niż wymyślać jakieś polskie pseudo odpowieniki anglosaskich imion jak Allanek, Olivia, Victoria czy Brajan (oh my God!) dla podreperowania swojego ego. Gdy dziecko ma dość "pospolite" nazwisko to już jest w ogóle kosmos. Pogódźcie się z tym ,że moda jest modą. Dziś modna jest Maja, a 20 lat temu miałam w klasie 6 kolegów o imieniu Łukasz. Świat się nie zawalił, więc po co ta cała dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma na imię Wiktor i ani razu jeszcze nie słyszałam żeby ktoś jeszcze "wołał' to imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imiennnnnniczka
Moja znajoma nadała córce imiona Lena Helena, czyli tak naprawdę Helena Helena LOLLL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurvrjvnynki
Żygam juz gdy slysze :Julia, Gabrysia, Zuzia, Oliwia, Weronika i Wiktoria albo Kacper, Oliwier, i in.... A to nie moze byc Basia, Ewa, Magda itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Pollyannya w 100 %. Mi sie spodobala Amelka i tak po prostu daje.Poza tym tak miala na imie moja babcia,ktora zmarla ponad 30 lat temu i wtedy to nie bylo poularne imie.Nie lubie wyimaigowanych imion. Czemu juz nikt nie daje Magda?:) za moich czasow w klasie byly zawsze conajmniej 2 Magdaleny.Jak widac z nicka to jest moje imie.Jest ona dla mnie calkiem neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie się na imionach :DJulita, Dagmara, Jowita, Laura, Lena, Milena, Nina, AureliaŁukasz, Ariel, Marek, Arkadiusz, Tomasz, Artur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×