Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosita

co jadacie na niedzielne śniadania

Polecane posty

Gość rosita

mój mąż ma bardzo ograniczone wymagania, parówki, kiełbaska na ciepło lub jajka. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jadamy jajko na miękko, wędlinę, ser żółty, czasem twarożek na słodko, czasem jajecznicę. Jeśli chodzi o pieczywo-z reguły świeże bułeczki-do sklepu obok dowożą swieże pieczywo w niedzielę, czasem jemy tosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
u mnie jajecznica, kiełbaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasasasasa
U mnie co niedzielę jest twarożek, do tego pomidory, szynka, ogórki... Właściwie wszystko, co aktualnie znajduje się w domu i nadaje się do kanapki. Do tego pyszne kakao, kawa, herbata z cytryną w dzbanku... Takie śniadanie mamy tylko w niedzielę, bo na tygodniu każdy zaganiany jest i nie ma czasu na celebrowanie śniadania. Po sniadaniu jest na deser ciasto, upieczone w sobotę. Mniam, to już jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w niej po uszy
Drożdżowe bułeczki, konfitury i obowiązkowo kakao - taka niedzielna tradycja, zaraz obok tej, że kiedy moja ukochana jeszcze smacznie śpi, ja dbam by to wszystko znalazło się na stole. Ona dba o mnie na co dzień, ja mogę się odwdzięczyć w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kanapki - te mamy codziennie parówki jajecznica z wędliną i cebulką jajka na miękko makrela wędzona resztki z wczorajszej imprezy ;) (sałatki, wędliny, jajka faszerowane/w majonezie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy softlan
my równiez obowiążkowo w niedzielę pijemy kakao :) a na śniadanko jajecznicę ,świeże bułeczki ,warzywka owoce ,jakies twarożki .Jednak bardziej do tego co jemy przykładam uwage do tego jak jemy ,staram sie efektowniej niz w tygodniu podac takie sniadanko :) niestety mamy na to czas tylko w niedziele i świeta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w soboty i niedziele jogurt z musli, bo to wszystkie inne rzeczy jemy na codzien, zeby nabrac sil przed praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzień w ogóle nie jadam śniadań w domu, tylko zabieram kanapki do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez jest rozwiazanie, aczkolwiek znowu nie chce jesc codzienie kanapek. zreszta to wszystko zalezy od tego ile sie ma czasu przed praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielne sniadanko
Szynka. ser. jajka z majonezem i szczypiorkiem. salata pomidor chlebek maselko czasem rybka w pomidorach.. .. dzem. miod .twarozek. parowki...Herbata lub kawa . lub milkshake .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskazwesolej
dzisiaj jadlam na sniadanko pyszna salatke z nudli knorra, serkiem feta, oliwkami i pomidorkiem, do tego salata ibananowy deser mleczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, co zwykle. tzn ja, bo mój jak wampir, je tylko wieczorem a w dzień nic. czasem mu tylko wcisnę w week śniadanie, jak mu zapchnie jajecznica ze szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w niedzielę obowiązkowo naleśniki,uwielbiam z dzemem i bitą smietaną oraz z kiwi lub bananem i nutellą :) a do tego czarna niesłodzona już herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznica al;bo tosty bo w tygodniu nie moge sobie na takie sniadanko pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto34
jajecznica,parowki ..czasem salatka z makreli,kanapeczki z jajkiem,warzywami ,wedlina i serem,kawka,jogurcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jak ja kocham weekendowe sniadanka:) bo wspolne sa:) -parowki -jajka na miekko -biala kielbasa z chrzanem ale to rzadko bo moj nie lubi -twarozek ze szczypiorkiem -kanapki zima z jajkiem na twardo latem kolorowe -no i kaszanka z cebulka...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie ma różnicy
między tygodniem a weekendem - mąż ma taką pracę, że 7/7 trzeba być dyspozycyjnym, więc czasami jest tak, że "weekend" mamy w środku tygodnia, bo akurat mu tak wolne wypadło... Ale za to chodzi do pracy na 12 albo i później, a ja pracuję w domu i raczej siedzę po nocach niż się zrywam rano, więc praktycznie codziennie mamy śniadnko we dwoje, przy porządnie nakrytym stole i nie musimy jeść kanapek w biegu. Jemy zazwyczaj: - jajka pod każdą postacią: jajecznica, na miękko, pasta jajeczna, jajka na tostach, omlety, itp. - ryby wędzone, raz na jakiś czas tuńczyk, do tego twarożek, rzodkiewki, szczypiorek, ogórek itp. Czasmai parówki, ale to rzadko. - grzanki z serem na tysiąc sposobów - płatki z mlekiem, sałatka owocowa - kanapki to ostateczność, ale jak mamy jakąś dobrą wędlinkę, ser i świeże pieczywo, to jak najbardziej - czasami szaleję i robię np. amerykańskie pankejki, ale to już naprawdę rzadko (np. na męża urodziny, bo uwielbia) Do tego codziennie świeżo wyciskany sok z cytrusów i świeżo mielona i parzona kawa z ekspresu... I to wszystko bez pośpiechu... Codziennie mam niedzielne śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
wiecie, jakby ktos mi powiedzial np. ze na odswietne niedzielne sniadania je wedzonego lososia, czy jakakolwiek rybe, to rozumiem, ale nie wiem co jest takiego odswietnego w parowkach, przeciez to najgorszy jakosciowo chlam typu pianka o smaku slono-miesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakochającazupki
zupy mleczne,twarożki z zieleniną,razowe bułki z awokado i kawałkiem sera pleśniowego,tosty,kanapki z pieczonym mięsem,popijamy sokami - z czarnej porzeczki lub pomarańczowym,lub jabłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden sobie...
Mieszkam w Ameryce od paru lat, więc przejąłem niektóre zwyczaje. Jem jajecznicę z bekonem, tostami i sokiem pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×