Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Gość mamcia 1979
mam dwoje wspaniałych dzieci 3-y letniego synka który często doprowadza mnie do tego że zostawiłabym to wszystko i poszła do pracy oraz roczną córkę .jestem z nimi w domu ponieważ stwierdziliśmy z mężem że najlepsza opieka będzie pod miom okiem ,nikt im nie da tyke miłości i opieki co własna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwiec:-)
a ja siedzę w domu od urodzenia córki tzn 9 lat;-) A w srodę mam rozmowe w sprawie pracy jestem przerazona. Nie wiem czy się nadaję po tylu latach. Lubię siedzieć w domku ale trzeba chociaż na rente po pracować;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Widzę że macie już dużo wpisów i nie wiem czy mogę się jeszcze dołączyć ale czuję że jak się nie zapisze do jakiegoś forum ( bo nie mam z kim pogadać ) to po prostu dostanę albo nerwicy albo depresji:( Zaczynam sobie nie radzić z dziećmi a nie mam komu się wygadać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Czy można się jeszcze dołączyć do was?? Ja mam urwisów w domu. Starszy ma 2 lata a młodszy pół roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam jeszcze na chwilkę. ailatan niestety nie zagladamy już tutaj. ps. tez mam półrocznego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam jeszcze na chwilkę. ailatan niestety nie zagladamy już tutaj. ps. tez mam półrocznego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1347348284.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1347348361.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1347348266.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1347348214.html http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1347348231.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeykrk
Ja oddałem swoje pociechy pod opiekę www.lenkowo.pl i wiem że mają jak u Pana Boga za piecem, a za rok http://vcps.pl i najbliższe 6 lat z górki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesik
też jestem w domu z dzieckiem 3 lata minie w lutym, któraś z Was też ma taki długi staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
AVON to nie tylko kosmetyki to przede wszystkim świetne programy motywacyjne, promocje, gratisy,świetna zabawa. Jeśli lubisz kontakty z ludźmi ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do mojego zespołu i przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać z tej współpracy. T Tylko teraz jeśli zapiszesz się otrzymasz: - pakiet startowy który umożliwi Ci start - ulotki, 5 katalogów, próbki -weźmiesz udział w programie w którym główna nagroda to torebka BATYCKI o wartości 999zł. - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego Pisz gg 31942907, e-mail: olga100@op.pl tel. 692-150-523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max801
Tutaj laseczki fajnie piszą, jak robić żeby dziecko nie przywiązywało do domu. Ja je popieram, dziecko, to nie kula u nogi, trzeba nadal robić, to co się robiło wcześniej, żyć aktywnie i realizować się http://www.niesiedz.pl Sam tak działam z moją żoną i jesteśmy zadowoleni, a maluszek szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamI Piszę bo ja siedzę w domu juz od ponad 2 lat, najpierw na L4 bo taka była decyzja lekarza a potem na macierzyńskim i teraz na wychowawczym i musze przyznać że mam dość. Jakoś nie radze sobie z tą sytuacja ze siedze w domu, brak mi ludzi, tego wiru życia a czasem adrenaliny i stresu. W momencie gdy zaszłam w ciąże byliśmy z mężem na takim etapie zycia że zmienialismu miejsce zamieszkania i ja teraz mimo iż jestem zatrudniona to nie mogę wrócic do pracy, gdyż pracę mam 250km od miejsca gdzie mieszkam. Mąż pracuje cały dzien a ja siedze w domu i szukam pracy, jednak jest to dosć trudne a większosć ofert ro praca od 9-17 czyli po pokonaniu korków w domu będę ok 18g co jest dla mnie nierealne bo jak zostawić 15miesięczne dziecko na cały dzień. Tak więc jestem w kropce, z jednej strony mam dosć siedzenia w domu i świruję a z drugiej strony nie mam sumienia zostawic córki w domu na tak długo. Do tego dochodzi jeszcze fakt ze z pracy męża nie starcza nam na życie na takim poziomie jak dotychczas i często słyszę ze ja siedze w domu i nic nie robie - co doprowadza mie do rozpaczy. Jak sobie z tym radzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamI Piszę bo ja siedzę w domu juz od ponad 2 lat, najpierw na L4 bo taka była decyzja lekarza a potem na macierzyńskim i teraz na wychowawczym i musze przyznać że mam dość. Jakoś nie radze sobie z tą sytuacja ze siedze w domu, brak mi ludzi, tego wiru życia a czasem adrenaliny i stresu. W momencie gdy zaszłam w ciąże byliśmy z mężem na takim etapie zycia że zmienialismu miejsce zamieszkania i ja teraz mimo iż jestem zatrudniona to nie mogę wrócic do pracy, gdyż pracę mam 250km od miejsca gdzie mieszkam. Mąż pracuje cały dzien a ja siedze w domu i szukam pracy, jednak jest to dosć trudne a większosć ofert ro praca od 9-17 czyli po pokonaniu korków w domu będę ok 18g co jest dla mnie nierealne bo jak zostawić 15miesięczne dziecko na cały dzień. Tak więc jestem w kropce, z jednej strony mam dosć siedzenia w domu i świruję a z drugiej strony nie mam sumienia zostawic córki w domu na tak długo. Do tego dochodzi jeszcze fakt ze z pracy męża nie starcza nam na życie na takim poziomie jak dotychczas i często słyszę ze ja siedze w domu i nic nie robie - co doprowadza mie do rozpaczy. Jak sobie z tym radzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaavon
Zostając konsultantem w katalogu 06 masz wspaniały program na Start! Robiąc zamówienie za minimum 150 zł, 40% z tego jest dla Ciebie! To wyjątkowa okazja, można sporo zarobić! Dodatkowo Avon ma programy zarobkowe, w których dostajesz wartościowe prezenty! + opłata wpisowa wynosi 0 zł, + 3 tygodnie trwania katalogu, + Program na Start przewiduje też prezenty w postaci kremów i wody toaletowej w 3 następnych katalogach współpracy, + kosmetyki Demo czyli premiery z następnych katalogów, + 3 różne dostawy ( kurier, bezpłatna dostawa do domu lub osobisty odbiór w centrum), + szkolenia kosmetyczne, + produkty Netto dla konsultantek, + możliwość zwrotu kosmetyków, które nie spełniają naszych oczekiwań, + możliwość zapłaty za kosmetyki do 21 dni, + możliwość stworzenia własnego zespołu, otrzymując za to bonusy. ZAPRASZAM OSOBY Z KRAKOWA NA SPOTKANIE ! Już dziś - umów się, podpisz umowę i ciesz się zarobkiem i bonusami! DODATKOWO! Gdy wstąpisz do Avon dostaniesz ode mnie prezent! Zapraszam również osoby z całej Polski. e-mail : paulaavon@o2.pl gg : 7355403 tel. 880 247 706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson31
Jak siedzisz w domu, to nie znaczy, że musisz siedzieć w domu. Tu masz dobry przykład. Inspirujące kobitki, choć nieraz przeginają :/ http://www.niesiedz.pl Korzystaj z wolnego (choć z dziećmi takiego do końca nie ma) czasu. Ja np codziennie jeżdżę z małym na rowerze (ja jadę, on siedzi w foteliku). Pozdrawiam wszystkich rodziców co nie chuchają i nie dmuchają na swoje pociechy w domu, tylko korzystają z macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×