Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_IGA_

Mąż

Polecane posty

Przystojny, ciało wyrzeźbione, męski, troskliwy i czuły - czego chcieć więc od faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jestes prózna zapatrzana w siebie lala a nie pomyślałaś jak tobie coś się stanie np. choroba ze on znajdzie NOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dam ci tylko jedna rade.....dbaj o siebie dziecko i broń boze nie rozchoruj sie ....bo wiesz jakies tłuste włosy po goraczce i masz pozamiatane :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdzie nowej, wiesz jak mnie poznał? Miałam depreche po rozstaniu z narzeczonym, siedziałam w domu w dresie, włosy w kitke, bez makijażu i właśnie taką mną się zainteresował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
ciekawy przypadek psychologiczny;) z niej:D może ją wykorzystywali sexualnie jak była bardzo mała. Ale raczej nie. Myślę, że to był rodzaj kary...nienawiści... Lubisz ładne, będę brzydka..:D chocby to spa..ale ona nienormmalna.. ale mam taki przypadek u sąsiada..:) szli do urzędu..i prosił by się uszykowała, bo za 5 min wychodzą. NIE UMALOWAŁA SIĘ.. na złosc mu.. a do mnie mówi.. a co ten h... jeden sobie myśli...w sensie lubi umalowane.. więc ja mam to gdzieś;) też go złapała na dziecko...2 miesiące nie brała tabsów...i wszystkim naokoło mówiła, że nie może zajsc..a jemu że wpadła:D nie wiedziała, że ludzie się znają..:) no i wyszło co mówiła im, a co jemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam go przez koleżanki z roku, wtedy jeszcze nie znał swojej żony, którą poznam dzięki mnie 3 lata później od naszego poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiem jak się poznaliście że niby nic złego nie zrobiłaś i ??? robiłaś małżeństwo a ile macie lat ? małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyzzzz
a co tak krytykujecie autorkę?! miał zyć z taką zaniedbaną babą bez uczucia?! i co z tego że dziecko? przecież opiekuje się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jesteś taka szczesliwa , to po co takie dywagacje na tematy osobiste ? ludzie ! przecież to pic na wode ! ona jest mitomanką ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
szkoda mi mojego sąsiada..ale co zrobic...w sumie mógłby jej zabrac dziecko...miec inną. No, ale nie każdemu się układa. A znamy się od dzieciństwa od 4 roku życia. Tez okey facet. Ja też próbowałam jej pomóc..ale ona nie chce..woli się napic..zapalic...i jest ok. Nie ma szkoły, a sex miała w wieku 15 lat. I strasznie mściwa. A jak już złapała..mówi do mnie: co gdzie pójdzie! tu ma dziecko, ma siedziec:D czytaj ma siedziec ze mną:) Także takich przypadków jest więcej:) nie tylko żona męża IGi. Ale jak widac wiele ich łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesteś bardzo pewna siebie nie zostawi bla bla bla a życie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mussica - I takie typy bab są najgorsze a jak chciałam napisać tym którzy mi kibicowali pół roku temu na podobnym ropiku to zmieszali mnie z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Uśmiać się można, poznał ją na weselu gdzie poszedł ze mną jako osoba towarzysząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twierdzisz że on jej nie kochał to po jaką cholerę się wiązał dziecko to nie powód do ślubu zwłaszcza jak się ma ponad 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
No najgorsze. Ona już mówi o 2 dziecku:O mały miał rok jak już.namawiała sąsiada..aby jednak nie używał prezerwatyw(po wpadce rzekomej po pigułkach facet przeszedł na prezerwatywy) tylko ona znów będzie używac tabletek. A ona mówi..nie wiesz wątroba..itp.. szkoda faceta...naprawdę. Ja jej mówię, że mały jest za mały niech poczeka tak do 5 lat:) Chyba ją przekonałam. Mówię jej jak sobie poradzisz te małe płacze, mały chce bajke itp;) ale zrobiłam to tylko dla mojego sąsiada.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
A on mówi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko postapiłaś nieodpowiedzialnie, kiedy miałaś okazję, nie skorzystałaś z niej, powinnaś dać facetowi spokój. Rozwaliłaś mu małżenstwo - to opinia mamy i żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga......jestes zwykla szmata i dziwka tyle o tOBIE ..WCZESNIEJ NIE CHCIALAS BYC Z NIM.....a teraz co chcialas sie dowartosciowac rozwalajac komus malzenstwo udawadniajac cos sobie???jestes na dodatek matka chrzestna tego dziecka???zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z kauflanda
Ale żulowsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup
Podbijam bo ciekawy temat o kurwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×