Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianmarian

wyniki badania izdebskiego

Polecane posty

Gość marianmarian

hej, jakis czas temu przeprowadzano badanie dot zycia seksualnego internautow. badanie bylo organizowane przez polpharme i prof. Izdebskiego. sa wyniki, wrzucam linka moze ktos bedzie chcial sobie poczytac i zapoznac sie z wynikami. moze podyskutujemy o tym, co sadzicie o tych wynikach? wedlug mnie niesamowite jest to, ze tak duzo znajomosci internetowych konczy sie seksem.uwazacie, ze to normalne ? http://konferencja.imagetv.pl/download/Seks_Polakow_w_Internecie_prezentacja.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka23amelka
Nudzi Was już zwykły seks ? Zajrzyjcie na dyskrecja.pl Macie tam pełno rzeczy które urozmaicą to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze...?
niesamowite, 1/4 mezczyzn przyznala sie do problemow z erekcja? jestem zaskoczony, bo nie sadzilem, ze polacy potrafia przyznawac sie do takich rzeczy, choc fakt, ze anonimowosc takiego badania zrobila pewnie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada............
Tak, ale zobacz też ile osób zdradziło...bardzo dużo, to smutne i niepokojące, nie sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwercikk
Prztykre, ale to tylko badanie statystyczne, nie możemy popadac w skrajności i teraz myslec , ze wszyscy sie na lewo i prawo zdradzaja. jestem jednak zdania, ze badanie bylo potrzebne, bo mimo ze przeprowadzone tylko na internautach to jednak cos nam mowui o nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszard O
bo to nie chodzi chyba tylko o zdrade ale tez kontkty poza zwiazkami, tj w chwili kiedy nikt nie byl w zwiazku i po prostu przespal sie z kims innym, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie
jedno jest pewne, zjawisko jest powszechne, i chyba przydala by sie nad tym chwilka refleksji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×