Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krytyczna33

Meble z litego sosnowego drewna

Polecane posty

Gość marta bardziak
Jest jeszcze centrum.meble.pl i tam faktycznie można kupić fajne zestawy w bardzo dobrej jakości -oczywiście pod wymiar, trzeba wiedzieć czego dokładnie oczekujecie, jakie to ma mieć wymiary, ale generalnie się opłaca. W ten sposób można zaoszczędzić całkiem niezłą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile taki zestaw kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy meble na wymiar z płyty mdf, właśnie od kuchnie.pl i faktycznie byliśmy z nich zadowoleni. Jakość wykonania - super, a niby cena dużo niższa niż na mieście. Opłacało się nam kupować akurat u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel maniak
Mdf nie jest zły, może nawet przeciwnie - jest dosyć dobry, ładnie i estetycznie wygląda. No chyba że ktoś oczekuje mebli na 50 lat, to wtedy, ale w przeciwnym wypadku takie meble będą jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczką mebli ze Studia Prostych Form. Mam je już od 7 lat i sprawują się świetnie. Mają bardzo dobrą jakość - nie ma porównania do tych z sieciówek, typu agata czy ikeja. Każdy, kto mnie odwiedza zawsze zwraca na nie uwagę, bo nie można takich nigdzie indziej dostać. Są luksusowe i eleganckie, a jednocześnie proste i nawet nieco minimalistyczne, o nie lubię zbędnego przepychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej podobają się meble SPF - Studio Prostych Form. Nie mają produkcji taśmowej, więc wszystkie meble są niepowtarzalne i oryginalne. Mam od nich meble już kilka lat i jakość również jest bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to co czuć z wnętrza mojej sosnowej skrzyni to norma i zniknie? Ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak "maraem" kupiłam sosnowe meble w Meble Doktór i jestem bardzo zadowolona :) fajny salonik mają w Rybniku na Gliwickiej 109, sama tam kupowałam :P również polecam :) a jeśli chodzi o zapachy to moje ładnie pachną drewnem, a że mam bielone to nic mi nie żółknie, choć długo walczyłam o ten kolor z mężem bo jemu na przykład podoba się jak sosna ciemnieje-no ale kobiety górą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste meble są świetne. Moim zdaniem takie proste, funkcjonalne meble są najlepsze do każdego domu lub mieszkania. Mój mąż jest stolarzem amatorem, sam kupuje drewno, kołki na zamówienie z http://kolkidrewniane.pl/, lakiery i inne rzeczy i sam robi, np. regały albo dekoracyjne półki. Naprawdę wiele pięknych rzeczy można zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble drewniane to inwestycja na lata :) piękne, trwałe i bardzo eleganckie ;) sama mam takie drewniane z krainy mebli drewnianych i bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam www.batdom.pl/kp,0,6/stol-st5.ehtml i nie mam pojęcia czym to czyścić. macie jakieś polecone kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"404 - File or directory not found"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble sosnowe nie śmierdzą :) pięknie pachną drzewem w pokoiku. Mam meble sosnowe w pokoiku mojego małego alergika, pomalowane na biało. Przecieramy tylko wilgotną szmatką, żadną chemią - co najwyżej można dolać do wody troszkę płynu do mycia włosów ponieważ nic drażniącego na drzewo nie można dawać! Polecam meble z komplex.org.pl (mieli najtaniej), kupiliśmy surowe i mąż malował przed domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też meble drewniane pachną ;) lasem i drewnem :) nie wiem skąd u ciebie taki problem.. ja mam meble z krainy mebli drewnianych i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Meble z drewna sosnowego, które miałam też dziwnie pachniały. Na szczęście podczas remontu wymieniliśmy je na dębowe. I szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolona po tej zmianie - pozbyłam się brzydkich zapachów, oraz nietrwałego materiału. Meble z dębu wyglądają i służą zdecydowanie lepiej. A Wy co o tym sądzicie? Które trwalsze, ładniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zlecić robienie mebli stolarzowi, ja tak robię z moim fachowcem z Wiązownej. W drewno zaopatrza się chyba w Siekierkach i tworzy piękne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłem meble sosnowe z "mebledoktór". Nie mam zarzutu co do wykonania i solidności mebli. Niestety mam spore zarzuty co do samego faktu dostarczania mebli. Długi czas oczekiwania na zamówienie, a jak w końcu przyjechał towar, to niepełny, brakowało połowy elementów. Najważniejsze elementy łóżka przyjechały, więc dało się na nim spać, a na pozostałe czekałem sprawie tak samo długo jak na pierwotne zamówienie. Dodatkowo fatalna logistyka tej firmy, brak komunikacji między pracownikami. realizującymi zamówienie. Ale to było we Wrocławiu, nie wiem jak w innych miastach, mam nadzieje , że dużo lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper_wo
no to ja może coś pomogę ;) jeśli ktoś lubi meble sosnowe to ostatnio zamawiałam w sklepie www.e-sosnowe.pl bardzo solidnie wykonane... ładne i co najważniejsze tanie polecam również ten sklep http://www.batdom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaneko
Kwestia odpowiednich środków, ale generalnie drewniany zestaw jest dużo lepszym pomysłem niż kupowanie najtańszych mebli, nawet sam wygląd porównajcie - http://www.urokdrewna.pl/ Jeśli zestaw meblowy kosztuje kilkaset złotych to wiadomo przecież, że jakość jego wykonania musi pozostawiać wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Siekierki. Co prawda brałem od nich drewno do budowy domu, ale prawdopodobnie wezmę też od nich sosnę i modrzew na podłogi i taras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze drewno nie zostalo odpowiednio przetarte przez tartak. gdyby byloo wszystko oik nie powinny wydzielac zapachu. ja od jakiegos czasu staram sie robic wszystko na wlasna reke najpierw drewno daje do przetarcia www.tartakprzewozny.eu a potem stolarzowi zeby zbil. meble sa oryginalne ale i porzadne tylko ze chodzi mi glownie o proste stoly kirzeselka i szafki - cenowo wychodzi podobnie jak ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie wartościowych porad i opini odnośnie zakupu mebli zapraszam do odwiedzenia forum http://www.meblezdrewna24.eu/ Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje i oczywiście jeżeli chcecie podzielić się czym ważnym i ciekawym zachęcam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siekierki.com.pl - najlepsze drewno w Warszawie. Jest tanie, dobrej jakości oraz przechowywane w dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam mebelki z mamaipapa - www.mamaipapa.pl/pl/31-zestaw-pokoj-dzieciecy tutaj są właśnie słodkie mebelki vintage, sosnowe i urocze sądokładnie takie jak sobie wymarzyłam, bardzo ładnie się komponują z szarościami na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam drzwi u tego producenta www.witexsuperlock.pl - montaz byl w cenie - naprawde bylam bardzo zadowolona!!!! drzwi są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×