Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_IGA_

Mąż

Polecane posty

a ty wierzyłaś w jego słowa no dziewczyno !!!! litości aż tak głupia jesteś !!! zmieniła sie a może on zaczął ruchać na prawo i lewo to co miała być potulna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ona złapała go na dziecko. 2. Po ciąży zajęła się tylko i wyłącznie dzieckiem. 3. Strasznie się zapuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinecka hjko
po tych 3 podpunktach to stwierdzam ze jestes kurwa do kwadratu! szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po Twoim poście stwerdziam że nie potrafisz nic innego oprócz obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to twoje wnioski że złapała go na dziecko a chłoptaś myślał ze jak będzie dziecko to dalej mu przy portkach wiecznie będzie szperać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chłoptaś tylko dorosły facet... Sorry ale On nie miał takiego wyobrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiiiiii
Myszka masz racje, ona jest zwykla dziwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiera córkę na parę godzin.........:-O I to jest według ciebie super facet :-O ZADEN Z NIEGO FACET A JUZ NA PEWNO ZADEN OJCIEC!!!!!! GRATULACJE:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma zrobić jak dziecko jest karmione piersią? To musi wrócić po tych 5 godzinach, odwieść dziecko do matki... Nie będzie trwał w nieudanym związku 18 lat dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... 1. Ona złapała go na dziecko. 2. Po ciąży zajęła się tylko i wyłącznie dzieckiem. 3. Strasznie się zapuściła.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D DZIECIAK Z CIEBIE :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁO TEGO ZE DZIECIAK TY NORMALNIE GŁUPIA JESTES!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz jak zapraszają Cię na kawę w niedziele, otwiera Ci dzwi w tłustych włosach, w luźnych ciuchach, wyglądająca jak zombie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym zapytała tego tatuśka ....co ty kurwa palancie robisz po robocie ze zona nie ma sił o sobie pomyśleć??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten palant jak ty go nazywasz, wstawał całą noc kiedy mała miała kolki a Ona sie jeszcze tym chwaliła, robił zakupy, wykupił jej karnet do SPA, który Ona olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma znaleźć czas dla siebie skoro tatuś na szmaty jeździł dziecka nie zostawi !! ja tez czasem tylko dres i dalej bo sił było brak ale to nie powód by sie rozstać brudne włosy :O litość a pomyśl jak zachorujesz na coś i będziesz źle wyglądać to tez cie zostawi bo się zapuściłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty byłaś u nich domu ściana , podłoga czy kim żę wiesz wszytko ??? ach ON mówił no tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie chodzi o to, złapała go na dziecko, zależało jej na kasie a nie moim narzeczonym, a szmatą nazywaj siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w tym dziwnego widzisz ze wstawał jak mała miała kolki???? To jego dziecko ....więc...... A co do SPA,nie wnikam tylko nie wydaje mi sie zeby mozna nagle sie obudzić tak jak twój facet ze jej nie kocha ,ze tylko na dziecko go złapała.......to co przepraszam robił i myślał przed urodzeniem dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bywałam czasami, chociażby odwiedzić swoją chrześniaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie złapała go na dziecko ale kasa ważna eh...jaka ty głupiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta odpoczątku była dziwna, opinię miała złą... Dodatkowo dziecko i potem nagła zmiana, gruba, zapuszczona, wszytsko było na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHRZEŚNIACZKĘ???????????? Oj ....dziękuj bogu ze mnie nie znasz.....tak jak ja teraz dziękuje ze nie znam ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bywasz a to różnica miedzy wiesz a domyślasz sie lub kombinujesz to ze robił zakupy czy nosił zapłakane dziecko To co takiego dziwnego ? OJCIEC wiec musiał/chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem chrzestną małej. Na początku normalnie gadałam z jego byłą, to była znajoma mojej siostry z czasów szkolnych. Na początku spotykałyśmy sie na zakupy, babskie pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli najpierw ją wybadałas wypytałaś namieszałaś i do faceta BACH za portki WOW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał zabrać ją na zakupy Ona nie chciała. Kupił jej karnet na SPA Ona to olała i tylko kasa przepadła. Chciał zapisać się razem z nią na basen Ona nie chciała. Ciągle narzekała i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie gadac z toba bo jestes PUSTA,TĘPA,BEZNADZIEJNA,a do tego nie potrafisz sobie znalezć normalnego faceta tylko jakiś wybrak od psiapsióły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bach za portki" Miałam tyle okazji że nie musiałam czekać tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×