Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa22222222222

wstydzę sie powiedzieć mojemu facetowi o moich fantazjach

Polecane posty

Gość taki jeden on
Jezeli to on go kupił to ma dystans do takich zabawek wiec luzzzz. Jezeli maz ma swiadomosc ze cie zaniedbuje to rzeczywiscie moze sie poczuć dotknięty.....ale to moze zadzialac tez na twoja korzysc zobaczy ze go uzywasz i uswiadomi sobie ze trzebaby bylo sie wreszcie zona zaopiekowac...hehe Mam pomysl, zadzon do niego w ciagu dnia ze jak bedzie wracal do domu to niech kupi baterie bo stare juz sie rozładowaly hehe Nie wiem jak tu dlugo posiedze wiec gdybys chciala pogadac na prv to moje gg jeden dziewiec osiem cztery szesc piec siedem jeden... P.S. a jakie imie nadaliscie wibratorkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
jasne .bardzo smieszne ha ha tyle że zanim by je dowius to pewnie by mi się odechciało .mój mąż jest kierowcą w holandi ,więc sam rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
uuu to masz zaniedbane podstawowe potrzeby, my tu o fantazjach a tobie trzeba chlopa heh, jezdzi w holandi? hmmm to mam mozna nie jedna najbardziej wyuzdana fantazje zrealizowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
jakoś przeżyje ..........a przyokazji -dzięki bo zrobiłabym coś wstrętnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstretnego? ...chyba wiem o czym mowisz..... spoko jak zapanowalas nad sytuacją w pore to ok ....i nie przejmuj sie wszystko dla ludzi ;) a podtrzymujac temat, maz nie moglby jakiegos gadżetu przywieżć? mialabys w sam raz na zimowe wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
doba ja sie odmeldowuje bo pozno nieco...słodkich snów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
na szczęście wiosna się zbliża ,a co gadżetów to on ciągle coś kupuje,tylko poco ?...........zamiast tych wszystkich gadzetów wolalabym jego chociarz jeden dzień dłużej i nietylko do tego -tak poprostu żeby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
na szczęście wiosna się zbliża ,a co gadżetów to on ciągle coś kupuje,tylko poco ?...........zamiast tych wszystkich gadzetów wolalabym jego chociarz jeden dzień dłużej i nietylko do tego -tak poprostu żeby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
dobranoc ,może do jutra ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
Gadzety kupuje bo ma swiadomosc ze ..jestek kobieta z krwi i kosci i moze ci brakowac..w ten sporsob chce ci to zrekompensowac, moze mierzy cie swoja miara i jemu tez brak? wlasnie a on? jesli te rozstania sa taki dlugie to on jakos tez musi sobie jakos radzic.....a o co chodzi z tą wiosną? wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
do ;facet wyjątkowy; skąd możesz wiedzieć o czym mówie ?bo ja naprzykład niechce rozmawiać o mojej wczorajszej głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
do taki jeden on ;wracając najpierw do wczorajszej rozmowy to mam świadomość że on mógłby spełnić swoje fantazje tam daleko...........ale przecierz mu ufam w 99,5 procęta a reszta to ziarenko obaw.................wiem że on też ma swoje potrzeby -zresztą pisze mi o nich [myśle że szczerze],ale tylko jeszcze 2 tygodnie i do domku - na chwilkę,.a ty myślał byś o zdradzie żony daleko od niej zarabiając na chleb? bo ja osobiście myśle że nie każdy facet zdradza . a twoja żona niebędzie miała nic przeciwko że piszemy na gg/?wczoraj nie zauważyłam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochotę na fisting
niedawno czytałam, że to raczej starsze kobiety robią, a ja mam 22 lata i sama sobie już rączką robię, ale chciałabym aby mój chłopak wsadził mi swoją, tyle, że on ma małego kutaska i może się strasznie zakompleksić. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
kup wibrator i zabawiajcie się wspólnie -niektóre są naprawde duże .miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×