Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studenttttttttttttt

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE ?

Polecane posty

Gość Kiwi34
Tak korzystam i mogę polecić, idź na konsultacje nic nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa1977
Kiwi34 dzięki za poradę :) warto było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladdka
I co jak po wizycie jak to wygląda, warto iść na to konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa1977
tak, polecam - tak jak pisali konsultacja darmowa i na pewno coś dla Ciebie znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super propozycje maja, warto poczytać na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu trzeba rezygnować z niektórych przyjemności i tyle, ja część kasy odłożyłam na lokatę w http://bszory.pl/ dzięki temu powoli sobie zbieram pieniądze na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela88
No właśnie nie trzeba rezygnować z przyjemności ;) Można po prostu na nie wydać mniej! Wystarczy bezpłatna rejestracja na http://spyllo.pl/. Wkleja się tam linki z produktami, które się chce kupić. Przysyłają później maila z informacją o tym, że cena się zmieniła - i kupuje się :) taniej. Ja np. tak kupuję perfumy czy ciuchy. Oszczędność spora, odmawiać sobie niczego nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamień samochód na komunikacje miejską skoro jesteś studentem to masz zniżki na bilety bilet miesięczny w warszawie dla student a to jakieś 55 złotych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że dosyć istotne jest dokładne planowanie własnych wydatków. Przeszukując internet znalazłam stronę https://www.edufinance.pl , która naprawdę zaskoczyła mnie oferowanymi możliwościami. Nigdzie indziej nie znajdziecie planowania własnego budżetu na tak wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comrahysuc1984jbcfy
ja tez miałam straszny problem z oszczędzaniem.. jak tylko miałam jakaś dodtkową gotówkę od razu myslałam jakby sie jej "pozbyc". zczełam od prostych sposobów, robiłam listę z zakupami i kupowałam tylko to co było na niej napisane, nie chodziłam juz bez potrzeby do glerii, fajne sposoby znalazłam tez na stronie czas na finanse. i w ostatnim czasie zauwazyłam, ze zaczyna to sie sprawdzac fajnym sposobem jest tez zbiernie pieniedzy na jakis konkretny cel np. na wakacje czy nowy telewizor. Jasne http://us9.co/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnykantor.pl to najlepszy na rynku e-kantorów wybór na ten moment. Wielu moich znajomych z niego korzystało, to i ja chciałem sprawdzić i nie zawiodłem się na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia45
Za ten telefon to płacisz naprawdę straszne pieniądze. Ja mam telefon na kartę, co miesiąc doładowuję za 30 zł. i spokojnie mi wystarcza na gadanie i smsy. Internet masz tani, to go zostaw. Tak jak ktoś prędzej napisał, korzystaj z komunikacji miejskiej (studenci zazwyczaj mają bilety ulgowe), auto - w wyjątkowych sytuacjach, ale skoro je masz to może jakaś dodatkowa praca ? Np.korepetycje, szybciej dotrzesz do uczniów. No i powtórzę, to co poprzednicy, kanapki i sałatki robić w domu i brać ze sobą, nie kupować gotowców, bo to dużo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamawama78
moim zdaniem numer jeden to zmiana dostawcy energii elektrycznej. glownie dlatego, ze po takiej zmianie oszczedzasz nawet o tym nie myslisz. sama korzystam z oferty firmy axpo i moge z czystym sumieniem polecic. maja chyba najlepsza oferte na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×