Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urarara

poznałam faceta i .....

Polecane posty

Gość urarara

na początku planowałam,że spotkam się z nim tak na luzie ale nie wyszło zakochałam się . Jest taki o jakim zawsze marzyłam, przystojny, inteligentny, zabawny, miły.. Tyle, że jest marynarzem. Myślicie, że powinnam przestać się z nim spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttttffffffttttvttt
bo jest marynarzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pleciesz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urarara
tak, bo tak często go nie ma. Nie wiem jaki sens miałoby takie życie, ciągłe czekanie. Wciąż bym myślała, że w każdym porcie mnie zdradza. Sama nie wiem ':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttttffffffttttvttt
na lądzie też zdradzają:) a na morzu to z kim? z rybami:D?? a wiesz ile śmiechu może byc;)? Smsy, listy, maile:) to tez kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urarara
i ciągła tęsknota, samotność,. Nie wiem czy jestem aż tak silna, poza tym musiałabym mieć do niego 100% zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urarara
no nie kocham go, bo spotykamy się od kilku miesięcy dopiero. Tylko czuję że zależy mi bardziej niż powinno, zaangażowałam się mimo iż tego nie chciałam. Nie wiem czy się teraz nie wycofać, myślę że życie z marynarzem to chyba męka jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urarara
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, takie życie nie jest łatwe.... Zanim mój mąz zaczął wypływać miałam kilka lat żeby zdobyć jego zaufanie i na odwrót. Nie mozesz myśleć tylko o tym że on bedzie zdradzał, ty też będziesz wystawiona na pokusy....Zadaj sobie pytanie czy dasz radę. Na morzu życie jest inne, inaczej się mysli. Ja od 6 lat jestem żoną marynarza więc wiem o czym piszę. Ufamy sobie bezgranicznie i to jest podstawą naszego związku. W takiej sytuacji miłosć schodzi na drugi plan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urarara
gdybyś mogła cofnąć czas wybrałabyś takie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×