Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qtomx

19cm do obejrzenia

Polecane posty

Gość ajsza114
polerowales go bo cos taki wypicowany -widzialam wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porywach 70 kg, zwykle mniej. rozpadła się w bok, bo się rozeschła :( a jedzonko widze klasyczne nasze. żadnych japońskich, tajskich, meksykańskich, włoskich czy innych wynalazków nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajsza: cieszę się, że dużo widziałaś :) nie, nie jest polerowany, nie, nie jest opalany ani na słońcu, ani w solarium. po prostu taki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza114
zeby bylo jasno NIE KRYTYKUJE TWOJEGO PANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epidemia małopolska jakaś: mnie też od wczoraj jakieś małe, kolorowe, kolczaste, ruchliwe stworki siedzą w gardle i jeżdżą tam pługami. a przynajmniej tak to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaxxx
ale żenada... facet dał zdjęcie fiuta i jakaś niewyżyta pizda się napaliła...hehe jedno warte drugiego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaxxx
no no kolego.... buehehehe... chciałaś powiedzieć że ciebie dawno nikt nie wyruchał i dlatego przystawiasz się do pierwszego lepszego który fiuta wystawi. Jak to dobrze że takie wsioki chodzą po świecie (mam na myśli was) można przynajmniej się pośmiać i utwierdzić w przekonaniu że się jest ponad to wszystko.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaxxx
a teraz oddalam sie w podskokach by nieskrępowanym gestem wytarmosić mój srom przy pomocy tłuczka do kartofli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaxxx
zerknęłam z czystej ciekawości ale nie sądziłam że po dodaniu zdjęcia wacka można liczyć na romans...no ale cóż tak jak powiedziałam swój na swojego zawsze trafi :) a wacek spoko i wygląda że nawet trypla nie ma więc dodatkowy plus i za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaxxx
no no kolego.... o co ci chodzi? O to że wyrażam swoją opinię o napalaniu się na właściciela fiuta na fotce?To nazywasz ciskaniem? Hehe dobra jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, zostawić baby na chwilę... :D proszę się nie wyzywać, to kulturalny wątek jest, dzieci mogą czytać, google zarchiwizują ;) o dziadkach, pierogach, czułych szeptach na uszko i rozeschniętej sofce :) prawie jak telenowela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×