Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaleaaaaaaaa

nasz-klasa, czy zdarza wam sie...

Polecane posty

Gość aaaaaaleaaaaaaaa

że ktoś nieznajomy wysyła wam wiadomości np. puste? po co to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki00001
ta nasza klase to bym wyslala w kosmos!!!!!!!!!!!!!!!! zdrady, plotkarstwo tylko i nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
mi obcy ludzie komentuja zdjecia i pisza do mnie, ze chca mnie poznac :O masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna==
popieram powyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna==
chodzilo mi o niki 0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocoiutreka
ja takze jestem przeciw NK zdrady plotkarstwo rozbijanie zwiazkow, mlode panny odbijaja zajetych mezczyzn masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
no zablokowałam, ale pierwsze zdjęcie widzą :O Tzn. nie zdarza sie to non stop.. ale kilka przypadków było . Nie powiem, że to nie jest fajne uczucie, że się komuś podobam, ale no ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaleaaaaaaaa
ale jak to rozbijają, ja nawet nie pomyślałam żeby przez naszą klasą podrywać kogoś Ale kurczę widzę że tu mi jacyś przysyłają wiadomości, galerię mam zablokowaną puste wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nk jest tylko obłuda-nikt nikomu nie napisze, że wygląda jak wiedźma, tylko słodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki00001
to pierunstow wciaga a dlaczeog ?????? tylko dlateog zeby byc nabiezaco z nowaosciami innych. a zdrady i ploty to chleb powszedni tej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nikt nic nie pisze a wiem o tym ze zajebiscie wygladam :D:D:P nk....to portal dla ludzi ktorzy chca sie odnalezc po latach,wielu latach a nie rok po gimnazjum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bez nk nie bylo zdrad??? cmon..............:D ps.brzydula jest bardzo ladna!!!!! czyli klamie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka_88
Ja zlikwidowałam tę naszą klasę, bo dla mnie to taki prowincjonalny pudelek pl. Mam swoje życie i żadna nk nie będzie wyznaczała mojej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki00001
tutaj podgladaja sie tylko wrogowiee miedzy innymi pozwole sobie wymienic; -panny ,bylych terazniejszych przyszlych itp. idt, to strona dla odbijajachych i odbijanych . jednym slowem smietnisko! i storna dla tych ktorzy sie rozstali zeby pokazywac zdjecia z kim to sie swietnie bawia itp. zalosneeeeeeeeeeee -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wixa
A MI LUDZIE CHCĄ LIZAĆ STOPY I ODBYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ktos jeszcze
uzywa nk??? ludzie facebook...helooo. przynajmnij nie musicie placic za wszystko i jest duzo przyjemniejszy. sa darmowe gry, aplikacje itp i mozecie kontaktowac sie z ludzmi z calego swiata. kto chc uzywac marnej kopii nk i sledzia zamiast facebooka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ktos jeszcze
i jest bezpieczniejszy... jesli juz musicie uzywac komunikatorow to przynajmnier dobrych pleaseee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×