Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barczacy

Klasyczny mezalians - chlop z duzego miasta i kobieta z wiejskich nizin spole...

Polecane posty

Gość Barczacy

Klasyczny mezalians czyli chlop z duzego miasta i kobieta z wiejskich nizin spolecznych. Apeluje Panowie nie popelniajce tego bledu!!! Moj najlepszy kumpel zwiazal sie z niedouczona emigrantka zarobkowa z wsi hajnowka na podlasiu. Dziewcze ledwo umialo czytac. Przyjechalo do pracy i moj kolega zapoznal ja w mark polu gdzie byla kasjerka. Z wygladu calkiem fajna ale pusta jak wiadro. Chcial ja wydymac i zaprosil do domu. Nie byla to dla niej pierwszyzna (zacnie szarpala strune) wiec spotkali sie jeszcze kilka razy. Jak zobaczyla jak mieszka i czym jezdzi to okazalo sie, ze po miesiacu jest w ciazy! Kumpel sie zdziwil bo nie wali bez gumy wiec wychodzi na to, ze musiala dziurawic. Chamka myslala, ze w ten sposob sie ustawi. Potem byl problem bo sie zrobila namolna i nachodzila go w domu. Pozniej jej starzy zaczeli wydzwaniac i pieprzyc bzdury o slubie. Pewnie jak sie dzieciak urodzi wywali z wnioskiem o alimenta na siebie i dziecko. Glupia, tepa cipa. NIE POPELNIAC TEGO BLEDU! NIE DYMAC GLUPICH BAB Z WIOCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapoznał" ??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" Barczacy Klasyczny mezalians czyli chlop z duzego miasta i kobieta z wiejskich nizin spolecznych. Apeluje Panowie nie popelniajce tego bledu!!! Moj najlepszy kumpel zwiazal sie z niedouczona emigrantka zarobkowa z wsi hajnowka na podlasiu. Dziewcze ledwo umialo czytac. Przyjechalo do pracy i moj kolega zapoznal ja w mark polu gdzie byla kasjerka. Z wygladu calkiem fajna ale pusta jak wiadro. Chcial ja wydymac i zaprosil do domu. Nie byla to dla niej pierwszyzna (zacnie szarpala strune) wiec spotkali sie jeszcze kilka razy. Jak zobaczyla jak mieszka i czym jezdzi to okazalo sie, ze po miesiacu jest w ciazy! Kumpel sie zdziwil bo nie wali bez gumy wiec wychodzi na to, ze musiala dziurawic. Chamka myslala, ze w ten sposob sie ustawi. Potem byl problem bo sie zrobila namolna i nachodzila go w domu. Pozniej jej starzy zaczeli wydzwaniac i pieprzyc bzdury o slubie. Pewnie jak sie dzieciak urodzi wywali z wnioskiem o alimenta na siebie i dziecko. Glupia, tepa c*pa. NIE POPELNIAC TEGO BLEDU! NIE DYMAC GLUPICH BAB Z WIOCH! " Rozumnie ,że to żart. Aczkolwiek wiele prawdy zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalallala
hehehehehe skąd ja to znam?? Takie zyciowe bym powiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest wlasnie tok myslenia
a ciebie ten kumpel z jakiej wiochy zabral? przykry ten kumpel musi byc skoro otacza sie takimi uposledzonymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to historia twoich
rodziców czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjshfjkshfkjasbkjhhdca
Wiejskie dziewczyny sa beznadziejnie glupie. Zobacze pare groszy i od razu nogi rozkladaja! Puste chamki!!!!!!!!!!!!!!!11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki bil
Ja rucham ile wlezie, i prawie zawsze walę bez gumki. To nie mój problem. Niech sie one zabezpieczaja. Tylko, że ja do chaty nie abieram żeby nie wiedziały gdzie mieszkam. Ja są głupie to niech potem wychowuja bachory. Jeszcze żadna mnie na alimenta nie złapała i nie złapie! :) pozdrawiam kumatych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
Pukaj bez gumki, pukaj.... Potem bedzie: "Hiv, Hiv hurra..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacek z wielkim PTAKIEM
hehehehe jeszcze nikt takiej nie splodzil, ktorej bym ja i moj dragal nie dogodzil! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczodry nasieniem
Wstaje z wyra ale pochmurno przypominam sobie jak bardzo chce mi się piwa / muszę poczekać na tą frajerkę z za ściany to przyniesie jakiegoś volta. No nic ide na balkon zapalic kiepa przypalając obserwuje niepozornie osiedlowy Dahał bądź Getto jak kto woli. Nagle niespodziewanie przemyka jakiś super star z Getta łeb mu wisi pewnie podarł się z żoną tak sądze bo po wyjściu z klatki nacharchał na chodnik pokazując ile jest warta, dobrze że nie zostawił dwóch dych na poduszce po nocy z żoną krzycząc na tyle cię oceniam. Po głębszym zastanowieniu przypominam sobie ze chyba znam jego żonę z widzenia . Tak to ta która chodzi w klapkach zico cały rok /dla wyjaśnienia przyczyny chodzenia w klapkach cały rok wyjaśniam iż ciężko ma pewnie z dobraniem obuwia ponieważ posiada piękne stopy u których odległość między dużym palcem , a resztą palców jest wystarczająca, żeby utrzymać jabłko. /ale to pewnie zaleta. Również czasem spotykam ją w sklepie i specjalnie upajam się obrazem jej twarzy , która z profilu zaskakuje wyglądem-- zdziwiony zauważam że posiada monobrew jak Neandertalczyk bezpośrednio mu nie uwłaczając. Szang Cung - zły posłaniec czyli jej mąż tak go nazwałem po tym jak kiedyś mnie nastraszył tym że chyba chce coś mi powiedzieć. Już mnie strach obleciał że będzie to pytanie typu cyt> Szang Cung: Czy nie zechciał byś wziąść udziału w turnieju Mortal Kombat lub coś o załatwieniu pracy i wysłuchaniu jak się domyślam z wyrazu twarzy czegoś w stylu cyt; Mogę Pana zapewnić, iż chęć podjęcia pracy jest tak silny, ze chciałabym dostać odpowiedz. O w mordę jak się bałem, lecz tylko miał taką minę pytającą no chyba że się jąka i jeszcze nie sklecił pytania w myślach jak mu poradził niefortunny logopeda nie czekając na rozpoczęcie pytania uciekłem świńskim truchtem w stronę słońca. W mieszkaniu zastosowałem regułę martwego przedmiotu i leżałem w przedpokoju całe szczęście że ta od pastowania obuwia czekała na mnie z piwem. Zawołałem ją starym indiańskim zawołaniem HONO TU STARA SKŁO przybiegła jak opętana i patrząc się na mnie kiwała się z nogi na nogę jak w ostatnim stadium upośledzenia. Boże pomyślałem kobieto kto cię spłodził to cię pomszczę. Twarz jej była czerwona jak burak ćwikłowy głupawy uśmiech jak przy otwarciu Gminnego Domu Kultury w Zmorach malował się na jej buraczanym licu. Pomyślałem ..ale bym ci za. za ten wygląd odrażający. Podała browar i było ok. opuściły mnie na chwile wyobrażenia jej dzieciństwa. Po dłuższej kontemplacji stwierdziłem iż niniejsza kobieta ma tak mało funkcji że bez wątpienia będzie się długo bez wyraźnych usterek realizować w pracach domowych. Zdumienie bierze jak długo trzeba nad sobą pracować aby wyjść z takiego dołka ba doła genealogicznego, wiedząc że urodziła się Burgundii gmina Buraków18 maja 1980 roku jako ostatnie dziecko Kasi-niewidomej góralki i wyśmienicie jodłującego Pawła - vice mistrza Karpat w podcieraniu się łupinami kasztanowca. Poród początkowo odbierał ojciec, w trakcie dodając sobie - ponoć animuszu spożywaniem bimbru. Więc idąc tokiem jej życia na Ziemi, jak mogła się wcześniej odnajdować na tym świecie ? Starałem sobie to zobrazować i jestem przekonany iż było tak zanim wyszła na dwór , z niewiadomych przyczyn czy tez z ekstrawagancji naciągała sobie rajstopy na głowę. Więc widzicie jaką mam sąsiadkę i tak nie jest tak źle dobrze że nie została klonowana a złośliwy laborant nie uszkodził komórki doprowadzając do defektu płodu. Przerwę w tym miejscu ponieważ właśnie usłyszałem wołanie jakiegoś dziecka z osiedla Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka): - mamaaaaaaa! - maammmmmaa! - coo? - a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Która baba to pojmie???? Niepotrzebnie się naprodukowałeś. Kobiet ,teraz jest nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×