Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smytaśna

rozstanie

Polecane posty

Gość smytaśna

nadeszło rozstanie... oszukał mnie czego bym się po nim nie spodziewałam... zerwałam z nim we wtorek rano... wczoraj napisał... ze daje mi miesiac na zastanowienie sie czy chce z nim być... nie usłyszałam od niego żadnego głupiego przepraszam... cieżko mi jest bo mi go brakuje... kocham go i nienawidzę... ale nie chce już cierpieć i niechce zeby on mi ciagle stawiał warunki... co robić?? mieć nadzieje że wróci taki jak był dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej sprawie Cię oszukał że aż zerwałaś z nim? Swoją drogą on też pusto się zachował, jakby było mu obojętne czy będziecie razem czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smytaśna
pisał z inna i był u niej niby z kolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smytaśna
też odczuwam to ze mu to obojętne... powiedział ze mu zalezy bo inaczej by sam nie napisał do mnie... ale to co on mi łaskę robi ze napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki7766
na stara milosc najlepsza jest nowa milosc!On Ci daje miesiac -pss zenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
jak można znaleśc nowa miłośc jak sie kocha tamta osobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy24
ehh sorry ale kochasz ale on Ciebie widocznie nie to widać :o nawalił oszukał i jeszcze stawia warunki co by się nie działo ten typ zawsze zwali wszystko na Ciebie wiem że Ci cięzko ale z czasem będzie lepiej ja mam podobną sytuację i cały czas się zastanawiam co zrobię jak potwierdzą się moje przypuszczenia, tzn wiem co zrobię ale....sama wiesz ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
no wlasnie... przez ostatnie kilka tygodni traktował mnie jak przdmiot...ja już sobie nie radze z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
on jutro sobie jedzie na impreze tak jak by wogóle sie nie przejał tym rozstaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palcóweczka dupeczka:)
wiec go olej dziewczyno widać że nie jest Ciebie wart poboli poboli i z czasem znajdzie Cię jakis fajowy koleś:) głowa do góry http://www.prisonwars.pl/90743/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
tylko boli ta samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×