Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kula motyla

wiosenny płaszczyk

Polecane posty

Płaszczyki z odcięciem pod biustem są już niemodne, a poza tym optycznie powiększają. Taki krój jest dobry dla kobiet w ciąży, a ty jęsli przy nadziei nie jesteś to nie ma sensu się pogrubiać. prawda? :) Polecam na tę zimę beżowy http://sk9.pl/13f35c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam tańczyć
maryska>>>autorka pyta o plaszcz na wiosne :O plaszcz calkiem niezy, ale ja na wiosne wolalabym cos lzejszego. Ten wyglada na taki ciezki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaalallalalal
Ej Maryśka mam pytanie... Ty ze wsi jesteś nie???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula motyla
Widze ze koleżanka chce zabłysnąć. Jest super skrojony i tylko podkreśla figurke, a to że jest cięty pod biustem bardziej go podkreśla (dobre dla osób z małym biustem). Marysia ze Wspólnej no jak ktoś ma nadwagi 150kg to faktycznie nie polecam, ale podkreślam że to rozmiar s. Co znaczy niemodne????????????????? W dzisiejszej modzie się wszystko miesza tylko najważniejsze sa dodatki pani mądralo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam w tym roku kupić sobie kolorowy płaszczyk z etnicznymi wzorami. Widziałam już nawet taki w sklepie, ale że takie motywy są ostatnio w modzie, to ceny tez są odpowiednio wysokie. Nawet myślałam żeby sobie wyszyć coś takiego, ale wolę jednak nie odstawiać chałtury. Gdzie można by coś takiego dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapaaja
W łódźkiej galeri widziałam w jednym sklepie, ale nazwy sklepu nie pamiętam :) Fajny ten płaszczyk. taki orgyinalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×