Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qtomx

19cm do obejrzenia

Polecane posty

Gość prawiczek maciej
żenada ja mam większego ico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
dajcie spokuj, jedną szkołę skończyłem, drugą szkołę skończyłem, pracę też już skończyłem, 70-ątka na karku atej jednej jedynej wciąż nie ma :( wszystkie uciekają na widok mej mega-pały :( co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... w domu link zdecydowanie działa:) w końcu więc jestem w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiula
nooo, fajny! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałam tylko zapytać
czemu jest taki malutki i chudziutki twój ptaszek? nie karmiłeś go przez zimę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiula
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i karmil ale sikoreczka
obskubala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek placek
letszego? brawurowa figura ekwilibrystyczno - lingwistyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło was było poznać (wirtualnie) ale ja jestem zbyt nerwowa i nie bede sie wkurzac na kazdy pomaranczowy wpis trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek placek
hmm, u kogoś z poczuciem humoru nieteges :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek placek
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest 19cm
jak kazdy facet dodales sobie kilka cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to oceniłeś
tak bez jakiegokolwiek odniesienia? to że sam sobie zawsze dodajesz 10 cm nie znaczy że karzdy tak robi :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wikipedią
Badania opublikowane we wrześniu 1996 roku w Journal of Urology podają średnią długość prącia jako 12,9 cm (mierzone przez personel). Erekcję wywołano u 80 zdrowych mężczyzn (średnia wieku 54 lata; różne grupy etniczne) metodą farmakologiczną. Celem badania było dostarczenie informacji dotyczących wielkości penisa, które mogłyby pomóc pacjentom rozważającym jego powiększenie. Stwierdzono również, że ani wiek badanego, ani wielkość zwiotczałego penisa nie pozwala przewidzieć jego długości podczas erekcji. Opublikowane w International Journal of Impotence Research w grudniu 2000 roku dane podają, że średnia długość prącia wynosi 13,6 cm (mierzone przez personel). Celem badania było ustalenie cech klinicznych zwiotczałego penisa, aby przewidzieć jego wielkość podczas erekcji. Zmierzono wielkość prącia podczas wywołanej farmakologicznie erekcji u 50 osób cierpiących na impotencję; wyniki nie uwzględniają osób, u których dysfunkcje erekcji mogą być spowodowane czynnikami innymi niż na tle psychicznym. Według pomiarów prowadzonych przez LifeStyles Condoms średnia długość prącia wynosi 14,9 cm, ze średnim odchyleniem 2,1 cm (mierzone przez personel). Głównym celem badania, przeprowadzonego podczas wakacji 2001 roku w Cancn (Meksyk), było ustalenie odpowiednich rozmiarów dla prezerwatyw. 401 mężczyzn zgodziło się na dokonanie pomiaru, z czego 300 było zdolnych do osiągnięcia erekcji (wzwodu nie indukowano farmakologicznie). Opublikowane w 2007 roku badanie 3300 włoskich nastolatków w wieku 17-19 lat, wolnych od wad rozwojowych prącia oraz od schorzeń endokrynologicznych, dało średni wynik długości penisa podczas erekcji jako 12,5 centymetra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×