Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przed trzydziestką

Czy ktoś studiuje w Anglii

Polecane posty

Gość selfmainder
hej sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam ale mam egzaminy jak masz jakies pytania albo chesz pogadac to odzezwij sie:) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selfminder
pewnie zaraz Ci wysle maila pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selfminder
wyslalam ci maila:) do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
selfminder jestes moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rude jest piekne
Nie bedziesz musiala pokazywac polskiej matury jak nie chcesz ;) Na mojej uczelni pytali jaka szkole skonczylam, poszukali ich angielskiego odpowiednika, byla rozmowa kwalifikacyjna i test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed trzydziestką
widzę że ktoś odkopał mój temat kończę właśnie pierwszy rok studiów dziękuje za komentarze te pozytywne i te wredne również (co się nie zabije..) poza tym kto pyta nie błądzi, np pyt o rezydenturę nie było takie głupie bowiem nhs bursary przyznawane jest po kilku latach stałego pobytu w uk polskie studia jednak też mi pomogły tutaj, musiałam wszystkie dyplomy uznać przez NARIC pozdrawiam studentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed trzydziestka, czy moglabys mi napisac na jakiej uczelni studiujesz? Jak wygladala rekrutacja? Jaki byl Twoj poziom jezyka kiedy zaczynalas studia? Bede bardzo wdzieczna... Pozdrawiam, Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia761
Tutaj http://www.studia.elab.edu.pl można sobie poczytać o studiach w Anglii i skorzystać z pomocy organizacji w procesie rekrutacji. Trzeba bowiem pamiętać o każdym szczególne. W ten sposób zmaksymalizujemy swoje szanse na przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fimika1
Warto korzystać z takiej pomocy http://theswanschool.edu.pl przy dopełnianiu formalności czy lepiej samemu wszystkim się zająć? Jak to wygląda? Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Z tego co widzę, to The Swan School pomaga też w zadaniu niezbędnych egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kogos zainteresuje to ja studiuje prawo w Irlandii. Skończyłam hospitality management, ale to pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 94
Szyszka55 mozes sie do mnie odezwac na priv w sprawie twojego kierunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 94
Szyszka55 mozes sie do mnie odezwac na priv w sprawie twojego kierunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×