Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

ile za opiekę nad dzieckiem, śląsk???

Polecane posty

OTRZYMAŁAM PROPOZYCJĘ PRACY ALE MAM 8MIESIĘCZNĄ CÓRECZKĘ... POTRZEBUJĘ OPIEKUNKI NA 4H DZIENNIE... ILE POWINNAM ZAPROPONOWAĆ... ILE KOSZTUJE OPIEKA NAD DZIECKIEM... DOWOZIŁABYM MAŁĄ DO OPIEKUNKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu najnizsza stawka to bylo 5zl pzry pelnym etacie, przy 4godz to jzu 8zl, teraz nie wiem, ale srednio byly stawki kolo 10-15zl za godz, zobacz sobie na portalch niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjny_nick
10-15zl za godzine przy stawce godzinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli to nie jest profesjonalna niania??? i jeśli ja jej dziecko podrzucę do domu... 15zł to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjny_nick
a jaka to profesjonalna?:O dogadaj sie-moze z dowozem zgodzi sie na 10zl za godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez jaj
ja w krakowie daję 10 zł na godz. za dwie dziewczyny i psa ;) dla półprofesjonaliski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanszy zlobek na 4 godziny, poza tym niania niani nie rowna ja pzrerobilam chyba z 7 i maly wyladowal w zlobku bo nianie byly nieodpowiedzialne neipowazne itd... ale mnie nie stac bylo na taka za 15zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem dokładnie w czym rzecz... moja znajoma zajm ie się chętnie małą ale chce żebym to ja wyszłą z propozycją a ona wtedy się ustosunkuje...] nie chcę się ośmieszyć jakimiś groszami ale nie stać mnie znowu na 15zł za godzinę... mała ma 8miesięcy ja ją dowiozę i odbiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 zł za h to wychodzi 800 zł miesięcznie. U nas nie ma takich stawek z reguły 300-500 zł miesięcznie i to za o wiele więcej godzin tygodniowo. Bez przesady, żeby płacić 800 zł za 4 h dziennie i to jeszcze u opiekunki w domu. 400 zł w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z katis - jestem z Katowic i pierwsze słyszę, żeby stawki było 15 zł/h. Może w Warszawie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem z Katowic i widze ze pierdoly piszecie.. poczytajcie portale opiekuj.pl niania.pl itd.. poznacie stawki pisalam ze pzrerabialam 7 nian to wiem jakie sa stawki, odbieralam setki telefonow od opiekunek... moze na jakims zadupiu mniejszym na obrzezach wojewodztwa to ktos bedzie siedzial za 400zl ale nei w katowicach gzdie taka konkurencja, o w Sosonowcu to tansze byly nianie ale zlodziejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za ile ty zaopiekowałabyś
się cudzym dzieckiem? Bo gdyby mnie zaproponowano 5 zł za godzinę, to w ogóle bym się nim nie zajmowała. Tyle, że przetrzymałabym u siebie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×